فهرست
مسیر تمام نشدنی پرسپولیس برانکو؛ پیشرفت تا کجا؟
مسیر تمام نشدنی پرسپولیس برانکو؛ پیشرفت تا کجا؟

مسیر تمام نشدنی پرسپولیس برانکو؛ پیشرفت تا کجا؟

آی اسپورت- برانکو در پنجمین نیم فصل حضور در پرسپولیس، همچنان می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد. بجز هفته‌های کوتاه پایانی لیگ چهاردهم، برانکو تا قبل از این فصل ۴ نیم فصل کامل سرمربی پرسپولیس بود. مقاطعی که در تمام آن‌ها، تیم او نسبت به گذشته پیشرفت می‌کرد. با نتایج فوق العاده فصل قبل، به نظر نمی‌رسید دیگر پیشرفتی برای تیم برانکو وجود داشته باشد اما آن‌ها با برد در بازی عقب افتاده با صنعت نفت در پنجمین نیم فصل هم می‌توانند مسیر صعودی‌شان را ادامه دهند.

نیم فصل اول لیگ پانزدهم، پرسپولیس برانکو فقط ۲۵ امتیاز گرفت و تیم رده چهارم جدول بود. نیم فصل دوم، آن‌ها با پیشرفت ۷ امتیازی، ۳۲ امتیاز کسب کردند و تفاضل مثبت ۱۱ را داشتند. نیم فصل اول لیگ شانزدهم، پرسپولیس باز هم ۳۲ امتیاز گرفت اما با تفاضل مثبت ۱۳ توانست قدم کوچکی رو به جلو بردارد. نیم فصل دوم، آن‌ها ۳۴ امتیاز کسب کردند و باز هم، عملکردی بهتر از قبل داشتند.

این فصل پرسپولیس با ۳۳ امتیاز از ۱۴ بازی، کارنامه‌ای فوق العاده داشته و با مساوی مقابل صنعت نفت، دقیقا امتیاز و تفاضلی مشابه نیم فصل دوم لیگ شانزدهم خواهد داشت. در صورتی که پرسپولیس بتواند در آزادی، صنعت نفت را شکست دهد ۳۶ امتیازی می‌شود و علاوه بر بهترین قهرمانی نیم فصل لیگ برتر، برای پنجمین مقطع روند صعودی‌اش را ادامه می‌دهد. روندی که در سومین فصل، هنوز توقف ناپذیر به نظر می‌رسد.

وبسایت نود

۸۴ ۹  
آی اسپورت
2017-12-06 21:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
علی
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۵
چرا کسی به بازی های بد و ضعیف پرسپولیس اشاره نمیکنه ...
همش تعریف الکی از بردهای شانسکی
واقعا چنتا بازیه پرسپولیس حقش برد نیست ولی میبره!!
انقد الکی برانکو رو باد نکنید
اردلان
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۸
خدا شفا بده
اسد
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۴
همیچین میگین تا کجا انگار من بودم دو ماه پیش ۶ تا طی رفت و برگشت از عربها خوروم....تا خوردن یه ۴ تای دیگه!... همین شماها که اینجوری با قلمتون طرفو می برید به عرش... دور نیست که با یه چندتا بخت بندازیدش تو چاه...
امید از تفت
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۶
انشاألله پیشرفت تا کسب سه گانه بخصوص قهرمانی مقتدرانه در آسیا و حضور در فینال باشگاهای جهان. چیزی که دکتر طاهری و باشگاه هدفگذاری کرده.
آنتی شومن واقعی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
تو آسیا که فکر نکنم.ولی تو لیگ میشه.
۳
مسعود
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۷
بابا تورو خدا اينجورى نگين پيشرفت تاكجا؟؟؟
طوري ميگيد انگار پرسپوليس و قهرمان جام باشگاههاى جهان كردن.
هنوز يادم نرفته طاهرى ميگفت اين قول و از برانكو گرفتيم امسال فينال جام باشگاههاى ً( دنيا ) باشيم.
مهدی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۰
اینطور بنویسید بهتره، خوش شانسی و کمک داوران و فدراسیون و وزارت تا کی؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر