فهرست
ماجرای اخطار مسی در ال کلاسیکو
ماجرای اخطار مسی در ال کلاسیکو

ماجرای اخطار مسی در ال کلاسیکو

آی اسپورت - بارسلونا با نتیجه 3 بر 1 مقابل رئال مادرید شکست خورد. لیونل مسی در این بازی عملکرد ضعیفی داشت و برای ششمین الکلاسیکوی پیاپی نه گلی زد و نه پاس گلی داد. او در دقیقه 90 بازی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. اما علت آن چه بود؟

رونالد کومان اولین ال کلاسیکوی خود را باخت و پس از بازی معتقد بود که مارتینز مونوئرا، داور این مسابقه عملکرد خوبی نداشته است و یک خطای پنالتی روی مسی را نگرفته است و از طرفی از عملکرد داور ویدیویی هم انتقاد کرد و گفت که در برخی صحنه‌ها، داور ویدیویی دخالتی نمی‌کرد. سانچز مارتینز داور ویدیویی این دیدار بود.

گل دوم رئال مادرید روی یک ضربه پنالتی توسط راموس به ثمر رسید. کلمنت لنگله با کشیدن پیراهن راموس روی او مرتکب خطا شد و داور مسابقه این صحنه را پنالتی تشخیص داد و پس از آن لئو مسی به داور اعتراض کرد. لوکا مودریچ گل سوم رئال مادرید را در دقیقه 90 بازی به ثمر رساند و پس از آن بود که دیگر لیونل مسی خشمگین شد و به سمت داور مسابقه رفت و به او اعتراض کرد، حرف هایی که موجب شد او کارت زرد دریافت کند. مسی معتقد بود که کاسمیرو در نیمه اول روی او مرتکب خطای پنالتی شده و پنالتی رئال مادرید هم سختگیرانه گرفته شده است.

مسی در این فصل همچنان در جریان بازی گلزنی نکرده و گل‌های اندکی هم که به ثمر رسانده از روی نقطه پنالتی بوده است. باید دید که عملکرد لئو مسی در ادامه به چه شکل خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2020-10-25 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر