فهرست
پشت پرده نیمکت‌نشینی نادری؛ سیاست برانکو
پشت پرده نیمکت‌نشینی نادری؛ سیاست برانکو

پشت پرده نیمکت‌نشینی نادری؛ سیاست برانکو

آی اسپورت - تیم پرسپولیس در حالی دوشنبه شب گذشته برابر السد قطر صف‌آرایی کرد که در میان تعجب همگان محمد نادری جایی در ترکیب اصلی تیمش نداشت و شایان مصلح جای او را در ترکیب اصلی گرفته بود! شایان مصلح پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت هنوز به آن آمادگی آرمانی نرسیده و از طرفی محمد نادری به گواه کارشناسان، پدیده پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ برتر بوده است.

این مدافع جوان در نقل و انتقالات نیم‌فصل و به صورت قرضی از کورتریک بلژیک به پرسپولیس پیوست و شاگرد برانکو شد. این اتفاق در حالی افتاد که کمتر کسی تصور این همه درخشش را از محمد نادری داشت.

برانکو از این بازیکن دوپسته در دفاع چپ استفاده کرد و نادری هم به لطف پای چپ هنرمند خودش و تکنیک و اعتماد به نفس بالا خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و عملکرد فوق‌تصوری ارائه داد.

حالا در آخرین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا چرا برانکو تصمیم گرفت محمد نادری را نیمکت‌نشین کند در حالی که مصدوم هم نبود؟

در این ارتباط شنیدیم این یک تصمیم حرفه‌ای از سوی سرمربی پرسپولیس بوده است. از آنجایی که محمد نادری بازیکن کورتریک محسوب می‌شود و به عنوان بازیکن قرضی در پرسپولیس توپ می‌زند و با عنایت به اینکه بازی خداحافظی ژاوی ارناندس مورد توجه اروپایی هاست بنابراین برانکو عمداً این بازیکن را در ترکیب اصلی قرار نداد.

محمد نادری نیمکت‌نشین شد تا باشگاه بلژیکی درخواست مبلغ خیلی بالایی برای صدور رضایتنامه این بازیکن به پرسپولیس نداشته باشد. این یک تصمیم کاملاً حرفه‌ای است و در دنیای فوتبال هم متداول است که بازیکنان را در چنین شرایطی نیمکت‌نشین کرده یا کم بازی می‌دهند که قیمت خرید قطعی آن‌ها خیلی بالا نرود!

البته برانکو مجبور شد به دلیل مصدومیت شایان مصلح از دقیقه ۵۵ محمد نادری را وارد زمین کند که انصافاً هم از زمانی که وارد زمین شد مثل همیشه نمایش خوبی ارائه داد.

 

خبر ورزشی 

۱۶    
آی اسپورت
2019-05-23 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر