فهرست
بتیس – رئال‌مادرید‌؛ پیگرینی مانع اولین برد زیزو؟
بتیس – رئال‌مادرید‌؛ پیگرینی مانع اولین برد زیزو؟

بتیس – رئال‌مادرید‌؛ پیگرینی مانع اولین برد زیزو؟

آی اسپورت - ورزشگاه بنیتو ویامارین امشب از ساعت ۲۲:۳۰ شاهد جدال بتیس و رئال‌مادرید است؛ دیداری از هفته سوم رقابت‌های لالیگا كه رئالی‌ها به دنبال اولین پیروزی فصل خود هستند و بتیس هم برای سومین برد پیاپی خود در فصل جدید به زمین مسابقه می‌‌آید.

 

رئال‌بتیس

شروعی فوق‌‌العاده داشتند. دو هفته اخیر را با كسب امتیازات كامل سپری كردند. در هفته اول آلاوس را با یك گل شكست دادند و هفته‌ دوم‌ را با برتری خانگی ۲- صفر مقابل وایادولید به اتمام رساندند. بتیس امسال را در شرایطی فوق‌‌العاده شروع كرده كه فصل گذشته را در رتبه پانزدهم تمام كرد. اگر فاصله ۵ امتیازی با رقبا نبود الان بتیس سقوط كرده بود. باشگاه در جولای با مانوئل پیگرینی به توافق رسید و این مربی اهل آمریكای جنوبی خیلی زود تحول را در تیمش ایجاد كرده است. ركورد بتیس مقابل رئال در سه بازی اخیر هم فوق‌‌العاده بوده و بدون شكست از زمین خارج شد. برتری ۲- یك در آخرین بازی مقابل رئال در فصل قبل باعث شده تیم پیگرینی روحیه مضاعفی برای تقابل با رئال پیدا كند. تقابل با تیم سابق بعد از ۱۱ سال هم برای پیگرینی جذابیت خاص خودش را دارد.

 

رئال‌مادرید

برای كهكشانی‌ها شروع خوبی در لالیگا رقم نخورد. بازی اول به تعویق افتاد، بازی دوم با تساوی مقابل سوسیه‌داد در آنوئتا به اتمام رسید و بازی سوم هم باید جلوی تیم متحول شده بتیس به رهبری پیگرینی باشد. رئال همچنان در فصل جدید در خانه بازی نكرده و این هفته هم مهمان است. مدافع عنوان قهرمانی دو بازی اخیر خود را به سیتی باخته و با سوسیه‌داد مساوی كرده است. بازار نقل و انتقالات به خاطر مشكلات مالی ناشی از شیوع كرونا برایشان سرد و كسل‌كننده بود. جذاب‌ترین بخش تابستان برای رئالی‌ها فروش خامس رودریگس و گرت بیل به لیگ برتر بود. زیدان امیدوار است تیمش قبل از بازی‌های ملی ماه آینده هرچه سریع‌تر به مرز آمادگی برسد و امتیازات كامل را از بتیس، وایادولید و لوانته دشت كند.

 

مصدومان و محرومان

گواردادو، كاماراسا، گوئررو و مارتین مصدومان بتیس برای این مسابقه هستند. در اردوی كهكشانی‌ها نیز ایسكو، واسكز، آسنسیو، ماریانو، آزار و میلیتائو لشکر مصدومان زیدان را تشكیل می‌دهند كه در زمین حضور نخواهند داشت.

 

تركیب احتمالی

رئال‌بتیس: براوو، امرسون، ماندی، بارترا، مورنو، رودریگس، كاروالیو، خواكین، كانالس، فکیر و ایگلسیاس

رئال‌مادرید: كورتوا، كارواخال، راموس، واران، مندی، كروس، كاسمیرو، مودریچ، رودریگو، بنزما و وینیسیوس

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-26 13:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر