فهرست
ذوب آهن 0-0 نفت MIS؛ برد ممنوع!
ذوب آهن 0-0 نفت MIS؛ برد ممنوع!

ذوب آهن 0-0 نفت MIS؛ برد ممنوع!

آی اسپورت - شاگردان رضایی نتوانستند در بازی خانگی از سد نفت مسجدسلیمان عبور کنند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 99/11/01 ؛ ساعت 15:00

استادیوم: فولادشهر اصفهان/ بدون تماشاگر

داور: سعید رحیمی‌مقدم/ کمک‌ها: رحیم شاهین و حمیدرضا افشون

 

ترکیب ذوب آهن: یوسف بهزادی، عبدالله حسینی، وحید محمدزاده، فرشاد محمدی‌مهر، مسعود ابراهیم‌زاده، دانیال مومنی(77- عرفان پورافراز)، قاسم حدادی‌فر، علی دشتی(77- ایوان مارکوویچ)، مجتبی حق‌دوست(81- حسین شنانی)، میلاد جهانی و دارکو بییدوف (3+90- ابوالفضل عکاشه)

سرمربی: رحمان رضایی

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد مجدکرمانشاهی، بهروز نوروزی‌فرد، محمدمهدی احمدی، مجتبی مقتدایی، نیما انتظاری، میثم تهی‌دست، سجاد جعفری، فرید بهزادی‌کریمی (82- مصطفی نائیج‌پور)، محمد بلبلی (85- عباس بوعذار)، محمدمهدی محبی (2+90- مهدی ایزدی) و ساسان حسینی (2+90- مهدی نیایش‌پور)

سرمربی: مجتبی حسینی

 

لحظات حساس:

دقیقه 8: دفع کرنر میلاد جهانی توسط مدافعان نفت مسجدسلیمان به پشت محوطه جریمه و شوت روی پای دشتی به بییدوف و حسینی اصابت کرد  دفع شد.

دقیقه 10: حرکت خطرناک جهانی و پاس در عرض او را علی دشتی با سرتوپ و شوت محکم به سمت دروازه نفت زد که ضربه او پس از برخورد به نورزی‌فرد به کرنر رفت.

دقیقه 10: توپ ارسالی حدادی‌فر از روی کرنر سمت چپ زمین به بعد از تیرک دوم و ضربه سر بییدوف به عبدالله حسینی رسید که شوت روی پای او در حالی که اعتقاد به  برخورد توپ با دست نیما انتظاری داشت، مجددا راهی کرنر شد.

دقیقه 11: نزدیک بود ارسال میلاد جهانی از روی کرنر مستقیما وارد دروازه نفت شود که مجدکرمانشاهی از روی سر محمدزاده توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 24: پاس بلند و زیبای محمدزاده از زمین خودی به  پشت مدافعان نفت مسجدسلیمان به دشتی رسید که شوت او در موقعیت تک به تک را مجدکرمانشاهی راهی کرنر کرد.

دقیقه 27: شوت راه دور محمدی‌مهر از روی ضربه ایستگاهی به مرکز دروازه نفت را مجدکرمانشاهی دفع کرد.

دقیقه 42: نفوذ بلبلی از سمت راست محوطه جریمه ذوب و شوت روی پای او به تور کنار دروازه اصابت کرد.

دقیقه 43: عبدالله حسینی با پاس تماشایی و بلند از زمین ذوب برای میلاد جهانی خلق موقعیت کرد که شوت او در موقعیت آفساید را مجدکرمانشاهی دفع کرد.

دقیقه 45: شوت روی پای محمدمهدی محبی از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی از بالای دروازه ذوب به اوت رفت.

دقیقه 47: تهی‌دست نتوانست توپ ارسالی از سمت چپ زمین را استفاده کند و شوت بغل پای او از بالای دروازه ذوب‌آهن راهی اوت شد.

دقیقه 49: سانتر ابراهیم‌زاده از جناح چپ به مقابل دروازه نفت مسجدسلیمان را بییدوف نتوانست استفاده کند و ضربه سر او به اوت رفت.

دقیقه 57: ساسان حسینی حرکت تند و تیزی از سمت راست محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان آغاز کرد که پاس به عقب و شوت محبی به کنار دروازه ذوب‌آهن خورد.

دقیقه 60: پاس در عمق محمدی‌مهر و شوت دشتی در حالت درازکش دراختیار مجدکرمانشاهی قرار گرفت.

دقیقه 73: ارسال خطرناک جهانی از روی کرنر را مهاجمان ذوب نتوانستند بزنند تا مدافعان نفت توپ را دفع کنند.

دقیقه 76: پاس در عمق علی دشتی و شوت روی پای چپ میلاد جهانی با اختلاف کمی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 78: سجاد جعفری در محوطه جریمه ذوب‌آهن و در برخورد با حدادی‌فر نقش بر زمین شد که داور در این صحنه اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت و تمارض بازیکن نفت مسجدسلیمان را گرفت.

دقیقه 80: پاس مارکوویچ را حق‌دوست از زاویه بسته تبدیل به گل کرد که رحیم شاهین، کمک داور اول در تصمیمی بحث‌برانگیز آفساید بازیکن گلزن ذوب‌آهن را گرفت.

 

در حاشیه

* رحمان رضایی و مجبتبی حسینی قبل از شروع بازی با یکدیگر خوش و بش کردند.

* احمد گوهری با وجود پایان دوران محرومیت همچنان به ترکیب نفت مسجدسلیمان اضافه نشده و نام او جزو نفرات ذخیره دیده می‌شود.

* صدای ضبط شده تماشاگران ذوب‌آهن در تمام جریان مسابقه پخش شد.

* در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده شوت بوعذار از پشت محوطه جریمه به دست حدادی‌فر اصابت کرد که داور در این صحنه خطای هند نگرفت.

 

اتفاق ویژه:

رحمان رضایی دو هفته قبل از باشگاه ذوب‌آهن اولتیماتوم گرفت تا طی پنج دیدار آینده حداقل 11 امتیاز کسب کند تا در سرمربیگری این تیم بماند، اما او پس از شکست هفته قبل مقابل سایپا، امروز هم در خانه برابر نفت مسجدسلیمان متوقف شد تا بیشتر از همیشه به پایان کارش در این باشگاه نزدیک شده باشد.

 

     
آی اسپورت
2021-01-20 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر