فهرست
پایان خوش برای منچستری‌ها و آرسنال؛ خداحافظ ونگر
پایان خوش برای منچستری‌ها و آرسنال؛ خداحافظ ونگر

پایان خوش برای منچستری‌ها و آرسنال؛ خداحافظ ونگر

آی‌اسپورت- در هفته آخر لیگ برتر، آرسنال، منچسترسیتی و منچستریونایتد رقبای خود را مغلوب کردند تا فرجامی خوش در لیگ برتر داشته باشند. پیش از این رتبه قهرمانی سیتی، نایب قهرمانی یونایتد و ششمی آرسنال مسجل شده بود و هر ۳ دیدار تشریفاتی بود. منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق چند موقعیت، در دقیقه ۳۴ و روی پاس خوان ماتا به مارکوس راشفورد به گل اول دست یافت. در اواخر نیمه اول رومرو ۲ فرصت بسیار خوب را از بازیکنان واتفورد گرفت تا نیمه اول با برتری ۱-۰ یونایتد به پایان برسد.

 در نیمه دوم جریان بازی آرام شد و منچستریونایتد بیشتر در تلاش برای حفظ پیروزی خود بود. در نهایت اتفاق مهمی روی دروازه رخ نداد و یونایتد با همان یک گل حریف خود را مغلوب کرد.

 

آرسنال در آخرین دیداری که آرسن ونگر را روی نیمکت می‌دید، با یک گل موفق شد هادرسفیلد را مغلوب کند تا سرمربی فرانسوی پایان خوشی داشته باشد. توپجی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و بعد از خلق چند موقعیت، در نهایت در دقیقه ۳۸ و با همکاری آرون رمزی و ضربه تمام‌کننده اوبامیانگ به گل اول دست یافتند تا نیمه اول با برتری ۰-۱ این تیم به اتمام برسد. در نیمه دوم هادرسفیلد فرصت‌های زیادی را برای زدن گل تساوی خلق کرد اما عمل‌کرد خوب اوسپینا مانع باز شدن دروازه آرسنال شد. 

در نیمه دوم آرسنال فرصت‌های خوبی را از دست داد اما در نهایت موفق به باز کردن دروازه هادرسفیلد نشد و بازی با همان برتری ۰-۱ توپچی‌ها به اتمام رسید.

 

منچسترسیتی که چند هفته قبل قهرمانی خود را در لیگ برتر مسجل کرده بود، در خانه ساتهمپتون به مصاف این تیم رفت و در دیداری کم‌هیجان به برتری یک‌گله رسید. دیداری که در آن اتفاق مهمی روی دروازه‌ها رخ نداد تا سیتی در شبی که تنها یک شوت به سمت دروازه حریف زد، در نهایت و در ثانیه‌های پایانی با تک گل گابریل ژسوس به پیروزی برسد و فصل فوق‌العاده خود را با پیروزی به اتمام برساند.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-05-13 20:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر