فهرست
قاب ویژه: کی‌روش باز هم برند متفاوت استفاده کرد
قاب ویژه: کی‌روش باز هم برند متفاوت استفاده کرد

قاب ویژه: کی‌روش باز هم برند متفاوت استفاده کرد

آی اسپورت - استفاده از برند معتبر برای تیم ملی فوتبال یکی از دغدغه‌هایی بود که پس از چند سال برطرف شد. با این حال بایستی اعضای تیم ملی نیز طبق قراردادی که دارند لباس هایی غیر از این برند را نپوشند. موضوعی که روز گذشته در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ازبکستان، توسط کارلوس کی‌روش رعایت نشده است. در حالی که تیم ما از لباس تولید شرکت آدیداس استفاده می‌کند، سرمربی تیم ایران با کلاه شرکت نایک در نشست خبری حاضر شد.

 

کی‌روش کلا با برند اختصاصی داشتن، مشکل دارد و در سال‌های گذشته، بارها بر سر لباس‌ها درگیر شده است. او سابقه درخشانی در استفاده نکردن از البسه برندهای قبلی تیم ملی داشت اما این بار شاهد بودیم کی‌روش تا پیش از تمرین روز گذشته تیم ملی از تمامی لباس های آدیداس استفاده می‌کرد.

 

اما کی‌روش در آخرین تمرین تیم ملی پیش از دیدار با ازبکستان در تاشکند باز هم نشانه‌هایی از ناسازگاری با برند البسه تیم ملی را بروز داد. البته خوشبختانه این بار مولتی برند بودن کی روش برای ایران دردسرساز نمی شود چون ما هنوز قرارداد تبلیغاتی با آدیداس نداریم. شاید اگر با آدیداس قراردادی امضا کرده بودیم، امروز محکوم به پرداخت جریمه یا حتی لغو قرارداد بودیم.

کلاه کی روش
کلاه کی روش

کلاه کی روش
کلاه کی روش

کد خبر:9402

۱    
آی اسپورت
2016-10-06 10:53:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر