فهرست
کمپین عجیب/ استقلالی‌ها در آزادی اما نه برای حمایت!
کمپین عجیب/ استقلالی‌ها در آزادی اما نه برای حمایت!

کمپین عجیب/ استقلالی‌ها در آزادی اما نه برای حمایت!

آی اسپورت – تا ساعاتی دیگر بازی حساس استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. هنوز مشخص نیست چه تعدادی از هواداران استقلال به آزادی خواهند رفت اما چیزی که مشخص است این است که بسیاری از آنها اصلا برای حمایت از تیم و سرمربی‌اش نیست که در آزادی حاضر خواهند شد. ظاهرا جنجال برنامه 90 و برملا شدن آنچه در این مدت بر استقلال گذشته، باعث شده تا هواداران این تیم به شدت از تمام ارکان باشگاه عصبانی شوند. در حال حاضر هم کمپین‌هایی در فضای مجازی تشکیل شده که در آنها از هواداران خواسته شده امشب در وزشگاه آزادی حاضر شوند و از دقیقه یک تا سوت پایان بازی، علیه مدیران و کادر فنی این تیم شعار دهند!

این کمپین با استقبال زیاد هواداران روبرو شده و بعید نیست آنها امشب با استقبالی کم نظیر سکوهای ورزشگاه آزادی را پر کنند و حسابی علیه مدیران و کادر فنی تیم‌شان شعار دهند. این در حالی است که دیروز سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال بیانیه‌ای صادر کرد و از هواداران خواست تا در بازی امشب همدل و همصدا از بازیکنان و کادر فنی حمایت کنند! البته با توجه به اتفاقاتی که در برنامه 90 افتاد وجهه افتخاری و دیگر مدیران استقلال به شدت در نزد هواداران مخدوش شده و بعید است کسی به این بیانیه و درخواست حمایت، پاسخ مثبت بدهد.

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2017-09-20 17:07:00
نظر دهید

۲ نظر
تیم ملی ایران عشقه
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
آفرین به هواداران استقلال مرحبا
۹
وحيد پرسپوليسي ،
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
بهترين مديران و بازيكنان رو هم كه بياري وقتي سكاندار تيمت يك بيسواد بي دانش هست محكوم به ناكامي هستي و شگفتا كه طرفداران استقلال نميخوان قبول كنن كه داچعلي خواسته ديرين و ٤ ساله خودشون بوده...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر