فهرست
سکوت سرد در  ۲۴ ساعت جهنمی
سکوت سرد در  ۲۴ ساعت جهنمی

سکوت سرد در  ۲۴ ساعت جهنمی

 

آی اسپورت- بیست و چهار  ساعت جهنمی دیگر برای هواداران و سکوت محض و همه جانبه مسوولان باشگاه. مسوولان که در گفت‌وگو با  رسانه‌ها یا در سایت باشگاه رسما و علنا و و در نهایت اطمینان خبر می دادند با برانکو توافق کرده ایم و با پرداخت مطالبات در روز دوشنبه و یک روز قبل از مهلت پایانی  ماندن او قطعی و حتمی می شود و یا اینطور القا می کردند که   که برانکو به الاهلی گفته به شرطی می آیم که پرسپولیس در موعد مقرر طلبم را ندهد حال نباید به مردم توضیخی دهند که چرا چنین شد؟ حتی نباید درباره تصمیمات بعدی وقتی که می بینند مردم خون شان به جوش آمده کلامی هم که شده حرفی بزنند و یا اطلاعیه ای صادر کنند؟ آیا این  هم کوران لیگ است که دیگران هر چه می خواهند بگویند و هر بلایی سر تیم و هوادار  بیاید و همه سکوت کنند؟ 

شفاف و صریح بگویید چرا برانکو رفت و چرا تا سه هفته مانده به اتمام فصل به برانکو هیچ یورو یا دلاری داده نشد تا کار به نامه اول  کشیده شود و نامه دوم و بعد نامه سوم. 

بگویید چرا از همه پنهان نگه داشتید که به سرمربی موفق پرسپولیس تا سه چهار بازی مانده به آخر فصل پرداختی نداشتید  و این حقیقت را ما بعد از واکاوی اظهارات مدیریت در کنفرانس خبری و برخی اعضای هیات مدیره  مطلع شدیم آن  هم زمانی که متوجه شدیم میزان مطالبات او به احتساب اپشن ها  چقدر است.  گذشته از اینها؛ علاوه بر پاسخگویی مبنی بر علل جدایی برانکو بشکنید این سکوت را و بگویید که برنامه تان چیست؟ تلاش برای حفظ برانکو یا مذاکره با مربیان جایگزین؟ 

بشکنید این سکوت را و صراحتا بگویید امیدی به بازگشت برانکو  وقتی که گفته داستان من و ایران تمام شد، دارید؟ اصلا بگویید چرا در این دو سه هفته به کرواسی نرفتید؟ ارزش آن را نداشت؟ هر کدام تان می رفتید  و نتیجه حاصل می شد که قهرمان قصه ها بودید، نبودید؟ 

یعنی نباید امروز کلامی می‌گفتید برنامه تان چیست؟ اصلا با برانکو تماس گرفته شده  که بدانید اندک امیدی به  بازگشت هست یا نیست؟ هر چند مشخص است برانکو رفتنی  شده اما برای آنهایی که هنوز اندک امیدی دارند بگویید  کلا و مجموعا بیایید بگویید از برانکو باید دل کند یا که کورسوی امیدی هم  داشت؟  اینکه نشد. تا دیروز در اعلام تامین مطالبات و ماندنی شدن برانکو انگار که در اعلام این خبرها   مسابقه داشتید. این می گفت و آن می گفت

بشکنید این سکوت سرد را تا شاید، شاید هوادار کمی  و ذره ای با خود کنار بیاید و بداند تکلیف چیست. این سکوت یعنی بلاتکلیفی، یعنی هدررفتن زمانی طلایی. یعنی عدم مدیریت بحران، یعنی مخفی کاری یا مستاصل بودن، یعنی.....  راستی مسوولان ارشد باشگاه  فرهنگی، ورزشی پرسپولیس؛ خبرها را خوانده‌ اید؛

 تراکتورسازی با دنیزلی اولین تمرین خود را برگزار کرد. 

بعد از انتخاب سه دستیار داخلی، سه دستیار خارجی استراماچونی امشب وارد تهران شدند وخودش هم فردا شب به ایران می آید و  بازیکنان استقلال فردا تست پزشکی می دهند.

 

_سپاهان بعد از جذب ستاره ها مذاکره با احمدزاده و رسن را آغاز می کند و.... بشکنید این سکوت را. 

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2019-06-19 02:00:00
نظر دهید

۲ نظر
عبدالله
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۰۰
آخ که چه لذتی داره چه کنم چه کنمت رو دیدن قدوسی. یادم نمیره چقدر ضد کیروش مینوشتی. به خاک رفتنت لذت بخشه.
۳
سیروس
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۵۰
تادزدان وبیسوادان پرمدعادست اندرکارباشگاه ها هستندوضعیت همین خواهدبود.اصلااین عرب وطاهری وآن یکی که اسمش یادم رفته یافتحی وخطیروامثالهم کی هاکه باشگاه های مردمی پرسپولیس واستقلال رادست آنهامیدهید؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر