فهرست
نوید مظفری: پنالتی دیاباته محرز بود!
نوید مظفری: پنالتی دیاباته محرز بود!

نوید مظفری: پنالتی دیاباته محرز بود!

آی اسپورت - قضاوت محمدرضا اکبریان در بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان جنجال های بسیار زیادی را به وجود آورد. آبی ها اعتقاد داشتند که داور یک پنالتی آن ها را نگرفته، گل صحیحشان را مردود کرده و باعث محرومیت بی دلیل فرشید اسماعیلی هم شده است. در همین خصوص نوید مظفری نظرات خود در خصوص سه صحنه مهم این بازی اعلام کرد:

-در مورد بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان باید به سه صحنه داوری مهم این مسابقه اشاره کنم. اولی در دقیقه 24 زمانی که بازیکن شماره دو مسجد سلیمان، شیخ دیاباته را درون محوطه جریمه می گیرد و سرنگون می کند که این خطا از چشم داور دور ماند و او حتما باید پنالتی می گرفت.

- صحنه دوم به دقیقه 57 مربوط می شود که استقلال توسط تبریزی گلی را می زند. مهاجم استقلال اول روی مدافع خطا می کند و به خاطر همین خطا موقعیت گل به دست می آورد. تشخیص داور در این صحنه درست بود و گل استقلال باید مردود می شد.

- صحنه آخر مهم این بازی به کارت زرد دوم شماره 8 استقلال فرشید اسماعیلی مربوط می شود. اینجا جای بحثی نیست، کارت زرد دوم حتما باید داده می شد چون با بی پروایی خطا را انجام داد و جریمه بی پروایی کارت زرد است. این صحبت که چون بازی بعدی دربی است و داور باید مماشات کند، غیرقابل درک است؛ چه برای استقلال و چه پرسپولیس.

 

ورزش سه

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-09-16 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد یوسفی
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
چرا خطای قائدی روی پای عسگری که رباط پاره کرد کمیته انظباطی نباید بررسی کند چون قائدی عمدا روی پای عسگری بازیکن نفت مسجد سلیمان رفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر