فهرست
آشتی کاپیتان‌های پرسپولیس با لیدر معروف
آشتی کاپیتان‌های پرسپولیس با لیدر معروف

آشتی کاپیتان‌های پرسپولیس با لیدر معروف

آی‌اسپورت- با پا درمیانی حمیدرضا گرشاسبی دو کاپیتان پرسپولیس با لیدر مشهور این باشگاه به صلح رسیدند. گرشاسبی که برای اتمام جنجال رخ داده در تمرین پرسپولیس به ورزشگاه شهیدکاظمی رفته بود حسین ماهینی و سیدجلال حسینی دو کاپیتان پرسپولیس را با عباس اسماعیل‌بیگی لیدر باشگاه آشتی داد تا روی آتش حاشیه‌های امروز آب بریزد.

پرسپولیس که بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان با اختلاف نظر بین بزرگان تیم و لیدر باشگاه مواجه شده بود، با حضور مدیرعامل حالا از فردا با جو آرام‌تری تمرین خواهد کرد. حسین ماهینی و سیدجلال حسینی در پایان بازی پنجشنبه مشکلات رخ داده در بازی اهواز را به عمل‌کرد کمیته مشوقین باشگاه پرسپولیس ربط داده بودند.

 

ورزش سه

۱ ۸  
آی اسپورت
2018-08-11 20:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
امیر
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۳
چقدر قلم کثیفی دارید
امروز تمام تمرین لنگی ها پر از دو دستگی فحش و حتی چاقوکشی بوده حتی یک تیتر هم نزدید ولی وقتی فعلا آشتی کردن رو تیتر زدید
چقدر قلمتان رنگی و کثیف
اشکال نداره این خاکستر یه روز همه تون رو می بلعه
منتظر چوب خدا باشید
عبدالله
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۳
گرشاسبی بدترین کار ممکن را کرد .
آشتی کاپیتانهای تیم با لیدر یعنی چه؟
این اسماعیل بیگی همونیه که وقتی دایی سرمربی پرسپولیس بود در دعوای فیمابین یه مشت زیر گونه دایی گذاشت
حیف از طرفداران فهیم پرسپولیس که رئیس کانون هوادارانش این آدم قلدر بی تربیت باشه که با حماقتش در بازی با فولاد و توهین به عربهای شریف خوزستانی باعث درگیری در استادیوم غدیر اهواز در بازی استقلال و پرسپولیس شد.
این بابا مگه استخدام است که چندین سال است لیدر می باشد ؟
آدم فهمیده تر از آدم نیست .
من بعنوان یه هوادار پرسپولیس خجالت میکشم بگم این لیدر (ببخشید همون بوقچی است. ) البته با عذرخواهی از روح مرحوم ممد بوقی و امثال او که بدون حقوق و دفتر و دستک فقط از روی عشق و علاقه در سرما و گرما ، هوادران را تشویق به حمایت از پرسپولیس میکرد
استقلال
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
در جواب اقا عبدالله هواداران فوتبال لطفا حواسشون جمع باشه!
به شخصه بعنوان یه استقلالی از هواداران استقلال و کانون هوادارانش بعلت آشنایی و شناخت از وضعیت موجود که اجازه ندادند فضای سیاسی تو بازی فوتبالی امروز علی رغم تحرکات تماشاگران حریف شکل بگیره کمال تشکر رو دارم!!
متاسفانه معاندین نظام و اونهایی که میخوان از آب گِل آلود ماهی بگیرن، چون نتونستن مردم رو برای ایجاد اغتشاش یک جا جمع کنن!!
بهترین فرصت رو جایی دیدن که مردم درش جمع هستن!
حداقل حدود بیست، سی هزار نفر یکجا جمع هستند و معاندین میخوان با ایجاد هرج و مرج و ایجاد بحث های قومیتی به نوعی اغتشاشات رو به راه بندازن و از آب گل آلود ماهی بگیرن!!
کاری که تو بازی پرسپولیس و فولاد کردن و نتیجش بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان شد!!!
متاسفانه تو اون بازی کانون هوادارن پرسپولیس ندونسته خودشون و هوادارانشونو وارد بازی دو سر باخت کردن!
الحق دم کانون هواداران استقلال گرم که آگاهانه امروز وارد این مباحث نشدن و علی رغم اینکه کلی از هواداران حریف توی تهران سنگ خوردن ، توهین شنیدن و متاسفانه مجدد چشم یکی دیگه از هوادارانمونو با سنگ دچار مشکل کردن، بخوبی این بحران ایجاد شده رو مدیریت کردن !!!
علی ایحال بعنوان یه استقلالی از هواداران عزیز تیم رقیبمون هم میخوام که هوشیار باشن و اجازه ندن سیاست وارد فوتبالی بشه که عشق ما هوادارا هست و باهاش زندگی میکنیم، چون صد در صد دودش به چشم خودمون و تیم محبوبمون میره و یه سری از خدا بی خبر به ریشمون میخندن.....!!
مارال
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۸
از این لیدر اصلا خوشم نمیاد!
فرشاد4تای95
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
عبدالله جان اولاکه اون لیدری که زدپاچشم دایی وحیداسماعیلی بودکه الان نزدیک1سال ازایران فرارکردمعروف به لیدرفراری بعدشم عباس اسماعیل بیگی 1000تاایرادم که داشته باشه سراین داستان چندروزاصلاهیچ تقصیری نداشته من ازسال76دارم میرم استادیوم عباس واقعاتنهاکسی که میتونه سرلیدرباشگاه باشه درضمن من توجایگاه33میشینم عباس لیدر22هست
۹
حسین اهواز ی
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
اصلا لیدر یعنی چه؟
چه معنی میده که مدیر عامل خودش رو سبک کنه و واسطه دوستی بشه
جمع کنید این مسخره بازی رو
حسین اهواز ی
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
اصلا لیدر یعنی چه؟
چه معنی میده که مدیر عامل خودش رو سبک کنه و واسطه دوستی بشه
جمع کنید این مسخره بازی رو
۹
اسمان
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۵
اقای گرشاسبی اگه دست این لیدرنما را ازتیم قطع نکنین دراینده به مشکل خواهید خورد.اینا لیدر نیستن یه عده اراذل واوباشن.هواداران شعار وحرکات لیدرها را انجام ندن.جمعه یکصدا لیدر نمی خواهیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر