فهرست
درخواست رسول‌پناه برای مناظره زنده با یحیی
درخواست رسول‌پناه برای مناظره زنده با یحیی

درخواست رسول‌پناه برای مناظره زنده با یحیی

آی اسپورت - مدت‌هاست که مهدی رسول‌پناه مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم دچار اختلاف شدید شده است. وی هفته گذشته پس از انتقادات گل‌محمدی، بیانیه‌ای ۱۴ بندی منتشر و برای مناظره با سرمربی سرخپوشان اعلام آمادگی کرد.

رسول‌پناه تاکید کرده تنها در صورتی حاضر است در یک برنامه زنده تلویزیونی درباره این اتفاقات صحبت کند که گل‌محمدی هم حضور داشته باشد. از این رو در نامه‌ای به تهیه‌کننده برنامه فوتبال برتر آمادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرد. اکنون باید دید گل‌محمدی حاضر است در مناظره با رسول‌پناه شرکت کند یا خیر. متن کامل نامه رسول‌پناه به مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر به شرح زیر است:

 

جناب آقای هاشمی،

تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر

با سلام‌

ضمن تبریک به هواداران بابت پیروزی پرسپولیس که شادباشی به روح پیشکسوت فقید این باشگاه آقای مهرداد میناوند بود، همانگونه که در نامه سرگشاده اخیر نیز صراحتا اعلام داشته‌ام، به منظور تنویر افکار عمومی و تبیین بخشی از واقعیت‌های فوتبال ایران در محضر هواداران و حقیقت جویان راستین فوتبال پاک، تمایل خود را برای حضور در برنامه وزین فوتبال برتر به طور زنده جهت مناظره با حضور فیزیکی آقای یحیی گل‌محمدی، در خصوص مطالبی که در نامه عمومی منتشر یافته اینجانب بیان شده است، با کمال میل اعلام می‌نمایم.

شایان ذکر است عزم جدی اینجانب برای شرکت در آن برنامه و مناظره با سرمربی کنونی تیم، برای شفاف‌سازی مسائل مورد ادعاست. صلابت، اعتبار باشگاه و مکتب با عظمت پرسپولیس در عملکرد نمایان خواهد شد و فارغ از هرگونه اغراض شخصی خواهد بود. محبت فرمایید در اعلام پاسخ، جهت هماهنگی تسریع فرمایید.

با آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران شما

 

 

۲    
آی اسپورت
2021-02-01 13:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر