فهرست
داستان استقلال/ 6جای خالی و 11بازیکن
داستان استقلال/ 6جای خالی و 11بازیکن

داستان استقلال/ 6جای خالی و 11بازیکن

آی اسپورت- قانون لیگ برتر می گوید هر تیم حاضر در این بازیها باید نام 18 بازیکن را در فهرست بزرگسالش قرار بدهد و شریط گذاشته این بازیکنان کسانی هستند که بیشتر از 23 سال سن دارند یعنی متولدین 11 دی ماه 1373 به قبل هستند.

در حال حاضر این نفرات در فهرست استقلال حضور دارند: مهدی رحمتی، حسین حسینی، خسرو حیدری، جابر انصاری، فرشید باقری، روزبه چشمی، حسن بیت سعید، سجاد شهباززاده، علی قربانی، فرشید اسماعیلی، هرایر مگویان و محسن کریمی. این یعنی استقلال در حال حاضر تنها 6 جای خالی دارد درحالی که با نفرات زیادی در حال مذاکره برای عقد یا تمدید قرارداد است که تعدادشان به 10 نفر می رسد.

آبی ها به دنبال تمدید قرارداد امید ابراهیمی و رابسون جان واریو هستند و در تلاش برای عقد قرارداد با پژمان منتظری، داریوش شجاعیان، رامین رضاییان و البته مجتبی جباری و سرور جپاروف. و اگر این اتفاق بیفتد دیگر خبری از امثال وریا غفوری، یعقوب کریمی، بهنام برزای و پادوانی در این تیم نخواهد بود.

تکلیف 4 تا از این 6 جای خالی تقریبا مشخص است که به داریوش شجاعیان، پژمان منتظری، امید ابراهیمی و رابسون جان واریو تعلق خواهد گرفت. یکی دیگر از خانه های خالی با حضور وریا غفوری یا رامین رضاییان پر خواهد شد چون استقلال در سمت راست زمین به شدت دچار مشکل است. می ماند آخرین جای خالی که در باشگاه استقلال می گویند روزهای آخر با حضور مجتبی جباری پر می شود. با این اوصاف بعید است جایی برای امثال برزای و کریمی و پادوانی در استقلال مدل لیگ هفدهم باشد مگراینکه در لحظه آخر اتفاقات دیگری بیفتد.

۶    
آی اسپورت
2017-06-18 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر