فهرست
صید بزرگ استقلال؛ الف مثل الهیار
صید بزرگ استقلال؛ الف مثل الهیار

صید بزرگ استقلال؛ الف مثل الهیار

آی اسپورت - شاه‌ماهی‌ها همیشه قرار نیست پر اسم و رسم و با سن و سال باشند. این را الهیار صیادمنش این فصل به خوبی ثابت کرد. بازیکنی که هر دو تیم پرطرفدار پایتخت را مشتری خود می‌دید و در نهایت به جمع‌ آبی‌های تهرانی پیوست. اگرچه در آن زمان از این انتقال کسی با عنوان صید شاه‌ماهی نام نبرد اما او در حدود 400 دقیقه‌ای که برای استقلال به میدان رفت روی 4 گل این تیم تاثیرگذار بود. البته او شاید برای نشان دادن توانایی‌هایش به ویترینی به نام لیگ برتر و استقلال نیاز داشت اما برای اثبات آن نه.

بازیکنی که پیش از این در تیم‌های ملی رده پایه هم نشان داده بود چه مهاجم خطرناکی است. بازیکنی که در سال 95 در حالی به تیم نوجوانان عباس چمنیان پیوست که از بقیه بازیکنان 8 ماه کوچکتر بود اما توانست خودش را در آن تیم جا بدهد. بازیکنی که در جام ملت‌های نوجوانان درخشید و آنقدر گل زد و پاس گل داد و پنالتی گرفت که یکی از ارکان نایب قهرمانی ایران لقب گرفت. او همین عملکرد را در جام‌جهانی زیر17ساله‌ها هم به نمایش گذاشت تا دیگر کسی به چشم یک جرقه نگاه کند. حالا نوبت به یک ویترین خوب بود تا گل‌ها و پاس‌گل‌هایش در زیر آوار تیم‌های بزرگسال و بازیکنان بزرگ نماند و همه او را بشناسند.

صیادمنش از همان ابتدای حضورش در استقلال خود را به خوبی نشان داد. در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار گرفت. یک گل و یک پاس گل و یک شروع طوفانی. آماری که البته به جای تشویق با نیمکت‌نشینی همراه شد تا بازی با سایپا که مجددا در ترکیب قرار گرفت و این بار با گرفتن یک پنالتی به داد تیمش رسید. شفر این بار او را در ترکیب نگه‌داشت اما در 180 دقیقه هم او خوب نبود و هم استقلال که به دوری سه هفته‌ای اش از ترکیب انجامید.

مقابل صنعت نفت دقایق زیادی بازی نکرد اما در همان کمتر از 25 دقیقه چند هفته دوری‌اش را به خوبی برای استقلال جبران کرد. آمار او در 25 دقیقه فراتر از خوب بود. او در این دقایق سه شوت زد در حالی که بازیکنان فیکس استقلال بیشترین شوتی که به سمت دروازه حریف زدند 2 شوت بوده است. 14 لمس توپ داشت که فقط 6 لمس از روح‌الله باقری با 65 دقیقه حضور در میدان کمتر بود. یک گل برای تکمیل کردن این عملکرد شگفت‌انگلیز کافی بود که آن را هم به ثمررساند تا دیگر نیمکت‌نشین کردن او کار آسانی برای شفر نباشد.  صیادمنش نشان داد که شاه‌ماهی‌ها می‌توانند هفده‌ساله باشند.

نود

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2018-12-02 14:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهدی قائدی قاتل دخترباز
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
اینم دست آخر به روز قائدی قاتل و مست و دخترباز میفته
کیسه نجس جز نابود کردن استعدادها هیچ غلطی نمیکنه
به امید روزی که کیسه لجن همیشه نابود بشه و در زباله دان تاریخ قرار بگیره البته حیف زباله دان تاریخ که کیسه آشغال درش قرار بگیره
Hosein
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
یه بازیکن بگو که لنگ خودش بسازه همیشه حاضر خور بوده از قدیم غلام فتح ابادی کلهر عابدزاده و......همه رو از صدقه سری تاج دارید
۹
...
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۰
به لطف پول زیاد روانه کیسه شد ولی شک نکنید تو کیسه به فنا میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر