فهرست
فرشته نجاتی به نام ساسان/ سعداوی ممنون دار برانکو
فرشته نجاتی به نام ساسان/ سعداوی ممنون دار برانکو

فرشته نجاتی به نام ساسان/ سعداوی ممنون دار برانکو

آی اسپورت- ساسان انصاری اولین گزینه ای بود که نامش کنار استقلال منصوریان شنیده شد. یکی از دو بازیکن هت تریک کننده لیگ پانزدهم دیگر نمی خواست در اهواز باشد پس راهی تهران شد. استقلالی ها زیاد به او توجه نکردند تا انصاری خیلی زود راهی پرسپولیس شود. برانکو هم نیاز چندانی به تغییر اسکواد هجومی اش نمی دید و درنهایت قرارداد انصاری فسخ شد و او به فولاد برگشت. به فولاد برگشت و شد ستاره این تیم تا سعداوی رنگ برد را در لیگ برتر ببیند.

انصاری برای اولین بار در این فصل، هفته پنجم پیراهن فولاد را پوشید. فولاد در این بازی خانگی برابر سایپا با تساوی 2 بر 2 متوقف شد و انصاری گل اول تیمش را زد. هفته ششم، فولاد به اولین پیروزی اش رسید. آنها در خانه با یک گل پدیده را شکست دادند و زننده گل شان هم ساسان انصاری بود از روی نقطه پنالتی. جالب اینکه این پنالتی از خطایی به دست آمد که روی انصاری انجام شده بود. فولاد در جام حذفی هم برابر عقاب تبریز برنده شد آنهم با گلی که دقیقه 89 زد و زننده اش هم کسی نبود جز ساسان انصاری.

انصاری در 4 بازی برای فولاد، 3 گل زده و یک پنالتی گرفته. فولاد بدون گلهای او هنوز در لیگ برتر نبرده بود و به جای 7 امتیاز فعلی فقط 4 امتیاز داشت و همچنان در قعر جدول زندگی می کرد به علاوه اینکه تکلیف صعودش به یک شانزدهم جام حذفی هم مشخص نبود.

۶ ۱  
آی اسپورت
2016-10-01 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
ممنون دار یعنی چی؟ به چه زبونی هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر