فهرست
رئال و آزمون وفاداری؛ نوبت راموس نشده؟
رئال و آزمون وفاداری؛ نوبت راموس نشده؟

رئال و آزمون وفاداری؛ نوبت راموس نشده؟

آی اسپورت - رئال مادرید یک باشگاه دو رو تلقی می‌شود. یک وجه وفاداری و یک وجه بی‌وفایی. همه ما به اندازه کافی با رویه‌ی بی‌وفایی این باشگاه آشنایی داریم و بهتر است به وجه وفاداری این باشگاه بپردازیم.در رئال تعدادی بازیکن حضور دارند که هیچکس توانایی انتقاد از آن‌ها را ندارد، هر چند که این  انتقاد کوچک و جزئی باشد.

از موضوع اصلی دور نشویم: رئال هیگواین، بنرما و رونالدو را در اوج آمادگی و جوانی در اختیار داشت. اما تصمیم بر این بود که رائول در تیم بماند، حتی اگر سودی نداشته باشد. سه فصل آخر کاسیاس در رئال با نوسانات شدیدی همراه بود. اما به هر طریق و شیوه‌ای که بود او را در تیم حفظ کردند و چه بسا اختلافات با سرمربی نبود ایکر هنوز هم جز سنگربانان مادرید بود.

در مقطع فعلی وفاداری رئال با نگه‌داشتن بازیکنانی چون بیل، کارواخال، بنزما، مارسلو و علی‌الخصوص راموس بیشتر و بهتر به ما اثبات می‌شود. آخرین نفری که ویژه به آن اشاره کردیم سرخیو راموس است. بازیکنی که خورخه والدانو گفته بود هیچ‌کس جرات نمی‌کند به او حرفی بزند، او خودش را بزرگتر از باشگاه قلمداد می‌کند.

در کلاسیکوی رفت لالیگا هر آنچه که در توان داشت برای سوارز و سایر مهاجمین بارسلونا موقعیت فراهم کرد و در جام حذفی نیز جز ارکان اصلی حذف رئالی‌ها به شمار می‌رود. در بازی رفت جام‌حذفی یک گل را به مالکوم هدیه داد و در بازی برگشت نیز روی گل اول و دوم (به دلیل جایگیری نامناسب) که تیمش دریافت کرد کاملا مقصر بود. در مسابقه دیشب نیز کورس را به راکیتیچ واگذار کرد تا همچون یک فرد تسلیم‌شده نقشش را کامل کند و به عنوان یک بازنده بزرگ جرات نکند به چشمان هواداران رئال خیره شود.

گاهی اوقات که نه، اکثر اوقات یک یا چند بازیکن ممکن است اشتباهات مرگباری را مرتکب شوند، اما این سرمربی تیم است که باید تاوان بدهد و مورد مواخذه قرار بگیرد. کریم و وینیسیوس در خط‌‌حمله گل ‌نمی‌زنند و راموس و واران در زمین خودی باج می‌‌دهند. اما این سولاری است که تنبیه می‌شود.

جام‌ها یکی پس‌ازپس دیگری از دست می‌روند و دیدن رئال باشکوه و جذاب فصل گذشته صبر هواداران این تیم را می‌طلبد. رئال جهت رسیدن به موفقیت علیرغم از دست‌دادن دو مهره ارزشمندش، در نقاط فراوانی از زمین باید دستخوش تغییرات اساسی و ریشه‌ای شود و صدالبته لابه‌لای این ناامیدی آنها نباید فراموش کنند که هر تغییر و شکستی می‌تواند سرآغاز یک موفقیت بزرگ باشد.

 

۲۱ ۴  
آی اسپورت
2019-03-03 10:59:00
نظر دهید

۴ نظر
پویا
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
بیش انگاشته شده ترین و چرک ترین دفاع تاریخ. ایده آل برای یه سری احمق متعصب که فکر می کنن وحشی بازی و چرک بازی کردن یعنی تعصب و عشق و ضعف های فنی بی شمارش رو نادیده می گیرن.
بهراد
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
در کثیف بازی کردن و خشونت افراطی وگاه مهوع راموس شکی نیست. اما جناب آقای پویا چطور ممکنه مدافعی با ضعف های فنی بیشمار این همه سال بازیکن ثابت رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا باشه؟ شما چطور می‌تونید با انکار حقیقت محض( که راموس از بهترین مدافعان میانی یک دهه اخیر فوتبال دنیاست) حماقت و تعصب رونقد کنید؟
۶
بهراد
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
پس با این حساب ما باید تعظیم کنیم در برابر جناب سراسری که یک تنه مقابل روزنامه نگاران ترسوئی یا کم سوادی که توانائی انتقاد از بازیکنان نامبرده رو ندارن ایستاده و نور میتابونه به ذهن های تنبل و فاقد توان انتقادی. برادر حیفی میشی تو اسپورت؛ گاردین، اکیپ، مارکا....بالاخره باید پر بشه این ناتوانی بین المللی و چه کسی بتر از شما.
محمد
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۱۱
رئال خودش چرک ترین فاسد ترین تیم تاریخ هست قطعا باید بازیکنایی مثل راموس داشته باشه تا بهم بیان
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر