فهرست
عصبانیت آذری از شکاری/ ردپای روسیه
عصبانیت آذری از شکاری/ ردپای روسیه

عصبانیت آذری از شکاری/ ردپای روسیه

آی‌اسپورت- رضا شکاری، بازیکن تیم ملی جوانان که در ذوب‌آهن بازی می‌کند، به یکباره و بی‌خبر در تمرینات حاضر نشده و گویا سودای رفتن به روسیه و بازی در روستوف را در سر دارد. اتفاقی که عصبانیت شدید مدیرعامل اصفهانی، سعید آذری را در پی داشته است.

این بازیکن که فصل قبل شایعاتی درباره حضورش در لسترسیتی شنیده میشد، حالا خودسر خواسته از ذوب‌آهن جدا شود و به لیگ روسیه برود. نکته جالب اینجاست که او هم ذوب‌آهن را دور زده، و هم مدیربرنامه‌های قبلی‌اش را، و با یک فرد جدید که رابط او با روس‌ها بوده مذاکرات را نهایی کرده است.

سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن که شدیدا از این اتفاق ناراحت و عصبانی است درباره این موردعجیب گفت: بازیکن 19 ساله نباید چنین رفتارهایی را انجام بدهد. هر چیزی حساب و کتاب دارد. او بدون اطلاع و اجازه سرمربی و باشگاه تمرینات را رها کرده و رفته است. شکاری به جای آنکه قوانین فوتبال حرفه‌ای را یاد بگیرد اول دور زدن را یاد گرفته است. من این بازیکن را سر جایش می‌نشانم و پوست کله‌اش را می‌کَنم. تا زمانی که من در باشگاه ذوب آهن هستم اجازه نمی‌دهم که چنین رفتارهایی رخ بدهد. مدیر برنامه جدیدش به او گفته در تمرینات حاضر نشو و مجوز بازی‌ات را از فیفا می‌گیرم. در حالی که من بزرگتر از شکاری را هم سر جایش نشاندم. نباید فوتبال ما به این سمت برود که نتیجه‌اش همین اتفاقاتی است که در فوتبال شاهد هستیم.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2017-02-10 23:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
برو حق رشد بگیر
خخخ
میتونی بگیر


۷ ۱
A
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
لنگی جون چرا می سوزی؟ خب لاشخوری می کنی باید پولشو بدی لاشخورا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر