فهرست
جهش بلند محرمی؛ دقت در دفاع و حمله
جهش بلند محرمی؛ دقت در دفاع و حمله

جهش بلند محرمی؛ دقت در دفاع و حمله

آی اسپورت - صادق محرمی در بازگشت به ترکیب پرسپولیس روندی صعودی را در پیش گرفته و این جهش با مقایسه عملکرد مدافع راست قرمزها در دو بازی رفت و برگشت برابر الوصل کاملا مشخص است. محرمی که در بازی رفت و ورزشگاه آزادی نتوانسته بود هیچ پاس کلیدی‌ای به ثبت برساند و ۳ سانتر ناموفق داشت این بار در امارات با ثبت ۲ پاس کلیدی نقشی پررنگ در بخش هجومی قرمزها داشت و با بی‌دقتی فرشاد احمدزاده نام‌اش در لیست پاس‌ گل‌ها ثبت نشد.

محرمی ۲ سانتر موفق هم به ثبت رساند تا بالاخره پیشرفت‌اش در ارسال‌ها محسوس باشد. شماره ۲ قرمزها در نبردهای آزادی ۹ بار برنده شد و ۱۰ بار هم شکست خورده بود. این بار اما در امارات این مدافع راست از ۱۴ نبرد برنده خارج شد و فقط ۶ نبرد را به حریف واگذار کرد. محرمی همچنین شب گذشته با ثبت ۱۴ عملکرد دفاعی نقشی مهم در انسجام و دفاع تیمی سرخپوشان داشت. در بازی رفت محرمی فقط ۴ کنش دفاعی به ثبت رسانده بود. مجموع عملکرد جهش واضح محرمی را نشان می‌دهد و برانکو دوباره می‌تواند روی وزن سمت راست تیم‌اش حسابی ویژه باز کند.

عملکرد صادق محرمی در دو بازی رفت و برگشت مقابل الوصل
عملکرد صادق محرمی در دو بازی رفت و برگشت مقابل الوصل

نود

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-03-14 18:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
جاهد
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
البته اینکه در فاز دفاعی امارش بهتر شده بیشتر به این دلیله که در بازی رفت پرسپولیس بیشتر حمله میکرد تا دفاع اما در بازی برگشت برعکس بود. البته محرمی از ابتدای فصل بسیار بهتر شده اما قیاس اون با یه هفته پیش خیلی منطقی نیست. یه بازیکن تو یه هفته پیشرفت نمیکنه. پیشرفت زمانبره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر