فهرست
اطلاع رسانی ضعیف پرسپولیس در روند انتخاب سرمربی
اطلاع رسانی ضعیف پرسپولیس در روند انتخاب سرمربی

اطلاع رسانی ضعیف پرسپولیس در روند انتخاب سرمربی

آی اسپورت - در شرایطی که هواداران پرسپولیس به شدت پیگیر انتخاب سرمربی جدید هستند، وب‌سایت رسمی این باشگاه هیچ خبری از روند مذاکرات یا اتفاقاتی که در این مدت رخ داده ارائه نمی‌کند. علاوه بر اطلاع‌رسانی ضعیف، روز گذشته بخش آخرین اخبار سایت باشگاه پرسپولیس از دسترس خارج شده بود و به دلیل مشکلات فنی قابل مشاهده نبود. استقلال رقیب سنتی پرسپولیس هم دقیقا در برهه انتخاب سرمربی خود اطلاع‌رسانی شفافی نداشت؛ سایت و دیگر رسانه‌های رسمی باشگاه در بی‌خبری مطلق بودند.

در دنیای فوتبال مرسوم است که در چنین شرایط حساسی، تا خبری نهایی نشود از سوی سایت باشگاه به آن نمی‌پردازند اما در مواقعی که دیگر رسانه‌ها مرتکب اشتباه یا گمانه‌زنی شوند یا خبر نادرستی را منتشر کنند، رسانه‌های رسمی باشگاه نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند تا مخاطبان و هواداران‌شان را از سردرگمی خارج کند تا آنها بر اساس اخبار اشتباه به قضاوت درخصوص تیم‎‌خود نپردازند.

در این روزهای حساس که هواداران پرسپولیس به شدت پیگیر اخبار انتخاب سرمربی هستند و هر لحظه شاهد گمانه‌زنی‌های مختلفی هستیم، بهتر بود که سایت باشگاه پرسپولیس برای اطلاع هوادارانش از مسائلی که در حاشیه انتخاب مربی رخ می‌داد، فعالیت بیشتری داشت نه اینکه سایت باشگاه شاهد انتشار اخبار درمورد تیم خود در دیگر رسانه‌ها باشد و هیچ واکنشی هم از خود نشان ندهد.

میزان

۳    
آی اسپورت
2019-06-29 21:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر