فهرست
لبخند برانکو؛ پرسپولیس برنده بازی‌های امروز!
لبخند برانکو؛ پرسپولیس برنده بازی‌های امروز!

لبخند برانکو؛ پرسپولیس برنده بازی‌های امروز!

آی اسپورت - برنده نتایج امروز لیگ برتر حتی بیشتر از استقلال شفر، پرسپولیس بود. پرسپولیس امروز مسابقه نداشت اما حریفانش، نتایجی گرفتند که بیشتر از همه برانکو را خوشحال کرد. تا پیش از شروع این هفته، تراکتورسازی با 2 امتیاز اختلاف نزدیک‌ترین تعقیب کننده پرسپولیس بود و سپاهان هم در فاصله 4 امتیازی آن‌ها قرار داشت. امروز هر دو تیم، مسابقه این هفته‌شان را انجام دادند هنوز، اختلاف‌شان با پرسپولیس همانقدر است. تراکتورسازی به سپیدرود باخت و سپاهان، بازی را به استقلال واگذار کرد تا جایگاهش در رده سوم را با امتیاز مشابه، به تیم شفر بدهد.

بازی فردای پرسپولیس و سایپا، می‌تواند فرصتی برای فرار بزرگ پرسپولیس از سایر مدعیان باشد. پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل سایپا، 54 امتیازی می‌شود و فاصله‌اش با تیم دوم را به 5 و با تیم سوم و چهارم، به 7 امتیاز می‌رساند. توشه‌ای که پیش از شروع مسیر سخت هفته‌های پایانی، می‌تواند حسابی به کارشان بیاید.

پرسپولیس پس از بازی با سایپا، سه هفته دشوار در پیش خواهد داشت. آن‌ها در اصفهان با ذوب آهن منصوریان بازی می‌کنند، در تهران میزبان سپاهان قلعه‌نویی هستند و در تبریز، روبروی تراکتورسازی قرار می‌گیرند. مسیری که می‌توانست صدرنشینی و شانس قهرمانی آن‌ها را حسابی به خطر بیندازد. کافی بود پرسپولیس، فقط دو مساوی مقابل سپاهان و تراکتورسازی بدهد تا سایر تیم‌ها، بتوانند صدرنشینی را از تیم برانکو بگیرند. داشتن پس انداز فاصله 5 امتیازی با تیم دوم قبل از این مسیر، اوضاع را به نفع سرخپوشان عوض می‌کند. به شرطی که برانکو و تیمش، سایپا را شکست دهند و هدیه تراکتور و سپاهان را پس نفرستند.

۴۳ ۴  
آی اسپورت
2019-04-12 21:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
قارتال
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۴
اول بازی با سایپا را ببر بعد لبخند بزن .
۶
امید
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۶
انشااله هفته ۲۸ام قهرمانی ما قطعی میشه تو تبریز فقط چهار بازی دیگه
امید از تفت
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۸
پرسپولیس کاری به نتایج بقیه تیمها ندارد و مکلف است تمام بازیها را ببرد و مقتدرانه قهرمان شود. انشاالله شش برد دیگر از شش بازی باقیمانده و قهرمانی مقتدرانه پرسپولیس.
ایمان
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۱۵
قهرمانی به احتمال زیاد مال پرسپولیسه دومی هم بین تراکتور و سپاهان، استقلال هم سهمیه نخواهد گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر