فهرست
پیامد شکست در دربی میلان؛ هشدار به جامپائولو؟
پیامد شکست در دربی میلان؛ هشدار به جامپائولو؟

پیامد شکست در دربی میلان؛ هشدار به جامپائولو؟

آی اسپورت - آث میلان شب گذشته دربی دلامدونینا را با دریافت دو گل در نیمه دوم با نتیجه 2-0 به اینتر واگذار کرد تا در شرایطی که این تیم بازی قابل دفاعی را هم ارائه نداده، خبرهایی مبنی بر نارضایتی مدیران میلان از عملکرد سرمربی تیم به گوش برسد. سطح بازی میلان پایین تر از رقیب خود بود و شاگردان آنتونیو کونته در تمام طول بازی بر حریف تسلط داشتند. گذشته از این ها، ادامه تصمیمات عجیب مارکو جامپائولو در انتخاب بازیکنان برای ترکیب اصلی دوباره مورد انتقاد واقع شده است.

کوریره دلاسرا به نقل از میلان نیوز امروز ادعا کرده پائولو مالدینی (مدیرفنی) و زونیمیر بوبان (مدیر فوتبالی) نسبت به عملکرد روسونری بسیار سرخورده شده و با چهره هایی مغموم سن سیرو را بعد از مسابقه ترک کرده اند.  شرایط در کاسا میلان (ساختمان مدیریتی باشگاه) نیز تنش آلود است. اکنون مدیران باشگاه منتظر دو بازی بعدی میلان در مقابل تورینو و فیورنتینا هستند؛ دو دیداری که برای پاسخ به این پرسش که آیا میلان تحت هدایت مارکو جامپائولو در حال پیشرفت است، بسیار حیاتی خواهد بود.

قبل از بازی یکشنبه شب، سه نتیجه ۱-۰ برای میلان در این فصل ثبت شده (باخت مقابل اودینزه و برد برابر برشا و ورونا) و هواداران بی صبرانه در انتظار کسب نتیجه ای قاطع هستند که بتواند آن ها را نسبت به ادامه فصل امیدوار سازد.

     
آی اسپورت
2019-09-22 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر