فهرست
ادعای درخشان: خبر حذف جدی نیست
ادعای درخشان: خبر حذف جدی نیست

ادعای درخشان: خبر حذف جدی نیست

آی‌اسپورت- حمید درخشان حذف نفت تهران از آسیا را باور ندارد و آن را جدی نمی‌داند. سرمربی نفت در این باره گفته: کمیته بدوی مگر تصمیم‌گیرنده است که بخواهد در این باره نظر بدهد؟ باید این موضوع را کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند. مگر سایت AFC چنین خبری منتشر کرده که ما بخواهیم آن را باور کنیم؟ تا آنها به صورت قطعی این خبر را اعلام نکنند کسی نمی‌تواند بگوید نفت حذف شده است.  من سؤال می‌پرسم آیا پرسپولیس پول ژوزه را داده است؟ اگر آنها مدعی این مسأله هستند باید مدرک ارائه کنند و گرنه من هم ادعا می‌کنم که همه بدهی‌های باشگاه نفت را پرداخت کرده‌ایم. این موضوعی است که باید مراجع بالاتر اعلام کنند. متأسفانه یکسری از آقایان هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوند می‌گویند نفت حذف شده است. مگر مشکل فوتبال ما فقط نفت است؟ پرسپولیس بیشتر بدهی دارد یا نفت؟ استقلال بیشتر بدهی دارد یا نفت؟ متأسفانه عده‌ای تا بیکار می‌شوند شایعه حذف نفت را می‌سازند.

هر تیمی که جایگزین نفت می‌شود من به آنها تبریک می‌گویم اما اینقدر نباید همه چیز را ساده گرفت. بدهی نفت یک سوم پرسپولیس و استقلال هم نیست اما چطور نفت حذف می‌شود ولی این دو تیم به آسیا راه پیدا می‌کند؟ حداقل باشگاه نفت یک استادیوم و تشکیلات برای خودش دارد. آقایان با این حرف‌ها هر بار تیم نفت را به هم می‌ریزند و ما باید دو روز از نظر روحی و روانی روی تیم کار کنیم تا بازیکنان به شرایط ایده‌آل برگردند. من نمی‌دانم یکسری چه سودی می‌کنند که این اخبار را منتشر می‌کنند. به خدا این حرف‌ها به فوتبال ما کمک نمی‌کند.

با این برخوردی که با تیم نفت به عنوان یک تیم خصوصی می‌شود دیگر بخش خصوصی جرأت نمی‌کند وارد کارزار فوتبال شود. جهانیان خرج کرده اما از همه طرف او را می‌زنند و اگر او فردا بگوید که تیم‌داری نمی‌کنم تکلیف نفت چه می‌شود. در اصل ۴۴ قانون اساسی آمده که باید کارها به بخش خصوصی واگذار شود اما با این کارها آیا بخش خصوصی رغبت می‌کند که وارد فوتبال شود؟ باشگاه نفت یا بازیکنانش از کره ماه نیامده‌اند و متعلق به همین کشور و همین آب و خاک هستند. حاشیه‌سازان دست از سر تیم ما بردارند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-11-12 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۳۷
حرفش حقه! با اینکه ازش خوشم نمیاد
وزارت ورزش یا صاحب استقلال و پرسپولیس هست یا نیست. اگه نیست چرا بدهی این دو باشگاه رو میده و برا بقیه تیما تره هم خورد نمیکنه.
اگه هست که خلاف محرز هست. طبق همون قانونی که از صعود سپاهان نوین به لیگ برتر جلوگیری کرد هیچ نهادی نمیتونه دو تا تیم تو یه سطح از مسابقات داشته باشه.
Ashkanred
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۲۶
حمید خان شما برو بازیکنان تیمت رو متقاعد کن بیان تمرین بعد راجع به آسیا صحبت کن . وقتی تیم درپیتی قبل از بازی با استقلال اعتصاب می کنه نه تمرین می کنه و نه به اردو می ره انتظار داشتی بره آسیا این مسخره بازی ها رو هم اونجا در بیاره . همون مسخره بازی ها که استقلال خوزستان سال قبل درآورد . اما به عنوان یک پرسپولیس نه از ذوب آهن خوشم میاد نه از آذری و قلعه نوعی . اما اون تیم لیاقت حضور در آسیا رو داره .
ميلاد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰
اصولا درخشان جدي نيست. ايشون يك نمونه از پيشكسوتهاي ماست. فكر كنم شايد بهتر باشه پيشكسوتم از خارج وارد كنيم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر