فهرست
قلعه‌نویی و داستان کیش و کفر
قلعه‌نویی و داستان کیش و کفر

قلعه‌نویی و داستان کیش و کفر

آی اسپورت - سپاهان خواهان تعویق بازی حذفی‌اش با پیکان بود، اما برای اجرای این قانون یک ملی‌پوش کم داشت. در همین فاصله امید نورافکن به شکلی غیرمنتظره به تیم ملی بزرگسالان فراخوانده شد و بازی سپاهان هم به‌طور اتوماتیک‌وار عقب  افتاد. همین مسئله کافی بود تا در فضای پر از سوءظن فوتبال ایران، این بار تیم اصفهانی به برخورداری از حمایت‌های جانبی متهم شود و در موردش بگویند فدراسیون هوای سپاهان را داشته است. ۴۸ ساعت بعد از اوجگیری انتقادات اما امیر قلعه‌نویی، سرمربی طلایی‌پوشان به ماجرا واکنش نشان داد و گفت: «فقط می‌توانم بگویم کافر همه را به کیش خود پندارد. آنهایی که از این حرف‌ها می‌زنند، لابد خودشان قبلا از این کارها کرده‌اند». در این مورد ۲ نکته مهم وجود دارد:

نکته اول؛ بعید است زیر کاسه دعوت از نورافکن، نیم‌کاسه خاصی باشد. او جزو خوب‌های لیگ نوزدهم بوده و طبیعی است که مارک ویلموتس علاقه داشته باشد در این اردو چنین بازیکنی را زیرنظر بگیرد. به علاوه باید خیلی بددل و بدگمان باشیم که فکر کنیم سرمربی بلژیکی تیم ملی تا این حد توصیه‌پذیر است و به دستور فدراسیون، صرفا برای لغو یک بازی باشگاهی در لیست بازیکنانش دست می‌برد. در این مورد به‌نظر می‌رسد حق با باشگاه سپاهان بوده و این تیم بی‌دلیل متهم شده است.

و اما نکته دوم و مهم‌تر؛ استدلال امیر قلعه‌نویی در مورد «کافر همه را به کیش خود پندارد» عالی است. با همین یک استدلال، شاید بتوان حداقل نیمی از ادعاهای بزرگ و مهم قلعه‌نویی در ۲ دهه گذشته را زیر سؤال برد. اصلا چرا راه دور برویم؟ همین فصل گذشته امیر قلعه‌نویی بارها و بارها از مهندسی شدن نتایج لیگ به سود پرسپولیس سخن گفت و البته قرار شد بعد از پایان رقابت‌ها، اسناد و مدارک این ادعا را منتشر کند؛ وعده‌ای که هرگز محقق نشد و نخواهد شد. حالا سؤال اینجاست که آیا امیر هم در مورد مهندسی نتایج، موضوع را «قیاس به نفس» کرده و فدراسیون و سازمان لیگ را هم‌کیش خودش دانسته بود؟ ما هیچ استدلالی خلق نمی‌کنیم، فقط و فقط از منطق خود قلعه‌نویی کمک می‌گیریم. او در ماجرای اخیر می‌گوید: «لابد خودشان قبلا از این کارها کرده‌اند که شک دارند»؛ خب یعنی وقتی شما به صراحت از تقلب برنامه‌ریزی‌شده در مسابقات فوتبال حرف می‌زنید، یعنی قبلا اتفاقات مشابه به سود خودتان رخ داده است؟ چه‌کسی بیشتر از امیر قلعه‌نویی در این فوتبال قهرمانی دارد؟ و اگر مهندسی کردن لیگ، یک سنت رایج بوده باشد، چه‌کسی بیشتر از خود او می‌تواند از این موضوع نفع برده باشد؟ چطور می‌شود امیرخان هر وقت صلاح دید شخصا به زمین و زمان اتهام مفت بزند، اما وقتی خودش در موضع متهم قرار می‌گیرد، بحث کیش و کفر را وسط بکشد؟ حالا امیر می‌تواند بنا به عادت دیرینه‌اش، این سیاهه را هم به شمار مقاله‌هایی که علیه‌ او نوشته شده بیفزاید، اما این بار ما چیزی ننوشتیم، فقط از استدلال سوراخ یک مربی برای به چالش کشیدن خودش سود بردیم؛ لابد یک گناه بزرگ دیگر از جانب آدم‌های فضول و حسود!

۴۷ ۶  
آی اسپورت
2019-10-14 09:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
شیما
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۲۲:۵۴
همین استدلال در مورد مصاحبه های متعدد سید جلال حسینی در مورد وجود دستهای پنهان که به تیم محبوبتون پرسپولیس ضربه میزنند هم صادق است؟؟!
۷
فرهاد
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۲۳:۵۷
منصور عظیمی دست راست استاد تبانی امیر قلعه نویی (مشاور ارشدش)
آقای منصور عظیمی کیست و در فوتبال ایران چه کار می کند؟ / دستور دادند نباشد اما هنوز هست!


آقای منصور عظیمی وقت زیادی برای درس خواندن نداشته. جوان ۳۳ ساله­ای که متولد یکی از شهرهای بزرگ ایران است قبل از اینکه مدرک دیپلمش را بگیرد، وارد بازار کار شده و بعد از مدتی جذب فوتبال شده.
همشهری جوان در گزارشی نوشت: روایت­هایی افشاگرانه از دلال جوانی که این روزها توجه نهادهای نظارتی فوتبال به او بیشتر شده و ادامه فعالیتش در فوتبال، نزدیکانش را هم به زیر خطر انداخته. چرا این گزارش نوشته شده؟ اطلاعاتی که می­خوانید، به چه درد شما می­خورد؟ اینها اولین سوالاتی است که باید جوابش را بدانید، این یک گزارش از فعالیت یک دلال جوان در فوتبال ایران است. گزارش در مورد اینکه «آقای منصور عظیمی» در پنج سال گذشته در فوتبال ایران چه کار کرده و چه کارهایی می­تواند بکند. اتفاقاتی که در گزارش به آنها اشاره شده فقط توضیح شرایط یک دلال جوان است. امثال او در فوتبال ایران به اندازه انگشتان دو دست هستند اما همین تعداد هم کافی هستند که فوتبال ایران را به قهقرا ببرند.


افرادی که این روزها و مخصوصاً دو سال اخیر توجه نهادهای نظارتی را جلب کرده­ اند و این روزها حتی احتمال دستگیری­ شان افزایش پیدا کرده است. به­ نظر می­ رسد روزهای بی­ ستاره فوتبال ایران بی­ ارتباط با حضور افرادی چون آقای منصور عظیمی نباشد. افرادی که راه­های ویژه برای خرج کردن بی ­حساب و کتاب از بیت­ المال ابداع کرده­اند. آنها با جابه­ جا کردن بازیکن در تیم­های مختلف فوتبال و گرفتن ۱۰ درصد حق نقل و انتقال کارشان را شروع کرده­ اند اما امروز بیشتر وقتشان را صرف تبانی و تغییر نتایج می­کنند. حالا فوتبال به شرایطی رسیده که نهادهای قضایی با جدیت در اتفاقات آن ورود می­کنند و تصمیمات ویژ­ه­ای هم برای ریشه کن کردن فساد آن دارند. این گزارش شرح حالی از آقای منصور عظیمی در چند سال اخیر است با این ملاحظه که نام­ها و نام باشگاه­ها و حتی تاریخ­ ها از گزارش حذف شده ­اند. خواندن این گزارش برای کسانی که فوتبال را از نزدیک دنبال می­کنند، کمکی است برای اینکه فضای دلالی و فاسد از فوتبال که هنوز تاریک مانده را بیشتر بشناسند. شاید که در آینده نکات بیشتری در مورد آقای منصور عظیمی شنیدند و متوجه شدندکه فعالیت­های گذشته­ اش چه بوده. چون به­ هرحال مطالبی که اینجا در مورد آقای دلال نوشته شده است!
۳
فرهاد
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۱
آقای "م" برای آن هایی که پشت پرده فوتبال ایران را خیلی دقیق دنبال می کنند نامی آشناست. نامی که پس از مصاحبه حجت الاسلام علیپور، رییس وقت کمیته اخلاق بر سر زبان ها افتاد.
طرفداری- درست در بحبوحه دعواهای مطبوعاتی نکونام، کعبی و موسوی بود که علیپور پای آقای مباشر را به داستان های عجیب و غریب فوتبال ایران باز کرد. شخص مورد اعتماد و به اصطلاح رفیق گرمابه و گلستان قلعه نویی که حضورش در کنار پر افتخار ترین سرمربی لیگ برتر سرمربی کنونی آبی ها را تا مرز منشوری شدن و عدم صدور مجوز کار در لیگ برتر هم پیش برد، اما همه چیز با جدا شدنش از استقلال به پایان رسید. جدایی که البته از دلیل آن با عنوان اختلاف با قلعه نویی سخن به میان آمد. همان روز ها بود که علیپور در مصاحبه ای تند عنوان کرد:
الان یکی می آید پیش ما می گوید من به فلان کسی اینقدر پول داده ام، مدرک هم می آورد و ما آن شخص را محروم می کنیم ولی بعد می بینم این فرد دارد با پرونده فک و فامیل و برادرش به فعالیت ادامه می دهد. امسال کنفدراسیون فوتبال آسیا به نتیجه رسیده که باید کمیته دیانت از سلامت فوتبال تشکیل داد. الان پلیس اینتر پل، امنیت، دستگاههای قضایی، پلیس یک کشور می توانند در این ماجراها کمک کنند. مشخصا درباره پرونده ای که سوال کردید باید بگویم ایمان موسوی قبلا شکایت کرده بود. آقای نکونام هم همینطور. اینطور نبوده که آنها تا رفتند مصاحبه کنند. من اعلام می کنم آنها قبلا مدارک لازم را به ما داده بودند. افراد دیگری چون رحمتی و اکبرپور هم اطلاعاتی دادند. موسوی می گفت این آقا از من پول گرفته، تهدید کرده، ما همان موقع به سرمربی استقلال گفتیم و گفت من بی خبر هستم. ببیند برای چنین پرونده ای که فقط نباید آن فرد خاطی را دعوت کرد می توان حتی پدر و مادر و عروس و برادر و عمه.. را هم دعوت کرد تا توضیح بدهند. الان خیلی راحت دوستان گفته اند ما با آقای "م" نمی توانیم برخورد کنیم چون فوتبالی نیست! آیا این آقا راننده نبوده است؟ آیا همراه کسی نبوده است؟ آیا کارهای زندگی هیچکسی را انجام نداده است؟
زندگی نه چندان خصوصی آقای "م"!
اما سوال ابتدایی اینجاست. آقای "م" کیست؟
آقای "م" 34 ساله و متولد تبریز است. ایجنت غیررسمی فوتبال که در سه سال گذشته از نزدیکان امیر قلعه‌نویی بوده است و با وجود اصرار همه رفقای نزدیک امیر به طرد او، وی همواره جای خود را در حوالی سرمربی استقلال حفظ کرده است. شخصی که البته گفته می شود امسال دیگر در کنار قلعه نویی نیست. البته خیلی ها هم می گویند رابطه او با قلعه نویی همچنان ادامه دارد. وی که جواد نکونام و شرکایش از او به عنوان آقای ناسالم و اطرافیان قلعه نویی نام می برند، سابقه ای هشت ساله در فوتبال دارد اما شایعات زیادی در مورد فعالیتهای پنج سال اخیر آقای "م" وجود دارد. شایعاتی که برخی از آنها ثابت شده و آقای "م" به همین دلیل ممنوع الفعالیت است اما حمایتهایی که از او شده، همچنان در فضای فوتبال نگه اش داشته است. او از سال ۹۰ و با دستور مستقیم کمیته اخلاق و مبارزه با فساد در فوتبال اجازه فعالیت به عنوان مدیر برنامه های بازیکنان را ندارد.
آقای "م" کارش را در مشهد و در کنار اکبر میثاقیان آغاز کرد. سپس از مدتی با فراز کمالوند بود و پس از اینکه کمالوند ممنوع‌الفعالیت شد با قلعه‌نویی در اصفهان و در سپاهان مشغول به فعالیت شد. او راننده قلعه‌نویی در سپاهان بود. همان زمان هم باشگاه سپاهان (به مدیریت محمدرضا ساکت) به حضور وی اعتراض کرده بودند. در هر حال او کارهای قلعه‌نویی را در همه امور و نه‌ تنها نقل و انتقالات انجام می‌داد. اما یک نسبت فامیلی هم حسابی به کارش آمد. او باجناق يك بازيكن معروف هم بود. ستاره آن روزهای تیم شهرداری تبریز یک بازی پیش از دیدار شهرداری تبریز با تراکتورسازی، اخطار گرفت و مقابل تراکتورسازی (تیم قلعه‌نویی) خودش را سه‌ اخطاره کرد و به میدان نرفت . تراکتورسازی بازی را برد و سهمیه آسیایی گرفت. فصل بعد بائو با امیر قلعه‌نویی به استقلال آمد، تا همه این اتفاقات را ناشی از حضور وی در کنار قلعه نویی بدانند.
ماجرا جالب‌تر هم می‌شود؛ وقتی که نکونام به دفاع از موسوی با آقای "م" درگیر می‌شود و در یکی از اردوهای استقلال در هتل المپیک در اتاق 105، درگیری بین نکونام و آقای "م" پیش می‌آید و نکونام به وی می‌گوید که چرا به موسوی گفته است که شش میلیون تومان باید بدهد تا موسوی در ترکیب فیکس استقلال مقابل پرسپولیس قرار بگیرد، که امیرقلعه‌نویی وارد ماجرا می‌شود و می‌خواهد که طرفین ماجرا را ختم به خیر کنند. ماجرای ایمان موسوی باعث شد تا قلعه‌نویی با وی به‌شدت برخورد کند و حالا پنج ماه است که دیگر کنار قلعه‌نویی(حداقل در فوتبال) حضور ندارد.
ماجرای گفتگو و داد و فریادهای کاپیتان های وقت تیم ملی دهان به دهان می چرخد:
-برو بیرون از اتاق من، کی گفته بیای اینجا؟ الان هر کی تورو ببینه، فکر می­کنه منم با دلال­ها رابطه دارم
-من با شما کار دارم. جلسه ای نیم ساعته با شما دارم. مطمئن باش به نفع خودت هم هست
-آخه تو چی کاره ای. تیم مدیر داره. من با اونا حرف می­زنم»
-ببین برای اینکه من قدرتم را بهت ثابت کنم این­ رو بهت می­گم. آقای … که سه هفته هم هست روی نیمکت ذخیره است، این هفته فیکس بازی می­کنه. همه­ اش هم به خاطر جلسه­ ای است که با من داشت.
نکونام درباره مشکلات دوران حضورش در استقلال می گوید:
- چقدر از جوانان فوتبال ایران را در استقلال خراب کردند. ببینید سر امثال ... چه آمد. اگر نیاز باشد داستان زندگی این دو بازیکن استقلال را باز می‌کنم و می‌گویم آقایان وقتی به این دو بازیکن در پایان فصل زنگ زدند، چقدر صدایشان می‌لرزید. چطور قسم می‌خوردند که موضوع را رسانه‌ای نکنید. چند ماه همه می‌گفتند فلان بلا را دارند سر این جوان‌ها در تیم می‌آورند ولی آقا گوشش را گرفته بود. چطور می‌شود که از داستان‌ها خبر نداشتند؟ روزی یکی از بازیکنان جوان تیم به من زنگ زد و گفت می‌خواهم فوتبال را کنار بگذارم. قضیه پولی را تعریف کرد که به یکی از دوستان نزدیک آقا داده بود. جالب اینجاست که دوستشان با آنها رفت‌وآمد خانوادگی داشت. گفتم برو پیش او و بگو که جواد نکونام این قضیه را به طور کامل فهمیده است. بازیکن تیم همین کار را کرد و به یک ساعت نکشید که دیدم رفیق آقایان به من زنگ زدند.
-به‌فرد دلال نزدیک آقایان گفتم حقش را خورده‌ای، باید پولش را بدهی. جوابش می‌دانید چه بود؟ این هفته او را بازی می‌دهیم! نشان به آن نشان که حتی در اتاق 151 هتل المپیک که اتاق خود آقای سرمربی بود، سه‌نفره یعنی من، آن بازیکن جوان و دوست آقایان نشستیم و صحبت کردیم. او خیلی مطمئن گفت فردا بازی می‌کنی! من گفتم این ظلم است. او درست تمرین‌ نکرده. مدتی است نیمکت‌نشین است و نباید بازی کند. ولی گفت دیر شده و من گفته‌ام که باید بازی کند و بازی می‌کند. فردا دیدم حرف‌های او کاملا درست است و آن بازیکن جوان در ترکیب بود. من فقط یک سؤال دارم. چطور سرمربی‌ای که ادعایش می‌شود قدرت دارد و جلوی همه می‌ایستد، با حرف‌های یک دلال، بازیکن را از ترکیب بیرون می‌گذارد یا او را وارد ترکیب می‌کند؟! اگر شما واقعا مربی هستید، خودتان درباره ترکیب تصمیم بگیرید. تا زمانی که ماشینش را به دوست آقایان نداد و در قطر سکونشین شد! به او گفت یا ماشینت را بده یا در قطر سکونشین می‌شوی. او هم نداد و رفت روی سکو! بعد از آن خیلی کم‌ رنگ لیست 18 نفره را دید. ولی آخرش آن بازیکن مجبور شد با کلی ناراحتی و دلخوری از استقلال برود.
-مشکل من با استقلال از جایی شروع شد که در رشت، جلوی دوستان آقایان ایستادم و جوابشان را طوری دادم که دیگر سراغم نیایند. فکر کرده بودند من هم مثل دیگر بازیکنان هستم. این آقا پیش من آمد و گفت یک سیم‌کارت به من بده! یادم هست بازی با داماش بود که در نهایت باختیم. به او گفتم به چه جرأتی چنین خواسته‌ای داری؟ از همان روز پیش مربی محبوبشان که دستشان را باز گذاشته بود، رفتند و هر چه توانستند زیرآبم را زدند.
ماجرای ترانسفر معروف ابراهیم توره یا بازیکنانی همچون خسرو حیدری نیز از آن دسته مسائلی است که گفته می شود با مدیریت وی به سرانجام رسیده است. ابراهیم توره ای که در پرسپولیس خوش می درخشید با یک حرکت بچه گانه خود را در دربی محروم کرد و سال بعد هم به سپاهان آمد. خسرو حیدری فوتبالیست کم حاشیه ای که با کسی مشکلی ندارد، از پرویز مظلومی کینه به دل می گیرد و راهی اصفهان و سپاهان می شود. اتفاقاتی که هر چند پیگیری شد، اما هیچگاه کسی نتوانست آن را اثبات کند.
دربی تبریز و حواشی ادامه دار
پس از انتشار لیست 101 نفره ممنوع الفعالیت های فوتبال که در راس آن ها نام آقای "م" دیده می شد، امیرقلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی تبریز به‌شدت به آن اعتراض کرد. علیرضا علیپور رئیس ستاد منشور اخلاقی سازمان لیگ همان زمان اعلام کرد که وی به عنوان مباشر امیرقلعه‌نویی حق حضور در فوتبال را ندارد. در هر حال همان زمان علیپور در گفت‌وگویی اعلام کرد که مربیان فوتبال ایران در کنارشان مباشرانی دارند که کارهای نقل و انتقالات را به صورت غیرمجاز انجام می‌دهند و همین ماجرا باعث شد تا فدراسیون فوتبال قانون عجیب و غریب کارگزاران داخلی نقل و انتقالات را بگذارد.
عکس های اختصاصی تماشاگران امروز از حضور "..." در آخرین تمرین گسترش فولاد پیش از بازی با تراکتورسازی پرده جدیدی از حواشی دربی تبریز را گشود.
این دلال معروف که یکی از نزدیک ترین افراد به قلعه نویی تا پیش فصل گذشته بود ولی به علت برخی افشاگری ها از وی کمی دور شد، با انتشار عکس های زیر در کنار کمالوند و سعید آقایی به برخی حرف و حدیث ها پس از دربی تبریز دامن زده است.
لازم به ذکر است، سعید آقایی در شب بازی با گسترش فولاد به یک باره به علت مصدومیت اردوی تیم تراکتورسازی را ترک کرده بود. همچنین حبیب گردانی هم دو روز پیش به علت اتهام دست داشتن در این اقدام غیر اخلاقی از تراکتور اخراج شد.
یک روز پس از دربی تبریز بود که شایعه تبانی برای ماندن گسترش در لیگ برتر از همه جا به گوش می رسید. آقای "م" که حالا یکبار درگیر به کمالوند نزدیک شده و حتی خیلی ها سناریوی اخراج تارتار را هم منتسب به او می دانند به گواه و ادعای خبرنگاران تبریزی و البته برخی از بازیکنان، با تراکتوری ها تماس می گیرد؛ شب قبل از بازی اتفاقاتی دیگر نیز در اردوی تیم تراکتورسازی رخ می دهد و نام مهرداد بایرامی و سعید آقایی به علت مصدومیت از لیست سرخ پوشان برای بازی فردا مقابل گسترش فولاد حذف شد. پیش از این دو بازیکن نیز حبیب گردانی دربی تبریز را به علت مصدومیت از دست داده بود. مسائلی که به اختلافات خبرنگاران در تبریز هم دامن می زدند و تونی، سرمربی تراکتور را بسیار عصبانی می کند. حتی در پایان بازی و پس از دریافت گل تساوی از گسترش هواداران هم که در جریان این اتفاقات قرار دارند و از برخی حرکات تیم رقیب نیز عصبی شده اند در اواخر بازی شروع به سر دادن برخی شعارها علیه دو تیم و البته بازیکنان و سرمربی تیم گسترش می کنند.
علامت سوال بزرگ اینجاست. علی رغم دستور اکید مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با فساد به معنای واقعی کلمه، گره کوری که اجازه ریشه کن شدن فساد در فوتبال را در تمامی ادوار و مدیریت های مختلف نمی دهد به دست چه کسی باز خواهد شد؟
۲
رضا
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۰۶
هنوزقهرمانی بسیاربودارسپاهان با همکاری فغانی وبهروان وتاج وچندین توطئه به ضررتراکتور درسال 94 از یادها نرفته است
۵
گروهبان خبردااار
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۲۱
بابا این دیگه همه میشناسن كیه . یه جام بدید دستش همه دنیا پاك میشه . این اون موقع كه تو تراكتور بود روی یه چیز مسخره و بدیهی مثل چرا پرسپولیس بعد ما بازی میكنه كلی جنجال راه انداخت ولی وقتی تیم خودش همین واسش پیش میاد یه چیز طبیعیه و اعتراض در موردش خنده داره وقتی قبل یازی پرسپولیس تیمش 5 روز بیشتر استراحت میكنه كاملا نرماله ولی اگه این برای پرسپولیس اتفاق بیافته حتما مهندسیه اینا همه واسه سوزش فراوانه اب یخ هم برای این سوزش یه جامه همین الان با ظلم داوری به ذوب آهن صدر جدوله میگه همه چیز عادلانه است و از همه تشكر میكنه وای به روزی كه بیاد سوم چهارم بشه دوباره فوتبال ناپاك میشه
۵
خاطره لنگ و قشقایی این بار با استدلال سوراخ دروغ آلود همراه با کُری خواندن و تحریف و تغییر حرفهای قلعه نویی همراه شد تا یادآور شود که پرسپولیس نباید بی صاحب باشد و باید مدیر حقوقی و مدیرعامل داشته باشد تا قلم فروش بوقچی بعنوان مدافع حقوق یک باشگاه یک تیمی
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۷
رسول بهروش لنگی ناهارخور برانکو و سوالی که هرگز از مدیر حقوقی یا مدیرعامل پرسپولیس پرسیده نمی شود تا به قلم فروشی ادامه دهد و از نماز شکر خواندن قلعه نویی هم می ترسد و می خواهد ترس و عصبانیتش را با کُری خواندن فراموش کند


استدلال سوراخ برای کسانی است که از 4 ماه پیش تا الان، از مدیرعامل پرسپولیس یا مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره شکایت پرسپولیس از قلعه نویی در دادگاه، حتی یک بار هم سوال هم نکردند


اگر استدلال با کُری خواندن و دروغ گفتن، استدلال منطقی باشد، پس استدلال همراه با دلیل و مدرک چیست ؟ قلعه نویی ادعا کرد که مهندسی لیگ یک سنت رایج است ؟ظاهرا یکی از افتخارات رسول بهروش، قلم فروختن علیه قلعه نویی است و این را تا سطح کُری خواندن پیش برده است

انتقاد کردن وقتی ارزش دارد که فنی باشد و همراه با سند و مدرک باشد و همراه با عصبانیت و خنده های عصبی نباشد

کاش بهروش حداقل صبر می کرد تا ویلموتس به ایران برگردد و جوابش را بدهد


سیاهه انتقادات ؟ بوقچی های قلم فروش و دروغگو هم انتقاد می کنند ؟

از هیوا یوسفی سردبیر ناهارخوری برانکو خواهش می شود تا قبل از اینکه به مبحث بوقچی بودن خبرنگاران بپردازد ، اول رسول بهروش را از ناهارخوری برانکو بیرون کند و بوق را از او بگیرد و به دستان عباس اسماعیل بیگی بدهد

نمی شود هم روزنامه نگار بود و هم بوقچی ، اما می شود هم ناهارخور برانکو بود هم بوقچی لنگی

https://twitter.com/YouHiwa/status/1092840729104343041

https://twitter.com/YouHiwa/status/1092878250097999873

بهروش حتی یک بار نخواست بفهمد که مدیران پرسپولیس باید حداقل بخاطر هواداران خودشان هم از قلعه نویی شکایت کنند و نتیجه را اعلام کنند


اگر پرسپولیس در دادگاه شکست خورده است، پس بهتر است مدیران پرسپولیس هم به بهروش و امثال او بگویند که شکست خورده اند تا بهروش و امثال بهروش، کُری نخوانند


پرسپولیس بی صاحب است ؟ مدیر ندارد ؟ ایرج عرب بد بود ؟ ایرج عرب نرفت ؟ انصاری فرد نیامد ؟ انصاری فرد استقلالی است ؟ کسی پاسخگوی هوادار و رسانه ها نیست ؟ پس کُری بخوانید و به بی صاحب بودن باشگاه بی ریشه افتخار کنید

آیا از 4 ماه پیش تا الان، یک سوال از مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره پرونده شکایت از قلعه نویی پرسیده شده است ؟ مگر پرسپولیس، 4 ماه پیش از قلعه نویی در دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت نکرد ؟

اگر باشگاه پرسپولیس از قلعه نویی به دادگاه شکایت کرده است، پس نیازی نیست که قلم فروشان ناهارخور برانکو، نگران صحبتهای قلعه نویی باشند
قلعه نویی از شکایت باشگاه پرسپولیس استقبال کرد و درخواست کرد که باشگاه پرسپولیس حتما پیگیر شکایت از او باشد

قلعه نویی : ما هم اسناد و مدارکی داریم که در حال جمع‌آوری آنها هستیم. مصاحبه‌های آقایان و رفتارهایی هم که داشتند ببینید. جالب است که بگویم گزارش ناظر بازی گم شده، بعد عنوان می‌کنند از من شکایت کرده‌اند. اتفاقا من از این شکایت استقبال هم می‌کنم

https://www.farsnews.com/news/13980311000304
قلعه نویی در جدیدترین مصاحبه خود در 17 مهر 98 دوباره تاکید کرده است که نتایج فصل قبل، مهندسی شده بوده است و هرگز کوچکترین تغییری در صحبتهایش علیه مهندسی لیگ دیده نشد

قلعه نویی همچنین تاکید کرد که بخاطر برخی از منتقدانش نماز شکر می خواند

http://www.baharnews.ir/news/189495


قطعا حق با قلعه نویی است و وقتی رسول بهروش به جای انتقاد کردن، به صورت واضح کُری می خواند، پس قلعه نویی هم باید نماز شکر بخواند که منتقدانش توانایی بحث فنی و منطقی را ندارند
باشگاه پرسپولیس هم نمی تواند شکایتی علیه قلعه نویی داشته باشد و مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس هم می داند که حق با قلعه نویی است

از صحبتهای مهدی طارمی که گفت با همکاری باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال، سند جعل کردند تا صحبتهای حسین هدایتی در پرداخت رشوه 18 میلیاردی به فدراسیون فوتبال بخاطر پرسپولیسحسین هدایتی : 18 میلیارد به فدراسیون فوتبال رشوه دادم تا قرارداد جلال حسینی و وحید امیری را با استقلال فسخ کند و با پرسپولیس بعد از پایان زمان نقل و انتقالات ثبت کنند

حسین هدایتی: من بابت تمام رشوه هایم به بازیکنان پرسپولیس و فدراسیون فوتبال، هم رسید مهر و امضا شده معتبر و هم سند و هم مدرک دارم

حسین هدایتی هم اکنون در ایران زندانی است و در دسترس است و سالم و سلامت است

https://www.youtube.com/watch?v=3e_dFZyqL1o

https://www.youtube.com/watch?v=bedQSyMp9DI

https://www.youtube.com/watch?v=-FV2pvt1eVoتبانی سازمان یافته دولت کلیدساز و وزارت ورزش دولت کلیدساز و فدراسیون فوتبال باعث شد تا قلعه نویی با تراکتور 61 امتیازی نشود و به قهرمانی در لیگ 16 نرسد و لنگ به لیگ استانی سقوط نکند

https://www.varzesh3.com/news/1499973طارمی در برنامه نود گفت : من و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با همکاری فدراسیون فوتبال ، سند جعل کردیم تا من بتوانم به پرسپولیس برگردم

یکی از دلایلی که فدراسیون فوتبال حاضر شد با فیفا برای پرونده مهدی طارمی گفتگو کند این بود که تمام روسای بخشهای اصلی فدراسیون فوتبال از پرونده جعل طارمی آگاه بودند و با سکوتشان همکاری کردند . پس فدراسیون هم یکی از مقصرین این پرونده بود که برای جلوگیری از تعلیق شدنش ، با لنگ و دولت لنگی همکاری کرد


در فصل 97-96 نیز باید تلاش می کرد تا به لطف و الطاف حسین هدایتی و با تکیه بر بیت المال ، امتیاز تیمهای لیگ برتری را بخرد و به لیگ برتر بازگردد
عبدالرحمان شاه حسینی حقوقدان و رییس سابق کمیته انضباطی : تغییر تاریخ در قرارداد طارمی مصداق آشکار جعل سند است

عبدالرحمان شاه حسینی حقوقدان و رییس سابق کمیته انضباطی : براساس ماده 523 قانون مجازات اسلامی جعل ، اعمال تغییر در تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی جعل محسوب می‌شود. بنابراین تغییر تاریخ در قرارداد طارمی‌ مصداق جعل است و در آن شکی نیست

عبدالرحمان شاه حسینی حقوقدان و رییس سابق کمیته انضباطی : رییس فدراسیون فوتبال وظیفه دارد به این دلیل که این جرم جنبه عمومی دارد به مرجع قضایی اعلام جرم نماید. در غیر اینصورت، او بخاطر انکار جرم و مشارکت در جرم جعل ، خودش جرم انجام داده است

عبدالرحمان شاه حسینی حقوقدان و رییس سابق کمیته انضباطی : تعریف جعل مشخص است و هر جا که تعریف جعل نقص داشته باشد، باید بر اساس تعریف قانونی جعل رفتار کرد. تعریفی که در آیین‌نامه‌ انضباطی آمده مفهوم کامل جعل نیست و ناقص است

عبدالرحمان شاه حسینی حقوقدان و رییس سابق کمیته انضباطی : به دلیل اینکه در ماده 74 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال جرم جعل سند بصورت ناقص تعریف شده است پس باید به تعریف قانونی جرم جعل رجوع کرد

بنابر بر تعریف قانونی جرم جعل سند و براساس ماده 523 قانون مجازات اسلامی جعل ، اعمال تغییر در تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی جعل محسوب می‌شود. بنابراین تغییر تاریخ در قرارداد طارمی‌ مصداق جعل است و در آن شکی نیست

https://www.isna.ir/news/96111106734


مهندسی نتایج این گونه رقم می خوردواکنش مسعود به مرادی به اینکه بعضی از داوران از جمله فغانی و خورشیدی با مهندسی کردن مسابقات فوتبال با استفاده از سوتهای خود ، فشار را از زمین حریفان سپاهان به زمین سپاهان منتقل می کنند ، فقط خنده عجیب بود

https://www.ilna.ir/fa/tiny/news-740494

https://www.isna.ir/news/97122412863

https://video.varzesh3.com/video/187889کیروش استنلی با گزارش داوری علیرضا فغانی استاد دانشگاه پرسپولیس ، 2 روز بعد از درگیری با کامیابی نیا محروم می شود اما بیرانوند علنا به کیروش استنلی فحاشی رکیک با زبان و با حرکات دست می کند اما همچنان باید کاپیتولاسیون داشته باشد زیرا عضو تیم پرسپولیس است
علیرضا بیرانوند بعد از بازی هفته آخر مقابل پارس جنوبی جم به مامور نیروی انتظامی توهین می کند و بازداشت نمی شود

https://www.youtube.com/watch?v=vlo43eL1Pas

https://www.youtube.com/watch?v=vd3vgzAxlVg


علیرضا بیرانوند در ساعت 4 عصر اول خرداد ماه 98 بعلت رفتار ناشایست با مامور نیروی انتظامی در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی و همچنین عدم حضور در جلسه رسیدگی کمیته اخلاق علیرغم دعوت قبلی، با دستور موقت فعلا از انجام کلیه فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی محروم گردید

https://www.tarafdari.com/node/1308084


در ساعت 5 عصر اول خرداد ماه 98 و بعد از اینکه حکم دستور موقت از سوی کمیته اخلاق مبنی بر تعلیق بیرانوند از انجام کلیه فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی صادر شد ، باشگاه پرسپولیس گفت که با پیگیری های ایرج عرب ، بیرانوند در ساعت 6 عصر به کمیته اخلاق می رود و هیچ مشکلی نیست

https://www.tarafdari.com/node/1308119


ایرج عرب در ساعت 7 عصر و در حالی که به همراه بیرانوند به کمیته اخلاق رفته بود ، گفت : موضوع محرومیت بیرانوند را به صورت جدی پیگیری کردم و مشکل به طور کامل برطرف شد

https://www.tarafdari.com/node/1308225


در ساعت 11 شب اول خرداد 98 ، حکم کمیته اخلاق بخاطر توهین بیرانوند به مامور نیروی انتظامی صادر شد و بیرانوند به 3 جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شد

https://www.tarafdari.com/node/1308447


با توجه به شکایت رسمی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شخص مأمور حاضر در محل که مورد تعرض قرار گرفته از علیرضا بیرانوند ، او به 3 جلسه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شد اما این محرومیت با توجه به حسن شهرت بیرانوند و اخلاق خوب او ، تعلیق می شود

از نگاه کمیته اخلاق ، فحاشی رکیک بیرانوند به کیروش استنلی در مسابقه پرسپولیس و سپاهان از هفته 28 لیگ برتر ، یکی از نمونه های اخلاق خوب و حسن شهرت حساب می شود

https://www.farsnews.com/news/13980304000854

https://www.isna.ir/news/98030401664

https://www.tarafdari.com/node/1284018

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user221686/content-video/video_2019-04-26_22-54-26.mp4

https://www.youtube.com/watch?v=iPlx98s0Jp0

https://www.aparat.com/v/IhrdF

زرگر داور مسابقه سایپا - پرسپولیس : درگیری لفظی و فیزیکی شجاع خلیل زاده و سلیمانی گلزن سایپا باعث شد من مات و مبهوت بمانم

با توجه به اینکه معیار قضاوت کمیته انضباطی گزارش داور مسابقه است ، معلوم نشد که چگونه وقتی داور مسابقه از شدت درگیری میان بازیکنان سایپا و لنگ میگوید اما کمیته انضباطی فقط به جریمه اندک مالی بسنده میکند

https://www.tarafdari.com/node/1133689


با وجود اینکه زرگر گفته بود خلیل زاده و سلیمانی گلزن سایپا به شدت با هم درگیری لفظی داشتند اما برانکو میگوید باید 10 بازیکن سایپا مادام العمر محروم شوند زیرا بازیکنان سایپا به بازیکنان لنگ حمله کردند

https://www.farsnews.com/news/13970829000500

http://www.irna.ir/fa/News/83106542

https://www.varzesh3.com/news/1570051


شجاع خلیل زاده در حالی بخاطر درگیری با بازیکنان سایپا به توبیخ کتبی محکوم شد که در همین فصل لیگ برتر و بخاطر رفتار غیر ورزشی در بازی با استقلال خوزستان ، به همین حکم توبیخ کتبی محکوم شده بود

شجاع خلیل زاده باید چند بار با توبیخ کتبی محکوم شود تا سرانجام کمیته انضباطی لنگی حکم به محرومیت خلیل زاده را بدهد

https://www.tarafdari.com/node/1151423

https://www.tarafdari.com/node/1071152


با توجه به اینکه زرگر داور مسابقه سایپا و پرسپولیس در گزارش خودش ، درگیری فیزیکی شدید خلیل زاده و رادوشویچ با بازیکنان سایپا را گزارش کرده است و همچنین با توجه به اینکه بیرانوند در اردوی تیم ملی باید حاضر باشد، کمیته انضباطی بخاطر کم کردن شدت ناراحتی بازیکنان پرسپولیس، رادوشویچ و خلیل زاده را محروم نکرد، تا پرسپولیس مجبور نشود از دروازه بان سوم خودش در مسابقه با پیکان استفاده کند و گلباران شود

https://www.tarafdari.com/node/1133689

https://www.varzesh3.com/news/1558650

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی 98-97

در دقیقه (45+2) یک آفساید اشتباه به نفع پرسپولیس و به ضرر نود ارومیه گرفته شد تا داور مانع از گلزنی مهاجم نود ارومیه شود . در این صحنه ، جلال حسینی آفساید را پوشش داده بود . در دقیقه 54 یا باید پنالتی به نفع نود ارومیه گرفته می شد یا به دلیل اینکه بازیکن نود ارومیه رو به دروازه بود و شانس شوت زنی را داشت پس محمد انصاری باید اخراج می شد اما اخراج نشد تا 5 دقیقه بعد محمد انصاری بجای اخراج شدن ، گل برتری لنگ را بزند تا باز هم ناداوری به کمک لنگی ها برسد . آنقدر ناداوری در بازی ادامه داشت که داور از ترس ارسال توپ روی دروازه لنگ بدون توجه به جریان بازی و طراحی حمله نود ارومیه سوت پایان بازی را زد

https://tamasha.com/v/14RKb

https://www.tarafdari.com/node/1124864

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user517347/content-article/img_20181018_192221_760.jpgمرحله یک هشتم نهایی جام حذفی 98-97

سعید مظفری زاده کارشناس داوری : در آن صحنه از مسابقه جام حذفی سپیدرود و پرسپولیس که برای پرسپولیس ضربه ایستگاهی گرفته شد تا در دقیقه 92 پرسپولیس گل بزند ، نباید خطا به سود پرسپولیس گرفته می‌شود و به آن‌ها ضربه کاشته می‌دادند، زیرا خطای عالیشاه بود و گل تیم پرسپولیس روی خطایی به ثمر رسید که در اصل خطای امید عالیشاه بود

https://www.tarafdari.com/node/1211585

مسعود مرادی کارشناس داوری برنامه نود : تکل شایان مصلح روی پای مهاجم سپیدرود خطا بود و باید یک پنالتی به سود رشتی‌ها اعلام می‌شد و خطای منجر به گل برتری پرسپولیس به اشتباه اعلام شد چراکه امید عالیشاه روی بازیکن سپیدرود خطا کرد و باید به سود این تیم خطا گرفته می‌شد

https://www.youtube.com/watch?v=X-QE3tRAy0w

https://www.youtube.com/watch?v=d1m06jFpwPU

برانکو بخاطر هل دادن داور و میلاد زکی پور محروم نمی شود حتی با گزارش ناظر داوری

پرخاشگری برانکو به داور و ناظر مسابقه و هل دادن ناظر مسابقه در مسابقه پرسپولیس و سپاهان از هفته 28 لیگ برتر

https://www.varzesh3.com/news/1608008


محمد فنایی کارشناس داوری : داور نباید ایران پوریان را اخراج می کرد و مدیریت داور ضعیف بود و همچنین کیروش استنلی نباید کارت زرد اول را می گرفت چون مدافع پرسپولیس پیراهن کیروش استنلی را کشید و داور باید خطای او را اعلام می کرد

https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-872548


نوذر رودنیل کارشناس داوری : داور نباید ایران پوریان و کیروش استنلی را با عجله اخراج می کرد و مدیریت داوری مسابقه بسیار ضعیف بود

https://www.farsnews.com/news/13980309000200


قلعه نویی درباره داور صحبت نکرد درباره رییس کمیته داوران صحبت کرد ، همان کسیکه داوران را بر علیه قلعه نویی به پا می خیزاند


هرچند که بیرانوند هم با تکیه بر صحبت هایش با سایر بازیکنان پرسپولیس ، در برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که ایران پوریان هیچ حرفی به داور نزد و کارت زرد دوم و اخراج او کاملا اشتباه بود

https://www.instagram.com/p/ByGYy9UgXIN


بیرانوند تاکید کرد که ربیع خواه به او گفته است که روی سیاوش یزدانی خطای پنالتی انجام داده است

https://www.instagram.com/p/ByGYy9UgXIN

https://www.youtube.com/watch?v=JQlD3HYpTtM

https://www.youtube.com/watch?v=Dqi0yCLp9OU

https://www.youtube.com/watch?v=ew_tln59TNY

https://tamasha.com/v/ol64n

https://tamasha.com/v/ZVwNlهرچند که هم محسن ترکی و جهانبازی و هم سعید مظفری ، حزفهای بازیکن خطا کار پرسپولیس را رد کردند و گفتند که محسن ربیع خواه دروغ می گوید و او هیچ خطایی روی سیاوش یزدانی انجام نداد

https://www.youtube.com/watch?v=PI7oPqefOag

https://tamasha.com/v/Ml1V7


بیرانوند در ادامه تاکید کرد که داوران در این فصل حتی 2 اوت دستی هم به نفع پرسپولیس نگرفته اند

https://www.youtube.com/watch?v=ew_tln59TNYبیرانوند در برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که به 3 زبان فارسی و انگلسی و لری و با حرکت دست به کیروش استنلی فحش رکیک داده است

https://www.youtube.com/watch?v=ew_tln59TNY

سطح انتقادات بهروش به حدی رسیده است که می ترسد که ویلموتس به ایران برسد و شخصا جوابگوی دروغهای بهروش باشد و به همین دلیل، به جای انتقاد کردن، کُری می خواند تا عصبانیت خود را کمتر کند

شاید بهروش فکر می کند که ویلموتس دیگر با هیچ رسانه ای درباره دعوت از امید نورافکن مصاحبه نمی کند


قلعه نویی : کسانیکه دعوت نورافکن به تیم ملی را بخاطر لغو مسابقه سپاهان می دانند، حتما در گذشته خودشان از این مسائل سود برده اند

https://www.varzesh3.com/news/1642813تبانی سازمان لیگ و غلامرضا بهروان با پرسپولیس در فصل 96-95 برای جلوگیری از حذف پرسپولیس در جام حذفیدر نقل و انتقالات تابستانی فصل 95-96 ، پرسپولیس خیلی راحت و با پولهایی که حاج حسین هدایتی به این بازیکنان و به فدراسیون فوتبال لنگی داد، 3 ملی پوش گرفت (بیرانوند - سیدجلال حسینی - وحید امیری) تا به حسرت 10 ساله خود پایان دهد

بازیکنانی که پیش از پیوستن به پرسپولیس برانکو هم ملی پوش بودند و بازیکن ثابت تیم ملی بودند و با حضور در پرسپولیس، ملی پوش نشدند

پرسپولیس حتی ملی پوشان خودش را هم از دست نداد و آنها را از ریزه اسپور به صورت غیرقانونی جذب کرد (طارمی- رامین رضاییان)

برانکو قصد داشت تا این بازیکنان را به تیم ملی ندهد که کارلوس کیروش با این حرف او مخالفت کرد

https://www.farsnews.com/news/13950711001047


پرسپولیس با پولهای حاج حسین هدایتی، حتی در نقل و انتقالات زمستانی هم ملی پوش خرید (سروش رفیعی)در روز 7 مهر 95 اعلام شد که هر تیمی که بیش از 3 ملی پوش داشته باشد، مسابقه آن تیم در جام حذفی از مرحله یک شانزدهم نهایی به بعد، به تعویق می افتد، تا فدراسیون لنگی به استقلال و تراکتورسازی ضربه بزند

https://www.varzesh3.com/news/1360443

https://kargaronline.ir/fa/news-details/53956پرسپولیس تنها تیمی بود که از این قانون سود می برد، زیرا استقلال منصوریان فقط 3 ملی پوش داشت که البته همگی مهم و تاثیرگذار بودند (امید ابراهیمی (کاپیتان) و وریا غفوری و حسین کنعانی) ، تراکتورسازی قلعه نویی فقط 3 ملی پوش داشت که البته همگی مهم و تاثیرگذار بودند (محمدرضا اخباری (دروازه بان اول) و سعید آقایی و سروش رفیعی)

در همین تمرین بود که مهدی طارمی باعث مصدومیت حسین کنعانی شد تا او نتواند به استقلال و تیم ملی کمک کند

https://www.tarafdari.com/node/861740استقلال بدون بازیکنان کلیدی خودش (امید ابراهیمی و وریا غفوری و حسین کنعانی)، از مرحله یک سی و دوم نهایی جام حذفی، به مصاف ملوان نوین رفت و توانست این تیم را با 2 گل شکست دهد

استقلال فقط 3 ملی پوش داشت و بازیهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به بعد، برای استقلال به تعویق نمی افتاد

https://www.tarafdari.com/node/565475تراکتورسازی بدون بازیکنان کلیدی خودش (محمدرضا اخباری و سعید آقایی و سروش رفیعی)، از مرحله یک سی و دوم نهایی جام حذفی، به مصاف فولاد یاسوج رفت و توانست این تیم را با 2 گل شکست دهد

تراکتورسازی فقط 3 ملی پوش داشت و بازیهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به بعد، برای استقلال به تعویق نمی افتاد

https://www.tarafdari.com/node/564886اما زور پولهای حسین هدایتی (که بیرانوند و وحید امیری و سیدجلال حسینی را از استقلال دزدیده بود و رامین رضاییان و مهدی طارمی را از ریزه اسپور دزدیده بود)، به قشقایی شیراز دسته چهارمی نرسید

پرسپولیس بدون بازیکنان ملی پوش خودش (محمد انصاری) و بازیکنان ملی پوش سرقت شده از ریزه اسپور (مهدی طارمی و رامین رضاییان) و بازیکنان ملی پوش سرقت شده از استقلال(بیرانوند و وحید امیری و سیدجلال حسینی)، از مرحله یک سی و دوم نهایی جام حذفی، به مصاف قشقایی شیراز دسته چهارمی رفت و در ضربات پنالتی شکست خورد

پرسپولیس با اینکه 1 ملی پوش قانونی و 5 ملی پوش غیرقانونی داشت اما بازیهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به بعد، برای پرسپولیس وجود نداشت تا فدراسیون لنگی نتواند بیش از این به پرسپولیس کمک کند

https://www.isna.ir/news/95070905249قلعه نویی ادعا کرد که مهندسی لیگ یک سنت رایج است ؟


قلعه نویی : اگر آقایان کوچکترین آتویی از من داشتند رسوای عالمم می‌کردند

https://www.farsnews.com/news/13920521000599

https://www.tarafdari.com/node/27626
بیانیه امیرپور و دوستان و تعدادی خبرنگار غيرورزشی علیه قلعه نویی

پژمان و سیامک و هیوا اين بیچاره ها را فريب دادند و خودشان کنار کشیدند چون همه می دانستند حق با قلعه نویی است

بعضی از این خبرنگاران نيز در رودربایستی قرار گرفتند و بیانيه را امضا کردند

https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=42476

http://old.alef.ir/vdcaemn6a49nee1.k5k4.html?13wml

https://www.fardanews.com/fa/news/177521

https://www.borna.news/fa/tiny/news-391193


واکنش قلعه نویی به بیانیه خبرنگاران لرزشی

وقتی عده ای به وسیله قلم با آبروی مردم بازی می کنند باید به لقمه و نطفه آنها شک کرد. حالا نمی دانم که این عده چرا به خودشان شک دارند ؟! برایم خیلی جالب است که اين عده علیه من بیانیه داده اند و از این ماجرا می توان دو برداشت داشت؛ یا اینکه منظور مرا نفهمیده اند و یا اینکه خودشان از همان طایفه ای هستند که من گفتم و با این بیانیه این موضوع را نشان داده اند

اینها فکر می کنند با این کارها امير قلعه نويي می ترسد و از اصول خود فاصله می گیرد در حاليکه چنین بیانیه هایی ذره ای برایم ارزش ندارد

بنده خبرنگاران شریفی را می شناسم که با شرف کار می کنند و چون می دانند منظور من از این.حرفها چیست و به سلامت و حفظ حرمت ها در فوتبال فکر می کنند هرگز به چنین صحبت هایی واکنش نشان نمی دهند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر