فهرست
ادعای مبعلی: روی لگد من بزرگنمایی شد!
ادعای مبعلی: روی لگد من بزرگنمایی شد!

ادعای مبعلی: روی لگد من بزرگنمایی شد!

آی اسپورت – اعتراض ایمان مبعلی به تعویض شدنش در بازی دیروز فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس و لگد زدن او به ساک پزشک باعث ایجاد شایعاتی درباره سرنوشت این بازیکن در فولاد شد. مبعلی البته مدعی است که در انتشار خبر اعتراضش بزرگنمایی شده اما معتقد است که تعویضش هم اشتباه بوده! بخش‌هایی از مصاحبه مبعلی با فارس را بخوانید.

  • سال قبل در بازی پرسپولیس و نفت تهرانگلر ما دقیقه ۵ اخراج شد و علی دایی من را از زمین بازی تعویض کرد. در آن بازی هیچ اعتراضی نکردم چرا که معتقدم همیشه حق با مربی است. به هر حال بازیکن یکجا ناراحت می‌شود و حرکتی انجام می‌دهد که شاید درست هم نباشد. من مقابل پرسپولیس خوب بازی می‌کردم و انتظار نداشتم تعویض شوم.  متأسفانه این اتفاق از طرف کسی رقم خورد که نان و نمک یکدیگر را خوردیم و ۱۸ سال است همدیگر را می‌شناسیم. سیروس پورموسوی مثل برادر بزرگ من است، او من را در آن دقیقه تعویض کرد، به عنوان یک فوتبالیست آنقدر تجربه دارم که به اندازه خودم می‌فهمم آیا خوب بازی می‌کنم یا اینکه کیفیت بدی دارم، آنقدر می‌فهمم که این تعویض اشتباه بود اما باز هم به تصمیم سرمربی احترام می‌گذارم. حرکت من بیش از چیزی که واقعیت داشت بزرگ‌نمایی شد. من هیچ بی‌احترامی نکردم و بعد از مسابقه هم مصاحبه‌ای انجام ندادم، فقط آن عکس که بیرون آمد یک مقدار مسئله بزرگ‌نمایی شد.
  • من از سید توقع این تعویض را نداشتم. دایی من را دقیقه ۵ تعویض کرد . آنقدر که از سید توقع دارم، از دایی توقع نداشتم. حرف من این نیست که به واسطه آشنایی و ارتباط ما حق کسی گرفته شود اما اینکه وقتی من خوب بازی کردم چنین تعویضی انجام می‌شود یک مقدار شبهه برانگیز است. همه بازی را دیدند و متوجه شدند که من چقدر خوب کار می‌کردم و اگر قرار بود تعویضی انجام شود نباید آن فرد من می‌بودم.
  • از قبل حواشی‌ای مطرح بود، الان هم در پنجره زمستانی هستیم و همه بازیکنان پیشنهاد دارند، من هم چند پیشنهاد دارم که باید ببینم شرایط چطور می‌شود. فولادی هستم و کارم را در ابتدا با فولاد شروع کردم به همین خاطر برای این تیم احترام بسیار زیادی قائلم. امسال هم از زمانی که در کنار تیم بودم سعی کردم بهترین عملکردم را ارائه دهم و خوشبختانه شرایطم خوب بوده است.
     
آی اسپورت
2017-12-25 19:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر