فهرست
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ مردان عملیات غیرممکن
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ مردان عملیات غیرممکن

ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ مردان عملیات غیرممکن

آی‌اسپورت- برانکو ایونکوویچ، سرمربی پرسپولیس در بازی امروز مقابل الهلال برخلاف بازی رفت محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا دو بازیکن تاثیرگذار خود را در اختیار دارد. حسین ماهینی از جمع بازیکنانی که در دور رفت بازی کردند دواخطاره است و برانکو مجبور است بدون او تیم‌اش را بچیند. به این ترتیب جز او، سرمربی سرخ‌ها دست بازی برای انتخاب ترکیب اصلی‌اش خواهد داشت.

خط دفاعی او، احتمالا با بازگشت سیدجلال حسینی شکل خواهد گرفت. سیدجلال فقط یک بار در این فصل برای پرسپولیس بازی کرده اما در بازی‌های دوستانه تیم ملی نشان داد که به آمادگی برگشته و می‌تواند پرسپولیس را در بازی حساس امروز یاری کند. او به همراه شجاع خلیل‌زاده دو دفاع میانی پرسپولیس را در این بازی شکل خواهند داد تا محمد انصاری بعد از مدت‌ها جایگزین حسین ماهینی در دفاع چپ شود. صادق محرمی هم جایگاه خود در دفاع راست را حفظ خواهد کرد.

با نتیجه‌ای که در دور رفت رقم خورد و جواب ندادن چینش همیشگی برانکو، او احتمالا هم از کامیابی‌نیا و هم از محسن ربیع‌خواه به عنوان دو هافبک با خصوصیات تدافعی استفاده خواهد کرد. به جای چینش لوزی، وحید امیری و محسن مسلمان در دو سوی این دو هافبک قرار می‌گیرند تا بازی پرسپولیس عرض بیشتری داشته باشد. علی علیپور و گادوین منشا هم دو مهاجم احتمالی پرسپولیس در این بازی خواهند بود. به ارن ترتیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور و گادوین منشا ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی امروز را شکل خواهند داد. بازیکنانی که برای عملیات غیرممکن انتخاب شده‌اند. البته احتمال‌های دیگری هم وجود دارد. بازی کردن ربیع‌خواه در دفاع چپ یا بیرون نشستن او و بازی کردن نورالهی در کنار کامیابی‌نیا از جمله این احتمال‌ها هستند که ضعیف‌ترند.

  ۳  
آی اسپورت
2017-10-17 14:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
میم
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
ترکیب هافبک های دفاعی پرسپولیس احتمالا ترکیب کامیابی نیا و نوراللهی ند، یقینا برانکو از تمام ظرفیت استفاده میکنه و با توجه به بازی نوراللهی در بازی رفت که نمیشه از آن چشم پوشی کرد، ترکیب کامیابی نیا و نوراللهی محتمل تر و کامل تر خواهد بود.
۶ ۱
عمر الخریبین
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
دردی ازتون دوا نمیشه.
آبی رنگ عشقه
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
امشب ساعت ۷:۳۰ شبکه سوم فیلم طنز داره نگاه کنید .....خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر