فهرست
کی‌روشی کهن!
کی‌روشی کهن!

کی‌روشی کهن!

آی اسپورت- این دفعه دیگران هستند که می توانند به مایلی کهن بگویند کی روش کهن. دیگر او نیست که به این و آن بگوید کی روشی پور و کی‌روش آنلاین. در عمل، او فعلا کی روش کهن است و بس. می پرسید چرا؟ چون او روز گذشته کاری کرد که چندین سال است به خاطر درخواست اجرای آن توسط کارلوس کی روش، منتقد اوست. ماجرا از این قرار است که از سال 90، وقتی رحمتی موقتا از تیم خداحافظی کرد و بعد هادی عقیلی مدافع تیم ملی ساکش را برداشت و به حالت قهر اردو را ترک کرد، کی روش گفت راه برگشت این بازیکنان تنها نوشتن نامه عذرخواهی از ملت ایران، تیم ملی و فدراسیون فوتبال است. مایلی کهن که این را شنید، شد حامی اصلی رحمتی و عقیلی و روزانه چند نوبت علیه کی روش مصاحبه کرد. او مدام می گفت نگاه کی روش از بالا به پائین است و چرا این بنده خداها را کنار گذاشته و اصلا نامه عذرخواهی به چه معنی است؟ او حتی گفت: «آقای کی روش پسرت اشتباه کند سرش را می بری؟ این بچه ها چقدر باید تاوان بدهند؟»

حالا یک لحظه مکث کنید. آیا کسی که منتقد چنین رفتاری است و می گوید نامه عذرخواهی یعنی چی؟ ممکن است خودش با کپی برداری از این موضوع، دست به چنین اقدامی بزند؟ حتما می گوئید نه و باور نمی کنید مایلی کهن چنین کاری کند. پس بهتر است در جریان قرار بگیرید که پس از بی انضباطی دو بازیکن ملوان یعنی آبشک و صادقی، او به آنها پیغام داد باید نامه عذرخواهی از هواداران، مجموعه ملوان و همینطور باشگاه بنویسند تا برگردند. این دو بازیکن هم برخلاف رحمتی و عقیلی چنین کاری کردند و به تمرینات ملوان بازگشتند.

اگر واقعا مایلی کهن چنین خواسته ای داشته، پس چرا 5 سال است کی روش را نقد می کند و به دفاع از بازیکنانی می پردازد که به قول کی روش احترام پیراهن ملی را نگه نداشتند؟ اگر باشگاه ملوان این کار را کرده، چطور ناگهان منتقد این اتفاق، تبدیل به موافق شده و تن به آن داده است؟ تازه این را فراموش نکنید؛ در بحث رحمتی و عقیلی پای تیم ملی میان بود و در ماجرای آبشک و صادقی، پای یک باشگاه. ارزش ها متفاوت است ولی مایلی کهن حتی برای بازگرداندن دو بازیکن خاطی تیمش، دست به کاری زده که معتقد بود برای تیم ملی اجرای آن زشت است!

سعید اکبری، خبرآنلاین

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-12-21 05:30:00
نظر دهید

۲ نظر
خبرآنلاین
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۱۱
دوستان کیروش دست به قلم شدند... چرب و چیل است نه ؟!
۱
مهدی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
نویسنده به زعم خودش فکر کرده مثلا آتو گرفته، اولا شما و کیروش کجا بودین که مایلی کهن تو تیمهاش تو 10/15 سال گذشته هم هر بار درگیری و مشکلی پیش میومد ازشون میخواست که بطور رسمی عذرخواهی کنن تا برگردن به تیم، ثانیا مایلی کهن در مورد موضوع رحمتی و عقیلی گفت که چرا بعد از اینکه چند بار هم عذرخواهی کردن باز هم اونا رو نبخشید ، این حرفای شما 2زار ارزش نداره، چون واقعیتها رو دارین بدجوری تحریف میکنید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر