فهرست
ذوب‌آهن ۲-۳ سایپا؛ منصوریان کامبک خورد!
ذوب‌آهن ۲-۳ سایپا؛ منصوریان کامبک خورد!

ذوب‌آهن ۲-۳ سایپا؛ منصوریان کامبک خورد!

آی اسپورت – ذوب آهن در حالی که با دو گل از مهمانش پیش افتاده بود ناگهان شیرازه‌اش از هم پاشید و ۳ گل دریافت کرد تا تیم منصوریان که معروف به کامبک زدن بود، این بار کامبک بخورد و بازنده شود.

هفته اول لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: ۹۸/۰۵/۳۱ ؛ ساعت ۲۰:۱۵

استادیوم: فولادشهر اصفهان/ تماشاگر: ۲۰۰ نفر

داور: مرتضی منصوریان؛ کمک‌ها: رضا سخندان و یعقوب سخندان؛ داور چهارم: داریوش صابرمطلق/ کمک داوران خط: کیوان کمیل غلامی و مهدی مرجان‌زاده/ ناظر داوری: علیرضا کهوری.

ذوب‌آهن اصفهان: محمدباقر صادقی، ابیاببوی باکر(۸۱- محمدزبیر نیک‌نفس)، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، علیرضا چراغعلی، مجتبی حق‌دوست، محمدرضا عباسی(۷۲- مهران درخشان‌مهر)، ماکالی کریستانتوس(۷۵- رضا حبیب‌زاده)

سرمربی: علیرضا منصوریان

سایپا تهران: حامد فلاح‌زاده، طاها شریعتی(۶۸- سعید محمدفر)، آرمین سهرابیان، مجتبی لطفی، امیرحسین حسین‌زاده، کمال‌الدین نیک‌خوی، روزبه شاه‌علی‌دوست، محمدرضا سلیمانی(۷۷- رضا جعفری)، مجید علیاری(۶۰- معین عباسیان)، محمد شریفی، آرمان رمضانی

سرمربی: ابراهیم صادقی

شرح گل

ذوب‌آهن ۱-۰ سایپا (دقیقه ۴۱: ماکالی کریستانتوس): ارسال کوتاه قاسم حدادی‌فر از روی کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک اول را کریستانتوس وارد دروازه سایپا کرد.

ذوب‌آهن ۲-۰ سایپا (دقیقه ۴۹: حمید بوحمدان): پاس به عقب کریستانتوس و شوت ناگهانی راه دور بوحمدان به گوشه دروازه سایپا رفت تا گل دوم ذوب‌آهن به زیبایی به ثمر برسد.

ذوب‌آهن ۲-۱ سایپا  (دقیقه ۶۰: محمدرضا سلیمانی): سانتر عباسیان از روی کرنر با ضربه سر آرمان رمضانی به تیرک عمودی دروازه ذوب‌آهن برخورد کرد که در برگشت دوباره توپ به جناح چپ زمین رفت تا این بار ارسال عباسیان تعویضی را سلیمانی با ضربه سر تبدیل به گل اول نارنجی پوشان کند.

ذوب‌آهن ۲-۲ سایپا (دقیقه ۶۷: معین عباسیان): ضربه ایستگاهی سمت چپ محوطه جریمه ذوب‌آهن را معین عباسیان، بازیکن تعویضی سایپا با شوت استثنایی به کنج دروازه فرستاد تا گل تساوی سایپا به ثمر برسد.

ذوب‌آهن ۲-۳ سایپا  (دقیقه ۷۳: محمدرضا سلیمانی): پاس در عمق تماشایی از میانه زمین به پشت مدافعان ذوب‌آهن به محمدرضا سلیمانی رسید که این بازیکن بعد از جای گذاشتن محمدباقر صادقی، با ضربه زمینی پای چپ دروازه ذوب‌آهن را برای سومین بار باز کرد.

اخطار: علیرضا چراغعلی(۱۵ و ۶۱) از ذوب‌آهن

محمد شریفی(۵۸) از سایپا

اخراج

علیرضا چراغعلی (۶۱) از ذوب‌آهن

لحظات حساس

۰۶:۴۰- ارسال زیبای سلیمانی از جناح راست زمین و ضربه سر علیاری را صادقی در دو مرحله جمع کرد.

۰۷:۴۵- سانتر خطرناک از روی کرنر را فلاح‌زاده به خوبی بالاتر از مهاجمان ذوب‌آهن دراختیار گرفت.

۱۵:۵۳- شوت راه دور شریفی با اختلاف کمی از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

۳۳:۱۰ - ضربه ایستگاهی کریستانتوس به گوشه دروازه سایپا را فلاح‌زاده به خوبی جمع کرد.

۳۵:۱۰- ارسال زیبای ملکی را کریستانتوس نتوانست استفاده کند و شوت بی‌دقت او به بیرون رفت.

۴۰: سانتر حدادی‌فر از روی کرنر را فلاح‌زاده دفع کرد که در برگشت توپ به چراغعلی رسید ولی شوت او در راه دروازه سایپا بعد از اصابت به سهرابیان دوباره به کرنر رفت.

۴۵+۱: علیاری با سرعت بالا وارد محوطه جریمه ذوب‌آهن شد که شوت او در شرایطی نامتعادلی با اختلاف میلی‌متری از کنار دروازه به اوت رفت.

۵۳:۳۷- ارسال علیاری از سمت چپ زمین و ضربه سر سلیمانی را صادقی در دو مرحله جمع کرد.

۸۶:۰۰- حمله خطرناکی که ذوبی‌ها با حرکت حدادی‌فر از سمت چپ محوطه جریمه سایپا ایجاد کرده بودند، ثمری نداشت و شوت حبیب‌زاده را سهرابیان برگشت داد.

۸۹:۲۰- ارسال ملکی از جناح چپ بعد از یک ضربه سر روی پای حبیب‌زاده فرود آمد که شوت محکم و خطرناک او از روی دروازه سایپا به اوت رفت.

۳:۲۵- شوت بی‌دقت درخشان‌مهر از بالای دروازه سایپا راهی اوت شد.

۹۴:۰۰- شریفی پاس در عمق عالی به رمضانی داد که این مهاجم با شوت نه چندان خوب نتوانست دروازه ذوب را باز کند.

در حاشیه

* علیرضا منصوریان به دلیل محرومیت روی نیمکت ذوب‌آهن حضور ندارد.

 

     
آی اسپورت
2019-08-22 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر