فهرست
اشتباه علیپور در گاف گرفتن از عادل: آمار تخیلی
اشتباه علیپور در گاف گرفتن از عادل: آمار تخیلی

اشتباه علیپور در گاف گرفتن از عادل: آمار تخیلی

آی اسپورت- عملکرد این فصل علی علیپور در پرسپولیس، بارها سوژه رسانه‌ها شده و برانکو هم به آن واکنش نشان داده است. مهاجم جوان پرسپولیس، نقش پررنگی در حملات این تیم دارد اما این فصل نتوانسته یک گل هم بزند. در بازی پرسپولیس و سایپا هم علیپور به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و فردوسی‌پور، به او طعنه زد گلزنی را فراموش کرده و فقط یک پاس گل داده. علیپور هم امروز در متنی طولانی در اینستاگرام، جواب فردوسی‌پور را داد و از 3 پاس گل و 2 پنالتی که گرفته صحبت کرد.

جواب علیپور به فردوسی‌پور
جواب علیپور به فردوسی‌پور

فردوسی‌پور درباره یک پاس گل علیپور، اشتباه کرد و او این فصل 2 بار برای تیمش گل ساخته است اما اشتباه علیپور درباره عملکرد خودش از حرف‌های فردوسی‌پور دورتر بود. علیپور بر خلاف گفته‌اش، این فصل دو بار مقابل سپاهان و پدیده پاس گل داد و 3 پاس گل در کارنامه‌اش ندارد. او یک پنالتی هم مقابل استقلال خوزستان گرفت که گل نشد و دیگر پنالتی پرسپولیس در این فصل، توسط طارمی گرفته شد!

اطلاع نداشتن یک گزارشگر از تعداد پاس گل‌های یک مهاجم، زیاد جالب نیست اما اینکه یک بازیکن، آمار پاس‌ها و پنالتی‌های خودش را هم نداشته باشد فراتر از حد انتظار است. مهاجم گل‌نزن پرسپولیس، فراموش کرده به جای ذهنش، باید در زمین روی گل‌های تیم اثرگذار باشد.

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2017-01-14 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
JeFF
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
تو سايت ورزش ٣ قسمت بهترين پاسور
براى عليپور زده ٣ پاس گل
حرف حساب
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۶
حالا از کجا معلوم شما درست میگید؟ ما طرفداران پرسپولیس پشت مهاجم تیممون هستیم و یک لنگه کفش کهنه اش رو به فردوسی پور و اون برنامه مسخره اش نمیدیم!
علي
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
بازي با گسترش فولاد هم پاس به وحيد داد
abbas
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
جالبه بازیکن 22 ساله تو استقلال بازی میکنه سایت میزنه تیم جوون استقلال بعد بازیکن 20 ساله که تو 18 سالگی به استقلال گل زده به عنوان مهاجم گل نزن نام برده میشه...
اگه عیلپور اشتباه میکنه بخاطر سن سال پایینشه شما چی ؟؟
مشکل علیپور اینه اینقدر بچگیاش خوب بوده که الان تو سن نوجوانی همه فکر میکنن بازیکن با تجربست و حق اشتباه نداره
علی
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
من خودم پرسپولیسیم ولی علیپور تابلو صغر سنه حالا شاید بازیکنای استقلالم باشن ولی علیپور نامردی نکرده 6 7 سال گرفته.یه بارم فردوسی پورم یه اشاره هایی کرد واسه همینه که زیاد هیچ جا ازش به عنوان جوون نام نمیبرن تیم امیدم دعوتش نکردن
۶
محسن
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۳۴
ضمن تایید نظر علی،چند وقت پیش یه عکس ازش دیدم که اگر اشتباه نکنم تماشاگر خونه به خونه بود.به جان مادرم بیشتر شبیه تازه بازنشسته های فوتبال بود تا یک بازیکن جوان!!!!چند ساعتی فکرم را مشغول کرده بود که چرا اینقدر این شکسته نشون میده.اما ماشاله سرعت و در خدمت تیم بودنش کم نظیر است.حالا هر سنی داشته باشد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر