فهرست
قاب روز: درگذشت کودک سرطانی هوادار پرسپولیس
قاب روز: درگذشت کودک سرطانی هوادار پرسپولیس

قاب روز: درگذشت کودک سرطانی هوادار پرسپولیس

آی اسپورت – بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس یک حاشیه خیلی زیبا داشت. تیم پرسپولیس تهران آرزوی یکی از کودکان اهوازی را برآورده ‌کرد و با گل خوردن شادی را به قلب کوچک این کودک هدیه داد. مهدی کودک 10 ساله اهوازی که در حال مبارزه با بیماری سرطان بود و یکی از طرفداران تیم استقلال به شمار می‌رفت که آرزو داشت فوتبالیست شود به تیم پرسپولیس گل بزند و تا می‌تواند دور مستطیل سبز ورزشگاه بدود و شادی کند.

با هماهنگی‌های انجام شده از سوی مؤسسه پنجمین فصل قشنگ آرزوی مرتضی آن روز برآورده شد که بر این اساس فدراسیون پذیرفت در بازی شرایط تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان فضایی برای برآوردن آرزوی مرتضی فراهم شود و تیم پرسپولیس هم قبول کرد گل بخورد. این آرزو برآورده شد و مهدی 10 به آرزویش دست یافت و به پرسپولیس گل زد و توپش وارد دروازه تیم سرخ‌پوشان تهرانی شد.

مهدی پس از گلزنی به علیرضا بیرانوند، یک پیراهن هدیه گرفت و برانکو نیز یک کاپ به رسم هدیه به او اهدا کرد؛ اما متأسفانه پس تنها 4 روز از این اتفاق زیبا متوجه شدیم که این کودک اهوازی بر اثر بیماری سرطان درگذشته است.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2017-10-16 13:09:00
نظر دهید

۳ نظر
عبد الرحمن عموری
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
استقلال که رفته بود اهواز چرا کاری برای این بچه انجام نداد

فیس و افاده داشتند ؟؟؟کچل حمومی رو چه به افاده
۷ ۱
آبی بیکران
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
چقدر ادبیات شما زننده ست که حتی با شنیدن این خبر تلخ دست از لودگی و کری های تلخ بر نمی دارید... در جواب حرفتون شما خبر دارید که به باشگاه گفتن ولی موافقت نکردن!؟؟؟
عماد
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۱
خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر