فهرست
اتحاد آذری مقابل استقلال
اتحاد آذری مقابل استقلال

اتحاد آذری مقابل استقلال

آی اسپورت - بازی با استقلال برای ماشین‌سازی، آن حساسیتی را ندارد که باید داشته باشد. نه انگیزه‌ای برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر جدول هست و نه استقلال آن تیم همیشگی است که بخواهد حساسیت ویژه‌ای برای ماشین‌سازی ایجاد کند. این البته شاید فقط فضای کلی حاکم بر تیم ماشین‌سازی باشد یا فضایی که آن‌ها دوست دارند پیش از این بازی بسازند. چون خارج از این فضا، رویارویی با استقلال برای هر تیمی حساسیت‌ها و انگیزه‌های خاصی را به همراه خواهد داشت که ماشین‌سازی هم از آن استثنا نمی‌شود.

این بازی حساس باشد یا نباشد، مهم‌ترین نکته درباره‌اش وعده‌ای است که هواداران تراکتورسازی برای حمایت از ماشین‌سازی داده‌اند. این همان نکته ای است که سال‌هاست درباره تیم‌های تبریزی مورد توجه قرار می‌گرفته و حالا با توجه به مالکیت همزمان زنوزی بر دو باشگاه تراکتورسازی و ماشین‌سازی، بیش از بیش به چشم می‌آید.

به خصوص وقتی مالک باشگاه تراکتورسازی و ماشین‌سازی در بیانیه‌ای از هواداران، درخواست می‌کند که بازیکنان و کادر فنی را در ورزشگاه ها تنها نگذارند و مثل همیشه یار و یاور تیم باشند: «بنده به همراه تک تک اعضای باشگاه از بازیکن تا تمام زحمت‌کشان بر این امر واقفیم که این عظمت تیم، با شما و با حضور شما در استادیوم و یا هر محفلی دیگر و در قلب‌های شما معنی و تجلی پیدا می‌کند و یاری و همراهی شما باعث می‌ شود که تمام اعضای این مجموعه با پشتوانه قوی و با روحیه‌ای بی نظیر در مقابل حریفان صف آرایی کنند.»

در بیانیه مالک باشگاه تراکتورسازی آمده: «وظیفه خود می‌دانم دست تک تک هواداران باشگاه محبوب دل ها، تراکتور را ببوسم و از آنانی هم که از شهرهای مختلف زحمت کشیده و در استادیوم حضور یافته و تیم‌شان را تنها نگداشتند، تقدیر و تشکر نموده و عرض کنم که به همراهی و خدمتگزاری شما عزیزان افتخار می‌کنم.»

انتشار این بیانیه باعث شده هواداران تراکتورسازی این قول را به مالک باشگاه بدهند که او را حمایت خواهند کرد و حالا بازی ماشین‌سازی مقابل استقلال، اولین فرصتی است که این هواداران برای اثبات وفاداری‌شان به مالک باشگاه پیدا کرده‌اند. اصلاً به همین خاطر است که هواداران تراکتورسازی در آستانه این بازی با یکدیگر هم‌قسم شده‌اند که ورزشگاه بنیان دیزل را در این رقابت پر کننده و از تیم شهر خود مقابل استقلال حمایت کنند.

ایران ورزشی

۲ ۶  
آی اسپورت
2018-11-05 00:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مارال
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۰۴:۰۱
چرا یک نفر باید مالک دوباشگاه باشه؟ عملا شش امتیاز تراکتور توی دوتا دیدار با ماشین ضمانت شده است. کما اینکه توی دور رفت هم ، این اتفاق افتاد و تراکتور با برد ماشین از بحران خارج شد‌ . این نظر ، خیلی بدبینانه است؟ شما چی میگید؟
۳ ۲
ناصر
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
ماشین به رسول خطیبی واگذار شده اما از امکانات گسترش سابق استفاده میکنه. روی کاغذ هیچ سندی وجود نداره خیلی قانونی تر از مالکیت وزارت ورزش بر دو تیم استقلال و پرسپولیس.
۱
قارتال
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
مارال برد اول تراختور برابر سایپا بود ،در مورد تبانی هم بهتره خلاصه ی بازی را دوباره ببینی دو بار فقط تیر افقی دروازه ی تراختور تو نیمه ی دوم لرزید.اتفاقا سخترین بازی خانگی تراختور مقابل همین تیم همشهری بود.
۱
تورک قهرمان
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۰۴:۴۲
تیراختور کبیر ، بدنبال بازگردانی سرالکس فرگوسن به دنیای فوتباله، البته بعنوان مشاور عالی باشگاه. باشگاه میخواد تو زمینه ارنج تیم در هربازی و نیز نقل و انتقالات از سرالکس کمک بگیره‌ . البته زمزمه هایی هم مبنی بر تشکیل زوج سرالکس و مارلوس کی روش شنیده میشه، خبرهایی هم در ماه های گذشته، در ارتباط با این موضوع روی خروجی برخی از خبرگزاری ها قرار گرفت، دیدار زنوزی با سردار ازمون بی ارتباط با این قضیه نیست، سرالکس از جمله کسانی بود که با توصیه کی روش ، ازمون را به استعدادیابهای منچستر معرفی کرده بود‌. جذب اشکان و حاج صفی و مسعود ، جزو پازل همکاری با کی روش قلمداد میشود. جدا از این موضوع، در ماه های گذشته ، زنوزی به کرات، کمکهای فراوان و درخوری را به تیم ملی ایران از جمله تمهیداتی در خصوص فراهم نمودن پروازهای اختصاصی داشته است. این کمکها در راستای راضی نمودن مدیران رده بالای فدراسیون در خصوص قطع همکاری با کی روش صورت میگیرد. لوپتگی سرمربی اسبق اسپانیا و مادرید هم از گزینه های روی میز سران باشگاست که درصورت منتفی شدن کی روش ، مدیران راس هرم تیراختور بدنبال فراهم نمودن شرایط حضور این مربی سرشناش خواهند بود . زنوزی از تمام توان مالی و اهرمهای فشار خود برای موفقیت باشگاه استفاده میکند تا تیراختور را به قهرمانی لیگ و نهایتا قهرمانی جام باشگاه های جهان برساند و بعد از ان تیراختور را واگذار نماید. این پروسه ، هفت ساله ترسیم و پی ریزی شده است، یکی از برنامه های پیش رو در سیاستهای نقل و انتقالاتی جذب رونالدو در سن ۳۸ سالگی خواهد بود تا بار دیگر مثلث فرگوسن و کی روش و رونالدو شکل بگیرد، قطعا جذب رونالدو در هر سنی و با هر توانی سود سرشاری رو روانه خزانه باشگاه خواهد کرد.
۲
علی
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
دوستان عزیز استفاده از آذری به معنی آذربایجانی بودن و تعلق به آذربایجان هست. معنای تعلق به سرزمین هست مثل کسی که متولد مشهد هست بهش بگن مشهدی یا خراسانی یا تهران و.... کسی هم که متعلق به سرزمین آذربایجان باشه میشه آذربایجانی یا آذری. این مسوله میتونه لزوما ارتباطی با زبان نداشته باشه که یکی از گویش های ترکی هست. بنابراین این نکته رو مدنظر داشته باشید.
۲
آذری
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
یاشاسین آذربایجان
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر