فهرست
مذاکره با وکیل استراماچونی دروغ بود!
مذاکره با وکیل استراماچونی دروغ بود!

مذاکره با وکیل استراماچونی دروغ بود!

آی اسپورت - عبدالرضا موسوی عضو مستعفی هیات مدیره استقلال در گفتگو با خبرگزاری تسنیم درباره اتفقاتی که در روزهای اخیر در این باشگاه رخ داده حرف زد. او ادعاهایی هم داشته که می تواند منجر به جنجال هایی تازه در استقلال شود. صحبت های او را بخوانید:

ما چسبیده نبودیم و رفتیم

دو ماه صبر کردم، اما اراده‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر برای تعیین تکلیف باشگاه استقلال نبود. وقتی این شرایط وجود دارد، گفتم بیشتر از این مزاحم نشوم و بهتر است، بروم. مردم فکر می‌کنند ما مقصر هستیم، اما اینطور نیست. ما که رفتیم و به میز مدیریت نچسبیدیم. فعلا تصمیمی برای بازگشت ندارم، چرا که دو ماه منتظر بودم. مشکل استقلال مدیریتی است. تیمی که الان کار می‌کند، حرفه‌ای نیست. اینها نه تخصص دارند، نه صداقت. به وزیر ورزش گفتم این شکلی نمی‌شود باشگاه را اداره کرد. باید تیمی در باشگاه حضور داشته باشد که هماهنگ باشند.

خلیل‌زاده دروغ می‌گوید و وزیر از او خواست استعفا کند

خلیل‌زاده دروغ می‌گوید. وزیر ورزش از او خواست که استعفا کند. پیام کتبی وزیر را دارم که از خلیل‌زاده خواسته بود استعفا کند. آقایان صداقت ندارند. من مستند حرف می‌زنم و سند هم دارم. نیاز باشد، آنها را منتشر می‌کنم. آقای فتح‌الله‌زاده ساعت 2 بعداز ظهر به دفتر من آمد و با هم صحبت کردیم. به فتح‌الله‌زاده گفتم من اگر اعتبارم را پیش وزیر بگذارم، حاضری مدیرعاملی استقلال را بپذیری و در چارچوبی که تعیین شده، کار کنیم که ایشان پذیرفت و مردانه رفت. همزمان احمد سعادتمند نیز به جلسه آمد و با وزیر برای حکم مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده صحبت کردیم. وزیر نیز اعلام کرد که به خلیل‌زاده گفته‌ام از سرپرستی باشگاه استعفا کند و صورتجلسه انتخاب مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده را بفرستد. پس از این جلسه، با فتح‌الله‌زاده تماس گرفتم و گفتم با کامران منزوی به دفتر من بیاید. فتح‌الله‌زاده دو دقیقه دیگر از من خواست که خودم منزوی را دعوت کنم. با منزوی تماس گرفتم و او آدرس گرفت و به سمت دفترم حرکت کرد. در ادامه، هر چقدر به فتح‌الله‌زاده زنگ زدیم و گفتیم چرا نمی‌آیید، اعلام کرد که میهمان دارم، اما می‌آیم. منزوی هم گفت که قبل از اینکه به دفتر شما بیایم، خلیل‌زاده تماس گرفته که به دفتر او برویم. آنجا متوجه شدم که فتح‌الله‌زاده در دفتر خلیل‌زاده حضور دارد. تا ساعت 9:30 شب منتظر فتح‌الله‌زاده بودیم، اما او در دفتر خلیل‌زاده نشسته بود. بعدا خلیل‌زاده گفت که استعفا کرده است، اما صادقانه برخورد نمی‌کند و نمی‌گوید وزیر از او خواسته بود که این کار را انجام دهد.

با خلیل‌زاده دعوا کردم که چرا با مردم صادقانه برخورد نمی‌کنی

روزی که برای دربی به ورزشگاه رفتیم، خلیل‌زاده جلوی مردم دست من را گرفت تا نشان دهد با هم خوب هستیم. من به شدت با او دعوا کردم و گفتم چرا صادقانه برخورد نمی‌کنی؟ جلوی وزیر هم با خلیل‌زاده بگومگو کردم و گفتم صادقانه صحبت کن.

ماجرای قطر برای بازگشت استراماچونی دروغ بود

ماجرای رفتن خلیل‌زاده به قطر برای مذاکره با وکیل استراماچونی دروغ بود. من خودم با وکیل استراماچونی صحبت کردم و گفت صحبتی با او نشده است. به وزیر گفتم این آقا شما را سیاه می‌کند و چرا این گونه حرف از مذاکره با استراماچونی می‌زند. نمی‌گویم خلیل‌زاده دنبال چیزی بوده، اما ماجرای سفر به قطر برای مذاکره با وکیل استراماچونی کاملا دروغ بود.

مجیدی نمی‌تواند بگوید چه کسی سرپرست باشد

من نمی‌خواستم رمضانی را بردارم، حرف هیئت مدیره بود. آیا بازیکن یا مربی می‌تواند در کار هیئت مدیره دخالت کند؟ البته الان دیگر نیستم که حرف بزنم. همانطور که هیئت مدیره نمی‌تواند بگوید چه کسی بازی کند و چه کسی را بردارند، فرهاد مجیدی نیز نمی‌تواند بگوید چه کسی سرپرست باشد. وظایف قانونی تفکیک شده است. اینکه نگذارند کسی به کمیته انضباطی باشگاه بیاید یا فلانی سرپرست باشد، به استقلال ضربه می‌زند. هیئت مدیره جلسه گذاشت و تصمیم گرفت چه کسی سرپرست باشد. خدای ناکرده نمی‌خواستیم در کار مجیدی دخالت کنیم.

در استقلال، خیلی راحت به مردم دروغ می‌گویند

یک بزرگ‌تر بالای سر استقلال نیست و در هیئت مدیره نیز صداقت وجود ندارد. من پیام‌های مردم را می‌بینم که می‌گویند در باشگاه استقلال صداقت وجود ندارد. خیلی راحت به مردم دروغ می‌گویند. اسنادی در این رابطه دارم که اگر لازم باشد، منتشر می‌کنم. آقایان یک کلمه در مورد استراماچونی با وکیل او صحبت نکرده بودند.

دنبال قدرت نبودم

دنبال جنگ قدرت نیستم، مردم باید از کار ما راضی باشند. به استقلال آمدم که کاری انجام دهم.

پولم را پس می‌گیرم

قراردادی بسته‌ایم و به باشگاه پول دادم که این قرارداد در هیئت مدیره است. من چک گرفته‌ام و پولم را پس می‌گیرم!

تسنیم

۳    
آی اسپورت
2020-02-27 16:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر