فهرست
انتقال رسمی:  رحمتی در پدیده‌
انتقال رسمی: رحمتی در پدیده‌

انتقال رسمی: رحمتی در پدیده‌

آی اسپورت- سیدمهدی رحمتی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال، با عقد قرارداد رسمی به مدت دو فصل به تیم فوتبال شهر خودرو پیوست. این بازیکن با تایید و درخواست یحیی گل محمدی سرمربی تیم، پس از مذاکراتی طولانی با فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو برای لیگ نوزدهم و بیستم به عضویت شهر خودرو درآمد.

رحمتی با ۷۷ بازی ملی در رده بزرگسالان و بیش از ١٥٠ بازی ملی در رده‌های سنی مختلف، به عنوان باسابقه‌ترین بازیکن ادوار لیگ برتر ٤٤١ بار به میدان رفته و با بیش از ۲۰۰ کلین‌شیت، رکورددار تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران است. این سنگربان کارکشته با استقلال و سپاهان، ٤ بار جام قهرمانی لیگ برتر و ٢ بار جام قهرمانی حذفی را به بالای سر برده است. رحمتی در فصل گذشته در استقلال عملکرد قابل توجهی داشت و در ۱۷ بازی که به میدان رفت، موفق شد ۱۲ بار دروازه‌اش را بسته نگاه دارد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-06-16 15:07:00
نظر دهید

۱ نظر
اهواز آبی
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۳
بهترین تصمیم رو گرفت که طرفداری استقلال اولا با حسینی بچه روبرو بشن و ببین چقدر آدم‌ضعیفیه....کسی که یا پست گذاشت یا گریه کرد یا قهر کرد و هیچ وقت درست نجنگید...رحمتی هزار تا ایراد داشت و داره اما حسینی در حد یک تیم مثل راه آهن یا نفت تهرانه نه بیشتر...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر