فهرست
سالگرد آخرین گل مورچه اتمی: ضلع آخر مثلث
سالگرد آخرین گل مورچه اتمی: ضلع آخر مثلث

سالگرد آخرین گل مورچه اتمی: ضلع آخر مثلث

آی اسپورت – فصل پیش قهرمانی استقلال خوزستان، با سناریویی پر از اتفاقات عجیب و غریب رقم خورد. شروع بد پرسپولیس، افت استقلال در نیم فصل دوم، بازی مشهور پرسپولیس و نفت و از هم پاشیده شدن ذوب آهنی که اول فصل، مدعی اصلی قهرمانی به نظر می‌رسید. بخشی از این اتفاقات عجیب، اواخر نیم فصل اول رقم خورد. زمانی که تیم ویسی به بن بست خورد و بلافاصله، تبرئه مهدی زبیدی از جعل کارت معافیت او را به ترکیب این تیم اضافه کرد. زبیدی مقابل استقلال اهواز و گسترش دو گل ساخت و سه هفته آخر نیم فصل اول، با زدن سه گل 9 امتیاز کامل برای استقلال خوزستان گرفت. گل او به ذوب آهن در اصفهان، تکلیف قهرمان نیم فصل را مشخص کرد. ضلع سوم مثلث ZBZ با قد کوتاه و سرعت زیادش، به جذاب‌ترین بازیکن استقلال خوزستان تبدیل شده بود اما همه چیز، در اصفهان و هفته آخر نیم فصل اول به پایان رسید.

زبیدی بعد از دو بازی اول دور برگشت مصدوم شد و مثلث خط حمله ویسی را ناقص کرد. دوری زبیدی، تا آخر فصل طول کشید. این فصل هم او سه بازی ابتدایی را از دست داد و از هفته چهارم، نامنظم در ترکیب این تیم قرار گرفت. 10 بازی که هیچکدام، گلی به همراه نداشت.

ناکامی زبیدی در گلزنی مقابل صبا در هفته پایانی نیم فصل، دوران ناکامی او را از روز و ماه، به سال رساند. یک سال بدون کامیابی، برای بازیکنی که فصل پیش هر هفته، حریفان استقلال خوزستان را غافلگیر می‌کرد. روزهای خوب مورچه اتمی استقلال خوزستان بعد از مصدومیت به پایان رسیده و او همچنان منتظر یک جرقه است. جرقه‌ای که شروع فرار، پاس‌ها، درخشش و گل‌های او برای کامل شدن مثلث مهارنشدنی ZBZ باشد.

۲    
آی اسپورت
2016-12-27 14:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر