فهرست
حاشیه روز: قرارداد تبلیغاتی ناجی ستاره نیمکت نشین
حاشیه روز: قرارداد تبلیغاتی ناجی ستاره نیمکت نشین

حاشیه روز: قرارداد تبلیغاتی ناجی ستاره نیمکت نشین

آی‌اسپورت- یک بازیکن که به خاطر اتفاقات عجیب و غریب پیرامونش به نیمکت چسبیده بود بعد از آنکه دید قرارداد میلیاردی‌اش با یک شرکت لبنی روی هواست دست به اقدامات تازه‌ای زد! درحالی که مربیان لیگ برتری تلاش زیادی کرده‌اند تا به جوانان میدان بیشتری دهند و راه را برای پیشرفت آنها فراهم کنند و پا به سن گذاشته‌ها را روی نیمکت بنشانند، دست های پشت پرده در یک تیم مشهور قویتر از تصمیم سرمربی عمل کرد و یک نیمکت نشین را فیکس کرد!

این تیم لیگ برتری که روزهای خوبی را نداشت با میدان دادن به یک جوان شرایط خوبی پیدا کرد و توانست به موقعیت خوبی هم در جدول دست پیدا کند که نقش آن بازیکن جوان در این موفقیت بسیار پررنگ بود اما زمانی که تعدادی از هواداران مقابل بازیکن پا به سن گذاشته اقدام به تشویق این جوان کردند، خبر نداشتند که مقدمات نیمکت نشینی او را فراهم کرده اند.

ناراحتی بازیکن پا به سن گذاشته از این تشویق ها و فشار نیمکت نشینی های پرتعداد و البته مهمتر از همه قرارداد میلیاردی با یک شرکت لبنی برای تبلیغ بستنی، سبب شد از همان زمان پروژه نیمکت نشین کردن بازیکن جوان کلید بخورد. 

فعالیت های عجیب در فضای مجازی و حاشیه سازی برای بازیکن جوان و راه انداختن جنگ های روانی بالاخره کار خودش را کرد و بازیکن جوان در ناباوری اهالی فوتبال به نیمکت پیچ شد تا بازیکن پابه سن گذاشته فیکس شود.

در مورد این بازیکن گفته می شود اگر بازی نمی‌کرد و به نیمکت نشینی اش ادامه می داد ضرر میلیاردی متوجه او و یکی از دوستان نزدیکش می‌شد که از قرارداد با یک شرکت لبنی سود خوبی می‌بردند. آن شرکت هم اجرایی شدن قرارداد را به بازی کردن بازیکن مشهور منوط کرده بود. برای همین او تلاش کرد به هر روشی که می شود بازی کند تا قرارداد میلیاردی روی هوا نرود. 

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-01-23 17:31:00
نظر دهید

۴ نظر
نظر دهید
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
چرا این شکلی می نویسید!
تیمی قوی
بازیکن جوان
بازیکن مسن
شرکت بستنی ساز
رفیق بازیکن مسن
اینکه همش مجهوله
۳ ۱
شهروند
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۵
کجاش مجهوله رحمتی و استقلال و حسینی رو میگه
حمید
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
خخخخ
اصلا هم معلوم نیس در مورد رحمتی صحبت می کنید !! خخخخ
ولی اگر خبر صحت داره باید سر رو بکوبیم به دیوار
مملکت گل و بلبله
edi
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
استقلال شفر هم با وجود رحمتی و خسرو حیدری و جابر انصاری سرنوشتی بهتر از منصوریان و مظلومی نداره.کسی نیست به شفر بگه این چیزا رو.رحمتی مثه بختک افتاده روی استقلال ول کن هم نیست.من شدیدا از ناحیه قلعه نویی هم احساس خطر می کنم واسه فصل بعد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر