فهرست
پیروزی بزرگ سیتی؛ تمدید دی‌بروینه
پیروزی بزرگ سیتی؛ تمدید دی‌بروینه

پیروزی بزرگ سیتی؛ تمدید دی‌بروینه

آی اسپورت - کوین دی‌بروینه در آستانه عقد قراردادی جدید با منچسترسیتی قرار دارد. طبق منابع خبر انگلیسی، آبی‌پوشان شهر منچستر در حالی قصد تمدید قرارداد هافبک بلژیکی‌شان قرار دارند که هنوز سه سال دیگر به پایان قرارداد فعلی او باقی مانده است. این تصمیم باشگاه به پاس قدردانی از این بازیکنی ملی‌پوش به خاطر نمایش‌های تحسین‌برانگیزش در این فصل و اطمینان از طولانی‌تر شدن مدت ماندگاری او در ورزشگاه اتحاد است.

سیتی مذاکرات خود با هافبک 26 ساله‌اش را ابتدای پاییز امسال آغاز کرد و ظاهراً برای تمدید قرارداد میان طرفین توافقاتی حاصل شده است و طبق اعلام سایت Press Association این قرارداد در هفته‌های آتی بسته خواهد شد. قراردادی که سیتی برای دی‌بروینه در نظر گرفته 6 ساله است و حقوق این بازیکن بلژیکی را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و آن را به رقمی در حدود 115 هزار پوند در هفته به علاوه پاداش‌هایی دیگر می‌رساند. سیتی با وجود دریافت پیشنهادی در حدود 100 میلیون پوند، از فروش دی‌بروینه خودداری کرده است.

دی‌بروینه که در دوران بازیگری‌اش در چلسی عملکرد خوبی نداشت، سال 2015 با قراردادی 54 میلیون پوندی از ولفسبورگ به منچسترسیتی ملحق شد.

     
آی اسپورت
2017-12-19 11:49:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر