فهرست
منصوریان در کنفرانس: ناراحت نیستیم!
منصوریان در کنفرانس: ناراحت نیستیم!

منصوریان در کنفرانس: ناراحت نیستیم!

آی‌اسپورت- استقلال برای بار دوم در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر شکست خورد. منصوریان در نشست خبری پایان دیدار را می‌خوانید.

ما دو باخت در لیگ داریم که هر دو را با پنالتی باخته‌ایم. ما در نیمه اول و بخشی از نیمه دوم دیدار مقابل سایپا، جدا از فضای بعد از پنالتی که روی ضدحملات حریف‌مان می‌توانست به گل برسد، در سایر دقایق بازی خوب بودیم. ما سعی کردیم پس از گل خوردن احساسی بازی نکنیم و تا دقیقه 85 هم سعی کردیم احساسی بازی نکنیم، اما بعد از آن وقتی زمان را از دست دادیم، رو به بازی مستقیم آوردیم.

ما برای بازی مالکانه در این بازی، زحمت کشیدیم و شرایط خوبی رقم زدیم. می‌دانیم که هواداران از این شکست ناراحت شدند، اما ما تمام تلاش‌مان را کردیم. وقتی توپ را به جلو می‌بردیم، توپ ما یا به بیرون می‌رفت یا به مدافعان برخورد می‌کرد. در رختکن به بازیکنانم گفتم که شما مردهای بزرگ هستید.

امکان ندارد تیمی تلاش کند و برنامه اصولی داشته باشد و نتیجه نگیرد. امکان دارد در نتیجه‌گیری فاصله بیفتد، اما در نهایت به نتیجه ختم خواهد شد. طرفداران ما در لحظاتی عصبانی شدند اما ما به هیچ وجه ناراحت نیستیم، چون کاملاً آنها را درک می‌کنم. من از هفت سالگی مانند همین هواداران روی سکوها بودم. خدا را شکر می‌کنم افتخارم این است که امروز روی نیمکت بزرگ‌ترین تیم آسیا نشسته‌ام. هواداران را درک می‌کنم، چون دیشب بازی رئال مادرید و بارسلونا را دیدم که چطور هواداران عکس‌العمل نشان می‌دادند.

امیدمان به همین هواداران است و دست تک تک آنها را می‌بوسم. اشکال ندارد اکنون آنها از دست ما ناراحت شدند اینها همان هوادارانی هستند که در روزهای سخت من را حمایت کردند. برخلاف میل باطنی و روی دو پنالتی دو بازی‌مان را واگذار کردیم. اما فونداسیون این تیم را به نحوی درست کرده‌ام که تا سال 1402 و 1403 یکی از قدرت‌های آسیا خواهیم شد. در آینده روزی را می‌بینم که استقلال یکی از ابرقدرت‌های ایران و آسیا خواهد شد.

تا قبل از پنالتی شرایط ما خیلی خوب بود و حتی پژمان منتظری در لحظاتی از بازی در زمین سایپا بود، من تیمی را در ایران سراغ ندارم که مانند استقلال دفاع او در زمین حریف و رو به جلو حرکت کند. بعد از پنالتی حرف شما را قبول دارم، تعداد ضربات زیادی در نیمه اول باید تبدیل به گل می‌شد، که نشد، با این روش بازی ما باید سریع به گل برسیم. من به فوتبالی که امروز ارائه کردیم علاقه‌مندم در مجموع عملکرد خط هافبک ما خوب بود شما نمی‌توانید از جباری و جپاروف توپی بگیرید مگر این که خودشان اشتباه فردی کنند.

۵ ۳۰  
آی اسپورت
2017-08-17 23:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۰ نظر
اشکان
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
خخخخخ بزرگ ترین تیم آسیا شیش تا نخوره، صلوات!
گل آقا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۰
بزرگ‌ترین تیم آسیا؟؟؟ واقعا جوک این فصل لیگ بود. خخخخخخخخخخ
آرش
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
بعد اگه این بزرگترین تیم آسیاست العین که ۶ تا بهش زده بزرگترین تیم جهانه...خخخخخخخخ
۹
شاهین
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
1403 ابر قدرت می‌شویم. ما فونداسیون ساخته‌ایم. فرشینگ نموده و از این فضای همچون ال‌کلاسیکوی دیشب خارج شده‌ایم. بزرگ‌ترین تیم آسیا هسته‌ایم. در تاریخ فوتبال ایران هیچ مدافع آخری در زمین حریف پا به توپ نگشته‌ایم.
ایشالا سالها مربی اس‌اس بمونی شیشعلی جون.
فکرم مشغوله رستوران های زنجیره ایمه
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۶
جدا ایشون نمیفهمه داره چی میگه یا خودشو زده به نفهمی؟؟!
نمیدونم در هنگام مصاحبه فکرش درگیر دستور العمل پخت پیتزا در شعبه ی جدید رستورانشه یا مرور بازی!

"بزرگترین تیم آسیا؟؟؟!!!!!

در خود بزرگ بینی و شومن بازی بر خلاف باخت ها و تنها یک گل زده از چهار بازی ، ایشون قطعا با امتیاز بالا و فاحش در جدول لیگ جای خواهند گرفت ولا غیر
شیشعلی
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
1403
فرهاد
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۷
تا سال 1402 ابر قدرت خواهیمشد یک حرف غیر منطقی دیگر. یعنی تا 6 ساله دیگر می خواهی در استقلال باشی؟ دوم سن بازیکنان استقلال اکثرا بالای 30 سال است یعنی سال 1402 چند بازیکن از این تیم هستند تا ابرقدرت ساخته شده توسط شما را نمایان کنند؟ رحمتی ؟ منتظری ؟ جباروف؟ جباری؟ شهباززاده؟ ابراهیمی؟ غفوری؟ کدامیک از اینها سال 1402 در تیم هستند؟
essi
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
چقدر انسان بی مایه ای هستی تو آقای مثلا بی طرف! گفتیم تا بعد از بازی پرسپولیس پیدات نمیشه خوشمزگی کنی!
۷
فرهاد
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
ببخشید اقای منصوریان (essi) اگر ناراحتتان کردم شما بفرمایید توجیه کنید چطور تیمی که همه بازیکنانش بالای 30 سال هستند سال 1402 ابرقدرت اسیا می شود لطفا شما که پرمایه هستید بفرمایید توضیحی دهید استفاده ببریم
ولی غلامی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
1402 !!!!!!!!!!!! آقا اینجا ایرانه همین امسال رو دریااااااااااااااااب
مصطفی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۳
بحمداله اگه همین فرمون پیش بریم، تا سال 1402 که استاد فرمودن، استقلال بکلی از صحنه فوتبال ایران محو شده دیگه
رضا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۵
1401?
فونداسیون؟
به نظرتون جباری جباروف رحمتی منتظری خسرو غفوری... تا اون موقع چند سالشونه؟
اصلا زنده ن؟
التون
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۹
...طرفداران ما در لحظاتی عصبانی شدند اما ما به هیچ وجه ناراحت نیستیم، چون کاملاً آنها را درک می‌کنم...
.
به نظرم این نوع حرف زدن ربطی به وقاحت نداره، احتمال نود و نه درصد مشکلات روحی روانی حادی داره.
فیفا آشناهایی دارم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
فوندانسیون؟؟؟؟ ابرقدرت ایران؟؟ ابرقدرت آسیا؟؟؟ باهمین سانتر از جناحین؟؟؟؟
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۳
واقعا نمی خواستم کامنت بذارم چون استقلالیا بدبخت تر از این حرف ها هستند ولی، ۱۴۰۲ تا ۱۴۰۳ رو خوب اومد. پس بشینید تا بیاد.
Pooyan
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
مدير لايق بالاسر باشگاه باشه شما نيم فصل دوم رو بايد از خونه ببيني
گفتن سال ١٤٠٢ توهين به شعور هوادار و مخاطبه
خدايا اين بلايي رو كه ٤ تا نوجوون جوگير و ليدر سر استقلال اووردن بخير كن
استقلالي
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
تا قبل اين دوستت داشتم ولي الان متنفرم ازت، هوادار بدبخت داره از ناراحتي سكته ميكنه اونوقت توي اسكول ميگي ناراحت نيستم، مارو تبديل كردي به سوژه خنده اينستاگرام و تلگرام ولي خيالتم نيست، يا خودت با زبون خوش ميري يا خودمون ميايم سر تمرين با مشت و لگد پرتت ميكنيم بيرون
و.ب
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
اخه مالکیت رو هم دادین سایپا خخخخ اونقدر وقیحه میگه ناراحت نیست
منصف
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
آقای منصوریان سرمربی محترم تیم رقیب تو رو خدا تمومش کن هر چقدر تیمت تو زمین بد بازی میکنه تو مصاحبت با اصحاب رسانه بدتر میشه. فقط داری از احساسات یه مشت هوادار کم سن و سال تیم استقلال سواستفاده میکنی اونم عامدانه!!! ((من به عنوان سرمربی روی نیمکت بزرگترین تیم آسیا نشستم)) چی چی میگی واسه خودت؟؟!! یعنی استقلال شد بزرگترین تیم آسیا؟! با چه متر و معیاری حساب کردی؟ یا با این حرفت فقط میخوای هوادار رو گول بزنی؟! دوستان استقلالی سوتفاهم نشه من همیشه استقلال رو یکی از بزرگترین تیمهای آسیا دونستم و قبول دارم که بین تیمهای ایرانی تو آسیا پرافتخارترینه اما بزرگترین نیست و آقای منصوریان هم این موضوع رو خوب میدونه و داره فرافکنی میکنه و میخواد با این حرفها هوادار رو گول بزنه! (( من فونداسیون تیم رو طوری پایه ریزی کردم که تا سال 1402 و 1403 یکی از قدرت های آسیا خواهیم شد))!! به خدا دلم به حال هواداران متعصب و فوتبال فهم استقلال میسوزه نمیدونم این بیچاره ها چی میکشن از دست شما !!
امیدوارم هر چه زودتر از سمت سرمربیگری تیم بزرگ استقال برکنار بشی چون واقعاً نیمکت استقلال برای شما معلوم شد که خیلی خیلی بزرگه! باور کن با وجود تو دیگه دوست ندارم با هیچ کدوم از فامیلها یا دوستان عزیز استقلالیم کری بخونم چون واقعاً چیزی برای کری خونی باقی نذاشتی!
خیلی منصف
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۴
داشعلی به حرف این جماعت پرسپولیس گوش نکن!! بمون و تیم رو بساز . فضای فرشینگت رو افزایش بده . باجذب رجب زاده آندو تیموریان علیرضا نیکبخت واحدی پژمان نوری و چند بازیکن باتجربه دیگه استارت قهرمانی در سال 1402 آسیا رو همین الان بزن !! تو میتونی علی منصوریان !! گوش به حرف این جماعت قرمز نده! حمایت تا قیامت!
۹
در جواب خیلی منصف
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۰۶
پکیدم
دمت گرم ❤❤
۲
عباس
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
جباری جباروف منتظری حیدری رحمتی امید ابراهیمی وریا غفوری و... رو تو سال 1402 تصور کنین خخخخ عجب فنداسیونی
اسكول كچل
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۴
اسكول نميگه چهارتا بازي كرديم سه تاش توي تهران بوده و كلا يه گل زديم و با اين همه هزينه ضعيفترين خط حمله ليگو داريم و از سپيدرودم كمتر گل زديم و تفاضلمون منفيه و اگه بازي تراكتور شانس نمياورديم و تيرك نبود يه بردم نداشتيم
خاطرات دسته سه
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۹
طفلک پدر 63 ساله من که استقلالیه تا مرز سکته رفت بعد این شومن حرف از فضا و فونداسیونو 6 سال دیگه میزنه...
براستی که در و تخته خوب جور شده و شومن برازنده این جماعت استقلالیه...
ارش
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۴۰
استقلال دقیقا شده مثل پرسپولیس قبل برانکو بابا بندازین بیرون این شومن یه مربی خارجی بیارید اینقدر فهمش سخته؟
۷
پرسپوليسى
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۱۴
درباره فونداسيون اگه منظورش پيرمردايى مثل منتظري و جبارى و جباروف و رحمتي و وريا و.... راست ميگه. اين فونداسيون فضاى كارى زيادى داره و ١٠٠ درصد موفق ميشه خخخخخخخخخ. شارلاتان. واقعا استقلاليا اينا باورشون ميشه يا دارن ادا در ميارن؟؟؟
۹
شاهین پرسپولیسی ❤❤❤❤❤❤
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۵۳
من تیمی را در ایران سراغ ندارم که مانند استقلال دفاع او در زمین حریف و رو به جلو حرکت کند!!


پرسپولیس برانکو رو ببین داشعلی:))))
۹
محسن
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۰
یکی یه دیوار بده بکوبیم سرمون رو بهش...
والا گواردیولا هم انقدر ادعا نداره....
این آقا کدوم بازی رو دیده، تا جایی که ما دیدیم فقط سایپا حمله میکرد ما هم هرس خوردیم، جباری و جبارف که باید توپ پخش کن باشن و دونده راه میرفتن که یکی تچپ بهشون بده، این علی ... بدجور دچار توهمه
۶
.... ام جیگرم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
برای ما تاجیا همین که تیم جنایتکار و خبیث.....رو ببریم کافیه حتی اگر سقوط کنیم و به دسته اول بریم یا از برادران عربمان شیش تا بخوریم . به پویان....هم نیومده در مورد تاج کبیر آسیا اضهار نذر کنه به امید پاره پاره شدن تیم حکومتی.....در برابر برادران سبز پوش و عربمان در جده
۱ ۱
نتیجه تربیت درست خانوادگی میشه ایشان
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۰۸

لقمان از شما ادب آموخت دوست شش تایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر