فهرست
پایان بوفون/ یووه به‌دنبال دخئا
پایان بوفون/ یووه به‌دنبال دخئا

پایان بوفون/ یووه به‌دنبال دخئا

آی‌اسپورت- در حالی که دروازبان 40 ساله یوونتوس همچنان آمادگی حضور در درون دروازه بیانکونری را دارد، این باشگاه به دنبال جذب جانشینی مطمئن برای بوفن، اطوره فوتبال ایتالیاست. در این بین از دخئا -دروازبان منچستریونایتد و تیم ملی اسپانیا- به عنوان گزینه اصلی تورینی‌ها نام برده شده است. اگرچه جان لوییجی بوفون در ماه‌های اخیر بارها از احتمال ادامه دادن به بازی، حتی بعد از جام جهانی 2018 حرف زده؛ اما گلر ایتالیایی در آن مقطع 41 ساله خواهد شد و طبیعتا بیانکونری‌ها باید بعد از 17 سال به دنبال گزینه‌ای جدید باشند.

انتخاب اول بانوی پیر، جان لوییجی دوناروما دروازبان جوان و آینده‌دار میلان بوده؛ اما احتمالا آنها کار بسیار سختی برای جلب رضایت رقیب دیرینه خواهند داشت و خود دوناروما هم در ماه‌های اخیر از تمایل برای ماندن در ترکیب روسونری گفته است. اما گزینه بعدی یووه، داوید دخئا گلر 27 ساله یونایتد است و ایتالیایی‌ها قصد دارند برای جذب او دست به کار شوند. البته به جز یوونتوس، رئال مادرید هم تمایل زیادی برای جذب دخئا دارد و گرچه این انتقال در لحظات پایانی فصل نقل و انتقالات گذشته ناتمام ماند، اما کهکشانی‌ها قصد دارند در تابستان آینده و بعد از اتمام محرومیت از بازار نقل و انتقالات، برای جذب دروازبان اول تیم ملی اسپانیا اقدام کنند. این در حالی‌ست که دخئا چند روز قبل در مصاحبه‌ای گفته بود هیچ چیز در آینده مشخص نیست و امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-11 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۴۶
برام جالبه وقتی دو باشگاه بزرگ بر سر بازیکنی یکی برای جذب و دیگری برای حفظ می جنگن چطور باشگاه های کوچیکی خودشونو وارد رقابت میکنن بیشتر شبیه جوک میشه . انتقال دخئا به یووه تحت هیچ شرایطی صورت نمیگیره بعیده که منچستر اجازه جدایی به تنها دروازه بانشو بده و بخواد بهترین بازیکن سالهای اخیرشو از دست بده از طرف دیگه تابستان امسال رئال قطعا بین دو دروازه بان چلسی و منچستر یکی رو جذب میکنه و انتخاب دروازه بان میلان احتمال کمتری داره . یووه خیلی زرنگ باشه دروازه بان میلان رو بگیره اونم به خاطر نتایج ضعیف میلان شاید بتونه از این طریق وارد بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر