فهرست
هشتگ علیه کی‌روش: #برانکوـتنهاـنیست
هشتگ علیه کی‌روش: #برانکوـتنهاـنیست

هشتگ علیه کی‌روش: #برانکوـتنهاـنیست

آی اسپورت – شروع دوباره جنگ کی‌روش و برانکو، طرفداران پرسپولیس را روبروی سرمربی تیم ملی قرار داده است. کی‌روش و برانکو، اول فصل بر سر اردوی تیم ملی در زمان بدنسازی پیش از شروع فصل درگیر شده بودند. جنگی که در نهایت، با لغو اردوی تیم ملی به نفع برانکو به پایان رسید. همان زمان، پرسپولیسی‌ها در حمایت از سرمربی تیم‌شان هشتگ برانکو تنها نیست را راه انداختند و با شروع راند جدید این دعوا، دوباره این هشتگ را فعال کرده‌اند.

برانکو دیروز مصاحبه تندی علیه کی‌روش انجام داد و دیشب هم در برنامه نود از مواضعش دفاع کرد. امروز، کی‌روش پرسپولیسی‌های تیم ملی را مرخص کرد و به تهران برگرداند. واکنشی که اختلاف دو طرف را عمیق‌تر می‌کند و می‌تواند تهدیدی علیه ملی‌پوشان پرسپولیس باشد. کی‌روش این بار، مصاحبه‌ای علیه برانکو نکرده و در عمل، جواب سرمربی پرسپولیس را داده است.

کی‌روش در سال‌های گذشته، رابطه نسبتا خوبی با تماشاگران پرسپولیس داشت. دنیزلی، دایی و گل‌محمدی، حامی او بودند و مخالفانی مثل درخشان و ژوزه هم محبوبیت چندانی بین طرفداران این تیم نداشتند اما رویارویی برانکو و کی‌روش، به نفع هیچکدام نخواهد بود. دو مربی که در جنگ محبوبیت بهترین مربی خارجی پس از انقلاب، نزدیک‌ترین رقابت را در تاریخ نظرسنجی‌های برنامه نود داشتند.

۱۴ ۲۴  
آی اسپورت
2017-01-03 15:05:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲۴ نظر
علی
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۰
مطمئن باشین کار به ضرر پرسپولیس از این اتفاق نمی کشه. چنان طوفانی علیه کیروش ایجاد میشه که مثل دفعه قبل به غلط کردن میافته
برزو
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۷
واقعاً متاسفم واسه شما لنگي هايي كه هنوز بعد از 9 سال حسرت به قهرمان شدن تيمتون در ليگ درپيت ايران اميدواريد و منافع باشگاه هفرنگي ورزشيتونو به منافع ملي ارجح ميدونيد.
برانكو اين دعوا رو شروع كرد. كيروش الان اگه برشون نمي گردوند طبق صحبت برانكو قهرمان نشدن لنگپوليس تقصير كيروش بود. الان صدر جدوليد كيروش هم ملي پوشها رو پس فرستاد. پس حالا هر اتفاقي افتاد مقصرش كيروش نخواهد بود. مسئول نتايج لنگپوليس تاپالوويچه و تيم ملي كيروش.
اگه تيم ملي هم نرفت جام جهاني كيروش پاسخگو خواهد بود.
اينجوري نه سيخ ميسوزه نه كباب.
ديگه دست برداريد و بيشتر از اين ابروي خودتونو نبريد.
الان هشتك درست كرديد كه چي؟ كه كيروش لنگي ها رو دعوت كنه تيم ملي؟ مگه همش نميگفتيد كيروش ميخواد ضربه بزنه؟ اينم ملي پوشاتون، بريد حال كنيد.
خدا رو شكر در اين تيم فعلي فقط سيد جلال خوب بود از لنگي ها كه اونم پژمان منتظري اگه بهتر نباشه بدتر نخواهد بود قطعاً و جاش پر ميشه.
صدتا مهاجم بهتر از دايوومي داريم بازيكن دفاعي كه نفوذ كنه از كناره ها سانتر كنه هم صدتا بهتر از رامين داريم.
بريد خوش باشيد حالا
خدا رو شكر ورزش3 و روزنامه خبر ورزشي و نود و گل و برنامه نود و ... همشون حامي كيروش اند با هزارتا هشتك هم كاري نميتونيد از پيش ببريد.
برزو
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
يادم رفت اضافه كنم:
#كيروش_تنها_نيست
اگه تاپالوويچ رو به دستيار سرمربي تو تيم دوم مادريد(كاستيا) قبول كردند بياييد با كيروش مقايسه اش كنيد.
خودتونو زديد به .... يا واقعاً اينقدر متوهم هستيد؟
الان ساسان و حاتمي و قاضي و ... حالا غير از ازمون و جهانبخش و انصاري فرد و ... بهترين مهاجمان ايران هستند و دايوومي بين اينا اصلاً عددي نيس.
هافبك هم تا دلت بخواد داريم بهتر از هافبك هاي لنگي
تو كامنت قبلي هم گفتم فقط يه سيد جلال هست كه پژمان جاشو پر ميكنه.
گلر خوب هم خيلي داريم يه نمونه اش رشيد مظاهري، حتي همين سيد حسين حسيني گلر دوم استقلال . دفاع تيم ملي قويه اون بازي هايي هم كه بيرانوند كلين شيت كرده اصلا توپ سمت دروازه اش نيومده.
به خاطر مشكلش با كيروش رحمتي رو هم كلاً كنار گذاشتيم.
علی
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
اولا با این ادبیات چاله میدونی نشون دادی چیکاره ای :)
ثانیا اصلا مهم نیست تیم ملی رو بازیکن های پرسپولیس پر کنن یا نه، مهم اینه که کیروش نمیتونه رو نیمکت تیم بشینه، مهم اینه که تماشاگرهایی که سکو رو پر می کنن میرن برای کوبیدن کیروش. اول فصل هم کیروش خون به مغزش نرسید و از این حرکتها کرد ولی واکنش ها رو دید و ترسید و به باشگاه گفت بگین علیه من شعار ندن =)) حالا دیگه فرصتی نداره برای جمع کردن گندی که زده. از این به بعد آزادی محل دفن کیروشه.
ثالثا حالا که تو لیگ دارین از اون طرف اول میشین شد درپیت؟! :)) برای خودت و تیم درپیتت متاسف باش آقای برزو ..زو!
رابعا این قضیه یه حسن دیگه هم داره. بفرمائید تیم ملی رو با ایرانپوریان تحویل بگیرین که تراکتوریها هم بفهمن نسبت دفاع راستشون با رامین تو چه تناسبیه :)
برزو
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
يعني ميخواي بگي واسه بازي هاي تيم ملي در ازادي ميريد تا عليه كيروش شعار بديد؟
شما ايراني هستيد؟
برانكو داره زور ميگه، كيروش ميخواد بازيكن ها رو در اختيار داشته باشه واسه اردوها با اين بهانه گيري هايي كه برانكو كرد كيروش هيچ راهي نداشت كه لنگي ها رو ازاد كنه برگردن باشگاهشون تا دوباره قهرمان نشدن لنگپوليس(طبق معمول مث 9 سال گذشته) نيفته گردن كيروش!!
۸
علی
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
آره ایرانی ما هستیم که جلوی حرف زور می ایستیم نه شمایی که خودتون هیچی ندارین و پشت سر ظالم هستین!
کیروش ظلم کرده که بدون بازی و بدون برنامه قبلی بازیکنها رو میبره اردو، برای اینکه مربی هایی که دشمن خودش می دونه نتونن از بازیکن هاشون استفاده کنن. کارهای غیرمنطقی و خودسرانه کافیه دیگه. این آقا باید بدونه اینجا شهر هرت نیست که هرکاری خودش می خواد بکنه، باید با بقیه تعامل داشته باشه. اول فصل هرچی برانکو گفت برنامه ها رو مشترک بذاریم این آقا قبول نکرد جلسه بذاره. فقط حرف حرف خودشه و می خواد با زور کارش رو پیش ببره. حالا که نیم فصل دو هفته فرصت کار با تیم پیش اومده هم با این اردوی مسخره و الکی فقط می خواد مخالفهاش رو زمین بزنه.
مهم نیست کدوم طرف قضیه کجاست، مهم اینه که کی می خواد زور بگه و کی حرف منطقی میزنه. دیشب همه ایران دیدن که برانکو حرفش حقه. کیروش می خواد زور بگه؟ نمیتونه. ما نمی ذاریم.
والسلام.
محسن
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
فکر کردی کیروش رو دیگه تو اروپا میخوان؟چرا هر وقت خواست از ایران بره هیچ جا نخواستش؟
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۴
برانکو دوست داریم. تو جهنم آزادی منتظر کیروش خواهیم بود.
P71
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
#برانکو _تنها_نیست
عباس كيماسي
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
#كيروش_تنها_نيست
امید22
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
یه بلایی سر کیروش و دارودسته اش بیاریم که از ایران فرار کنه
عطا- تبریز
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
چه وقت دعوت کردن از برانکو بود اقای فردوسی پور
milad
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
منافع پرسپولیس برای ما از همه چی مهمتر... صبر کنید بزارید کیروش بیاد ایران ... بخدا قسم از خجالتش در میایم
hsn
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
آفرین وطن پرست
۹
جاوید
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
من همین جا اعلام میکنم اگه هر چی زودتر کی روش کوتاه نیاد :
کی روش تو ایران تمام شد !!!
جاوید
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
من همین جا اعلام میکنم اگه هر چی زودتر کی روش کوتاه نیاد :
کی روش تو ایران تمام شد !!!
Herr
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
واقعا فدراسیون بی کفایتی داریم، میلیارد میلیارد پول می ریزیم به پای مربیان خارجی که دعواهای پیش دبستانی رو تو مقیاس ملی تماشا کنیم. یعنی یه نفر نیست این آدمو آروم کنه و سرجاش بشونه؟ مگه حقوق بگیر فدراسیون نیست؟ این بچه بازیا چیه؟ کلی هزینه اضافی تحمیل کردن تیمو بردن امارات که رسما به فوتبال و تماشاچیان ما توهین می کنه و حتی پارسال در کنار عربستان درخواست داده بود که باشگاههاش به ایران نیان و باشگاههای ایرانی رو راه نده، بعد پاشدیم رفتیم اونجا اردو زدیم در حالیکه بازی تدارکاتی هم وجود نداره. حالا وسط ماجرا مربی هم مثل بچه ها قهر کرده 7 نفر رو پس فرستاده، خب می تونستی تو لیست بعدی از پرسپولیس دعوت نکنی. سیرک خلیل عقاب منظم تر و مدیریت شده تره.
حامد
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۷
کیروش فقط یه تخم مرغ شانسی در دست داره به اسم "جام جهانی 2018" اگه این برگ برنده رو نداشت نصف بازیکنان تیم ملی خودشون بیرون می اومدن. اما چه میشه کرد که هر فوتبالیستی دوست داره تو جام جهانی بازی کنه و شانسش رو امتحان کنه و چه میشه کرد که این تخم مرغ شانسی دست کیروشه
بهرام CR7
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
امیدوارم بقیه ی مربیا ی لیگ هم از تو لاکشون در بیان و جرات به خرج بدن. چه فدراسیونیه که اینهمه خرج میکنه واسه تیم ملی برای اردوی به معنی ، بی بازی تدارکاتی و بدون بازیکن های اصلی.
مهرداد
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۴
نمیدونم چرا طرفداران اقای کی روش اینقدر میترسن از ما / تیم ملی باید بره جام جهانی / در کنارش ما هم میخوایم باشگاهمون بهترین ها رو داشته باشه و برای این منظور هر کاری میکنیم / این وضع الان فقط به دلیل بی کفایتی مدیران فدراسیونه / برانکو هم دیشب همین رو گفت با اردویی که از قبل از ابتدای فصل هماهنگ شده باشه مشکلی نداره / حداقل اون اردوها مشخص هستن اما دلیل این اردو که اقای کی روش میگه برای هماهنگی تیم ملی هست چیه ؟ وقتی 60 درصد ترکیب اصلی تیم ملی خارج بازی میکنن و همیشه هم که ثابت بازی میکنن اینها با کی میخوان هماهنگ بشن؟ اقای کی روش تعطیلات کریسمس رو برا دوبی برنامه ریخته بود که برانکو رید توش تا بفهمه چند چنده؟ از جیب ملت نمیتونه بره عشق و حال. اگر اقایون راست میگن از همین الان برنامه بدن مثل المان مگی نه سخته مثل ژاپن و کره. ما با این مشکلی نداریم که از قبل فصل برنامه بدن ولی الان هر 4 هفته یه بار یه اردو بی معنی بهبهانه جام جهانی میزاره. چهار تا تیم اسیایی رو با دفاعی بازی کردن برده فک میکنه ته مربی شده این اقایون دلال نویس هم که دارن بال و پر میدنش. مردشه با تیم های بزرگ هم بازی کنه و به بهانه های الکی بازی های خوب رو کنسل و یا رد نکنه. یه ارژانتین رو با کلی دفاع اخرش باختیم این قدر افتخار نداره وضیفشون بوده این قدر میگیرن و خرج شده که بهتر از اینها کار کنن.

حرف اخر : برانکو نه پرسپولیس تنها نیست / انی حرکت اقای کی روش رو اعلان رسمی جنگ میدونیم / ما از بازیکنانمون خیالمون تخته ولی هر حرکتی در جهت تضعیف تیم و بازیکنانمون رو مستقیم جواب میدیم/ وطن پرست هم هستیم ربطی به این موضوع نداره/
۷
مهرداد
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۷
راستی اینو هم حتما بچاپ بعد اون نظرم
این خیلی واجب تره

این اقای وطن پرست که داره همه رو جر میده / این بروز که هرچی دلش مخواد میگه خیلی شوته خیلی / کلا تو باغ نیست یا اینکه مشکل فکری زیاد داره .

بزارید فردا که به جای تیم ما از همین تراکتور و سپاهان و ذوب اهن بازیکن ها رو برد ببینید همین مربی هایی که الان سکوت کردن چقدر هیاهو به پا کنن / اونوقت میفهمید برانکو چقدر متمدنانه حقمون رو خواست
۳
مهرداد خ
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
به نظرم کی روش نه تنها رفتار شوک آوری نکرده خیلی هم رفتار هوشمندانه ای کرده. حالا توپ تو زمین برانکوست و دیگه بهانه ای نداره! اگه نتیجه نگیره دیگه نمیتونه بگه مقصر کی روشه. در ضمن فقط بازیکنای پرسپولیس نیستن که به درد تیم ملی میخورن. بقیه تیم ها هم هستن. خدارو شکر کی روش تونست چندتا لژیونر هم پیدا کنه که منت بی تدبیری این مربیان و مدیرای فوتبالی و فدراسیون رو نکشه.
۱ ۲
موراتا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۵۱
ان شاالله که به جام جهانی صعود کنیم ولی اگر به هر علت نشد اون وقت دیگه نمی تونید از هوشمندانه بودن حرکت کیروش بگید
۲
برزو
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
شما هم در صورت قهرمان نشدن لنگپوليس نميتونيد تقصير رو بندازيد گردن كيروش.
شما لنگي ها نگران تيم ملي هم هستيد مگه؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر