فهرست
سوال روز؛ مسی پیانو زدن بلد است؟
سوال روز؛ مسی پیانو زدن بلد است؟

سوال روز؛ مسی پیانو زدن بلد است؟

آی اسپورت – مسی پیانو زدن بلد است؟ آیا در تبلیغ آدیداس این خود مسی بود كه پیانو می‌زد؟ پاسخ سؤال اول را نمی‌دانیم ولی پاسخ سؤال دوم منفی است. در تبلیغ اخیر آدیداس كه در راك 1 پخش شد، مسی پشت پیانو در حال نواختن سرود لیگ قهرمانان اروپاست ولی گویا در حقیقت این موسیقی توسط توماس فوش نواخته می‌شود.

فوش در این رابطه گفت: «به من توضیح دادند كه باید در یك تبلیغ، سرود لیگ قهرمانان اروپا را بنوازم ولی تا آخرین لحظه نمی‌دانستم كه قرار است به عنوان بدل مسی این كار را بكنم. این تبلیغ در زمین اسپانیول ضبط شد. در ابتدا مسی پشت پیانو نشست و سپس موهای دستم را تراشیدند تا خالكوبی مسی را روی دستم طراحی كنند.» وقتی فیلمبرداری مسی تمام شد، من لباس مسی را پوشیدم و آنقدر سرود لیگ قهرمانان اروپا را نواختم و نواختم كه حالا حتی دیگر خودم دلم نمی‌خواهد كه این سرود را بشنوم.»

مسی
مسی

در این تبلیغ دیده می‌شود كه مسی در حال پیانو زدن است ولی تمام جلوه‌های ویژه برای این تبلیغ درنظر گرفته شده. آقای فوش توضیح می‌دهد: «در این تبلیغ با جلوه‌های ویژه فیلمسازی، سر مسی را روی بدن من قرار دادند و در تصاویر، دستانی كه در حال نواختن پیانو هستند، دستان من هستند. ضبط این تبلیغ به خاطر تفاوت قدی من و مسی (من 182 سانتیمتر هستم و مسی 170 سانتیمتر) كار سختی بود.»

۱۰    
آی اسپورت
2017-09-14 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر