فهرست
هفت سوال از سرمربی سرخ‌ها؛ چرا آقای برانکو؟
هفت سوال از سرمربی سرخ‌ها؛ چرا آقای برانکو؟

هفت سوال از سرمربی سرخ‌ها؛ چرا آقای برانکو؟

آی اسپورت- پرسپولیس بازی برگشت با الهلال عربستان را هم برگزار كرد و مطابق انتظار معجزه‌ای رخ نداد. البته از سرخ‌ها ممنونیم كه تا حدود زیادی آبروداری كردند اما حتی در همین بازی هم شرایط برای این تیم می‌توانست بهتر باشد، اگر كادرفنی در بعضی موارد تصمیمات هوشمندانه‌تری می‌گرفت. با توجه به این شرایط انبوهی از سوالات بی‌جواب از برانكو ایوانكوویچ وجود دارد كه این یادداشت هفت‌مورد از آنها را مرور می‌كند.

  •    اگر قرار بود با دو هافبك دفاعی بازی كنیم، آیا بهتر نبود به‌جای ربیع‌خواه، احمد نوراللهی كه خصوصیات تهاجمی بیشتری دارد در كنار كامیابی‌نیا به میدان می‌رفت؟ نوراللهی در بازی رفت یك‌نیمه بازی كرد و به تیم منتخب هفته AFC راه یافت؛ پس چرا در مسابقه برگشت به او اعتماد نشد؟
  •    اگر قرار بود پرسپولیس با دو هافبك دفاعی برابر الهلال بازی كند، آیا بهتر نبود این تصمیم در مسابقه رفت گرفته می‌شد و از وقوع آن فاجعه پیشگیری به عمل می‌آمد؟ وقتی بازی رفت را 4 بر صفر باخته‌ایم و در بازی برگشت به زدن 5گل نیاز داریم، بازی با دو هافبك دفاعی چه توجیهی می‌توانست داشته باشد؟

  •    فرض كنیم فرشاد احمدزاده مصدوم نمی‌شد؛ در این صورت آیا جز این است كه مثل همیشه فرشاد در خط میانی به میدان می‌رفت و ربیع‌خواه از این خط كنار گذاشته می‌شد؟ با این اوصاف سوال مهم این است كه آیا احمدزاده و ربیع‌خواه خصوصیات فنی مشابهی دارند كه یكی می‌تواند جای دیگری را پر كند؟ آیا مثلا بشار رسن و سیامك نعمتی گزینه‌های شبیه‌تری به احمدزاده نبودند؟ واقعا برای برانكو سیستم مهم‌تر است یا نفر؟
  •    فلسفه تعویض سیامك نعمتی در دقیقه91 چه بود؟ چرا باید حمله پرسپولیس قطع می‌شد تا بازیكنی به میدان بیاید كه فقط دو دقیقه فرصت كار دارد؟ معلوم بود كه در آن شرایط نعمتی هر توپی را از هر فاصله‌ای دشت كند، خودش اقدام به كار انفرادی خواهد كرد و همین اتفاق هم رخ داد.
  •    در نیمه دوم 17دقیقه طول كشید تا پرسپولیس به‌طور ناگهانی روی نبوغ منشا به گل برسد. در تمام طول این مدت بازیكنان الهلال با پاسكاری در میانه میدان حفظ توپ می‌كردند و عملا كاری از هافبك‌های پرسپولیس ساخته نبود. چرا برانكو با توجه به این شرایط و نیز كیفت بازی در دقایق پایانی نیمه اول، زودتر دست به تعویض نزد و خون تازه‌ای به خط میانی تیمش تزریق نكرد؟ آیا بشار كه یك بازیكن عراقی است، در یك كشور عربی نمی‌توانست بیش از 24دقیقه برای تیمش بازی كند؟
  •    محسن مسلمان روز خوبی نداشت و این واضح بود، اما چرا این بازیكن درست زمانی تعویض شد كه پرسپولیس گل دوم را زد؟ بعد از گل دوم سرخ‌ها، الهلال به شكل غریزی احساس خطر كرد و عقب كشید. در این شرایط توپ طبیعتا به پرسپولیس سپرده می‌شد و بازیكنان ضربه‌زن به درد این تیم می‌خوردند. آیا بهتر نبود در چنان شرایطی، مثلا ربیع‌خواه از زمین بیرون می‌رفت؟ راستی اینكه ربیع‌خواه 90دقیقه كامل بازی می‌كند، احیانا از سر لجبازی كه نیست؟
  •    آیا قرار است احمد نوراللهی پس از پایان خدمت و بازگشت به پرسپولیس، باز هم مثل گذشته به نیمكت ذخیره‌ها بچسبد و تحت هیچ شرایطی فیكس نشود؟ خب اگر این‌طور است و محسن ربیع‌خواه هم نسبت به او اولویت دارد، اصرار برای بازگرداندن سریع‌تر این بازیكن به پرسپولیس به‌خاطر چیست؟ اصلا چرا سرخ‌ها این همه با نظام وظیفه نامه‌نگاری كردند كه مجوز خروج نوراللهی از كشور را بگیرند؛ كه او در كل دو بازی رفت و برگشت فقط 55دقیقه برای تیمش بازی كند؟

همشهری ورزشی

۱۹۲ ۴۰  
آی اسپورت
2017-10-19 18:16:00
نظر دهید

۴۰ نظر
جيم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
مگه تو ميدوني كيفيت بازيكني كه يكسال ه و فقط يه بازي كردي چجوري ه كه اينجور شكمي ميگي اين نباشه اون باشه !

كم متن هاي شش من يه غاز بنويسيد. برانكو مربي خوبيه حكما با تقريبا شصت سال سال از تو نويسنده ي دوزاري بيشتر سرش ميشه از فوتبال. يكم اعتماد داشته باش به مربي كه كارش رو بلده. الهلال زورش از ما بيشتر بود، تامام .... همونجور كه اكه مورينيو هم رو نيمكت ايران بشينه؛ ايران به برزيل و فرانسه ميبازه. اگه ميخواستيم ببريم، حتي بازي رفت رو، بايد بترين روز ما مسبود و بدترين روز الهلال بهمراه چاشني شانس كه نشد. اتفاقا روز بد ما شد و روز خوب اونها. بس كنيد ربط و يابس بافي رو.

دمشون گرم رسيدن جزو چهار تا... بهترين نتيجه در بيست سال اخير. انشاءالله سال بعد .... همين تيم با همين بازيكنهايي كه باغيرتن اگر چه خردم ما بي چشم و رو هستن و ر انگشتي رو بزني تو عسل بزاري دنشون گاز مي گيرند
میثم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۳
نوراللهی جنازش هم از ربیع خواه بهتره، بازی رفت مشخص بود دیگه چرا لج میکنید؟ خب برانکو اشتباه میکنه دیگه
حامد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
دمت گرم. این روزنامه‌چی‌های ایرونی- اگه فرض بگیریم که دلال نیستن و صادقانه مطلب می‌نویسن- در حد معمولی‌ترین تماشاگرهای تو استادیوم هم فهم و درک فوتبال ندارن. اما ماشاالله همه پررو. همه کارشناس و اهل تز دادن و تئوری بافتن. از بلاژویچ و ایوویچ بگیر تا همین برانکو رو برات جوری آنالیز و ایرادگیری می‌کنن که دهنت باز می‌مونه!
ایمان
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
چرا شماها فکر می کنید از برانکو بیشتر میفهمید؟
چرا ایرانی جماعت فکر میکنه که کارشناس همه چیزه؟
شما ها که هیچی ٬ بزرگترین مربیان ایرانی هم در سطح برانکو نیستند.
4 قدیم یا جدید ؟
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
درسته ما سطح برانکو نیستیم ولی مگه الان همه نمی گن زیدان نباید اون دو تا خامس و موراتا رو می فروشت ؟ چرا ؟ دلیلش معلومه چون وقتی یک اتفاقی می افته ما حرف می زنیم وگرنه قبل این اتفاق همه ساکت بودند و همین نشانه از این داره ما فک نمی کنیم کارشناسیم
مصی
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
آفرین عالی بود
علی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
ترکیب بازی دوم مناسبترین ترکیب بود و پرسپولیس حتی با بد اقبالی دو گل به ثمر رساند و گلهایی هم که دریافت شد از نقاطی بود که هیچ ربطی به هافبک های دفاعی نداشت..
اما در مورد ترکیب تیم در بازی اول، با توجه به حاشیه سازی هایی که علی الخصوص برنامه نود ایجاد کرده بود، نه کادر فنی و نه بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند و این اشتباهات تاکتیکی نتیجه این عوامل بود..
ناگفته نماند که دخالت کی روش در بازی نکردن سید جلال حسینی نیز ممکن است در ارنج برانکو تاثیر گذار بوده باشد!!
حامد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۳
این روزنامه‌چی‌‌های ایرونی خیلی بانمکن. شما اگه خیلی بلدین برین یه تیم محلی رو تمرین بدین و ارنج و کوچ کنید. جالبه که اینا تازه علیفر رو که مدرک مربیگری داره دست میندازن اما خودشون با دو کلاس سواد یومیه طرح و تز میدن. اون بابایی که به قول خودش تازه خیلی علمی مطلب فوتبالی می‌نوشت آخر شد آنالیزور برانکو شماها که اصلا تو باغ نیستین توپ جمع کن پرسپولیسِ فعلی هم نمی‌تونین باشید.
جيم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
بيكاري... اين تحليل هاي ابدوغ خياري ريشه در تحليل هاي ايدئولوژيكي و جهانشناسي راننده تاكسي ها داره ... همونه فقط چون فوتبالي ه يارو با اعتماد بنفس مينويسه و روزنامه و سايت ورزشي هم كه الا ماشاءالله هلاكپر كردن صفحه ست.

اخه مرتيكه؛ عمرت نه فوتباليست بودي، نه مربي، نه هنوز تمرين كردن يه تيم رو تماشا كردي ... بري تمرين يه تيمرو ببيني نمي فهمي كي خوبه و اماده وكي ضعيف ه .... نتيجه ي تست ازمون بدنينمدوني چيه!! هيچي پاتلويزيون تخمخ خوردي و فوتبال ديدي، خوب ب... به اين تحليل وكارشناسي. اين اسمش شكمي حرف زدن ه نه تحليل. همه هم تو سلموني و بقالي و تو كوچه و تاكسي انجامميديم
ali
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
فلسفه تعویض دقیقه 90احتمالا برای حفظ تساوی و نخوردن گل 7مجموع و گل ششم خربین و بدست اوردن حداقل یک تساوی و یک شکست بود.
سعید از خوزستان
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
وقاحت و بی شرمی در حمایت از پرسپولیس تا کجا؟؟؟؟


دربی به تعویق افتاد آن هم به دلیل اینکه پرسپولیس به چهار تیم برتر آسیا رسیده است!!!!!

فصل گذشته استقلال در اوج بحران در پلی‌آف لیگ قهرمانان در یک بازی ۱۲۰ دقیقه ای به مصاف السد قطر رفت و البته ۴ روز بعد هم دربی برگزار شد!!!!

این البته همه ماجرای تبعیض علیه استقلال نیست، در فصل ۹۲ به دلیل نزدیکی بازی بوریرام تایلند با اف سی سئول کره جنوبی در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، مهمترین درخواست استقلال از سازمان لیگ تعویق بازی با راه آهن بود که رد شد!!!!!
چون استقلال قصد داشت تا با پیروزی برابر بوریرام مستقیم از تایلند به کره جنوبی برود و همانجا دیدارش را برگزار کند و هم در هزینه صرفه جویی کند و هم خستگی طی مسافت طولانی را از بین ببرد اما سازمان لیگ با درخواست استقلال مخالفت کرد و شب سفر استقلال دیدار را برگزار کرد که همین موضوع یک مصدوم روی دست استقلال گذاشت و استقلال هم به "فینال آسیا" برای "پنجمین" بار نرسید!
علی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
آقا پیتزا بدم با طعم جک تریدی!
حسین پرسپولیس
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
خیلی جالبه. به اصطلاح هفت سوال پرسیده شده اما نقش اول همه سوالها یک نفر است و اون ربیع خواهه. دوست عزیز به شما چه ربطی داره سرمربی کدوم بازیکن رو بازی میده. شده از سرمربی محترم تیم ملی بپرسید چرا بازیکنی که تیم باشگاهی نداره رو میذاره فیکس؟ چرا بازیکنی که یک دقیقه هم تو تیم باشگاهیش بازی نکرده رو دعوت میکنه. چرا های بی شمار که هیچ وقت توسط خبرنگاران حتی جرات پرسیدنش هم نیست.
احمد نورالهی کلن این فصل دو تا بازی کرده. شما مثل اینکه فوتبال رو با پلی استیشن اشتباه گرفتی که این مدلی به اصطلاح تحلیل میکنی. چرا با دو تا هافبک دفاعی بازی کرده؟ تا چشم شما در بیاد. با دو تا هافبک دفاعی هم که از تیم اول آسیا سرتر بودیم. بازی رفت هم اگه اون همه حاشیه نبود، اینجوری نمیشد. آقای کیروشی پور شب قبل بازی تیم ملی و در حالی که آقای کیروش همه دستیارای ایرانی شو بی دلیل اخراج کرد، خفه خون گرفت و حرف از اتحاد ملی زد. شب مهمترین بازی پرسپولیس برای ما شده دلسوز و دنبال قاتل بروسلی میگرده. همین حواشی شما رسانه ها، پرسپولیس رو تو بازی رفت زمین گیر کرد.
حالا همتون شدین دایه دلسوزتر از مادر و نسخه میپیچین؟ جمع کنین این بساط تزویرتون رو. فکر کردین با یه مشت ابله طرفید؟ شاید یه تعداد هوادارای نوجوون تحت تاثیر این به اصطلاح دلسوزیاتون قرار بگیرن، اما امثال من که سی ساله بازیهای پرسپولیس رو دنبال میکنیم میفهمیم هدفتون رو.
ارش
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۷
جواب همه ی سوالات شما یک دلیل هست .
برانکو ادم لجباز و یکدنده ای هست .
والسلام.
یه نفر
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
پول تو جیبی شما پرداخت شد.
(از طرف تیم رسانه ای موزامبیک)
احمد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
برانکو هیچ وقت مربی بزرگی نبوده و نخواهد بود .
فقط به درد لیگ ایران میخوره .
ایمان
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
مربی بزرگ در سطح فهم شما ، منصوریانه...
فروبی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
دیگه بکشین بیرون از این بازی. تا کی میخواین ادامه بدین؟
جيم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
خدا كنه نرخ بيكاري بياد پايين اين شازده ها كاري پيدا كنن دست از اين توهم كارشناس فوتبال بودن بردارند... اين تحليل هاي ابدوغ خياري ريشه در تحليل هاي ايدئولوژيكي و جهانشناسي راننده تاكسي ها داره ... همونه فقط چون فوتبالي ه يارو با اعتماد بنفس مينويسه و روزنامه و سايت ورزشي هم كه الا ماشاءالله هلاكپر كردن صفحه ست.
اخه مرتيكه؛ عمرت نه فوتباليست بودي، نه مربي، نه هنوز تمرين كردن يه تيم رو تماشا كردي ... بري تمرين يه تيمرو ببيني نمي فهمي كي خوبه و اماده وكي ضعيف ه .... نتيجه ي تست ازمون بدنينمدوني چيه!! هيچي پاتلويزيون تخمه خوردي و فوتبال ديدي، خوب ب... به اين تحليل وكارشناسي. اين اسمش شكمي حرف زدن ه نه تحليل. همه هم تو سلموني و بقالي و تو كوچه و تاكسي انجامميديم
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
من زمانی یعنی خیلی قبلتر از برانکو به خاطر این کارها انتقاد میکردم اما از جهت خیلی از هوادار نماها فحش میخوردم که دلگیر هم نمیشدم و امیدوار بودم من اشتباه کنم و حق با آنها باشد . راستش من از همان دقیقه ای که فهمیدم ربیع در ترکیب است تلویزیون را خاموش کردم حتی قبلتر از اینکه بفهمم با تاخیر توسط تلویزیون میلی پخش میشود . مطمئن بودم در این بازی هر چقدر هم بازیکنان خوب باشند نمیتوانند موج منفی که برانکو با انتخاب اشتباه دوباره ربیع در ترکیب به تیم وارد کرد فاتحه بازی را خواندم و امیدوار بودم فقط نتیجه ی آبرومندی رخ دهد که خوشبختانه مثل بازی رفت نشد ... خدایی چیز خاصی نگفتم دوباره بهم فحش ندید!!! برانکو یا ادعای آمای لجوج رو در میاره یا حسابی از باند ربیع گاه ها ساپورت شده ... بگذریم که اسرار روی شجاع در حالی که اشتباه میکنه و نمیتونه درست روحیه اشو برگردونه هم اشتباست اما شجاع اگه بدونه استرس باشه میشه سید جلال دوم ... برارها گفتم برانکو یه مدتی به ما هویت بخشید و آونقدری خوب کار کرد که بازیکنان بسیار معمولی در حد کمال بشن ستاره اما نمیدونم چیکارش کردن که اسرار رو یه بازیکن 30 ساله کند جواب پس داده به ظاهر ساکت و اما مرموز رو داره منظورم ربیع گاست بخدا این بازیکن دقیقاًبازمانده نسل هشت ساله ای پرسپولیسه منظورم نسل مرحوم نوروزی و علی عسگر و بهادر و.... که با یه مرگ ناگهانی همه چی از جانب هواداران احساسی فراموش شد و همونا شدند اسطوره اسطوره های که تیمو به گند کشیدند
جيم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
والله اگه نورالله زاده بازي كرده و همين نتيجه هم حاصل ميشد ميگفت چرا بازيكني كه تو طول فصل يه بار بازي كردي بازي دادي .... درد اينا تحليل نيست چون اصولا دارن بحث هاي شش من يه غازشون با هم محلهي، بقالي، سلموني و راننده تاكسي تو خيابون نگارش ميكنند ... خاكبرسو سايت هاي ورزشي و روزنامه هاي ورزشي مون كه بعد از بيست سال اين چرتديات رو مينويسن. چرا اسمون بلنده، چرا زمين ميچرخه، چرا خورشيد گرده و ميليونها چراي ديگر
خاطره بازی با العین
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
تو روانی که رسما تو بازی پرسپولیس با شیشتقلال نشون دادادی فندکی هستی...الانم بزن به چاک تا قهوای ات نکردایم
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۲۳
آدم بی منطق و بی فرهنگ یعنی تو ... میشه بفرمایید کدوم بازی پرسپولیس .. شیشتقلال === همین امسال تو هوادار نما ها هستید که پرسپولیسو به این روز انداختید
بهنام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
آخه دوزاری تو که تا دیروز با تحیلیل های آبکی از برانکو حمایت میکردی حالا می خوای با تحلیل های حتی آبکی ترت ازش انتقاد کنی؟! برانکو ربیع خواه رو به عنوان بهترین بازیکن بازی برگشت با الاهلی انتخاب کرد یا ای اف سی؟! اون موقع کجا بودین؟ چرا الکی دارین نشون میدین که اوضاع تیم خرابه اونم در شرایطی که تو بازی برگشت اگر اشتباه تاثیرگذار داوری نبود بازی رو از یکی از بهترین تیم های آسیا برده بودیم؟ انقدر با اسم رمز ربیع خواه برانکو رو نکوبین.
سیاوش نصیری
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
الان دارم تورو تصور میکنم..پشت فرمون یه پیکان تاکسی نارنجی داغون خط رسالت هفت تیر..در این حد درکت از فوتبال کشکیه
ولی متاسفانه تو خودت رو پپ گواردیولا توی اتاق انالیز منچستر سیتی تصور میکنی و از خوابم نمیشه بیدارت کرد
گیر بازار
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
بیایید قبول کنیم که در بعد مقایسه ارکان فوتبال از مربی تا بازیکن و امکانات ما خیلی از الهلال پایین تر بودیم.تو رو خدا اینقدر کلمه غیرت رو نیارید که دیگه لوس شده.اگه تک تک باریکن ها را مقایسه کنیم بدون تردید کیفیت الهلال تو اکثر پستها خیلی از بازیکن های پرسپولیس لهتر بود.از بعد مربیگری هم دیاز تو مسابقه را انطور که دلش میخواست چرخوند.پرسپولیس نیاز به بازیکن هایی در کلاس ادواردو و اون سر خر داره .موضوع باشگاه با تیم.ملی فرق میکنه تو باشگاه دستت بازه مبتونی یارگیری کنی.بچه های پرسپولیس خدایی زورشون به حذف الهلال فعلی نمی رسید شاید در نگاه خوش بینانه میتونست بازی برگشت و ببره ولی در کل الهلال تیمی نبود که به بضاعت پرسپولیس حذف بشه.بدون تعصب باشیم.پرسپولیس لیاقت بلزیکن های خارجی بزرگ در حد ادواردو و اون ااروگوئه ای و ازاون بهترا را داره.والا بدون مهره تاثیر گذار حد تیم های ما همینه و بس .
خاطره بازی با العین
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
همیشه ما از الهلال پایین تر بودیم...همیشه هم بردیم این تیم و.....همیشه الهلال بهترین مربی ها و بهترین بازیکنان و داشت همین پروین الهلال و برد که انجل یوردانسکو سرمربیش,بود....هر چقدر ما ضعیف بودیم دیگه نه تا این حد.....
خاطره بازی با العین
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۵
انشاالله زودتر برانگو از پرسپولیس بره......پرسپولیس درخشان و عبدی و ته جدول بهتر از پرسپولیس صدر نشین با یک مربی احمق و ترسو عه......برانگو چیزی بارش نیست دیگه تاریخ انقضاء این مربی تموم شده و باید بعد از دربی اخراج بشه
Hasan
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
شما برو برای استقلال نسخه بپیچ چند سال خودتون رو میکشید ولی به پرسپولیس نمی رسید تا ما هوادارها هستیم پشت برانکو خالی نمی کنیم
پدرام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۰
فقط کاغذ سیاه کردی یک کلام میپرسیدی چرا ربیع خواه رو بازی میدی

داداش

برانکو هستش اگر از این بالاتر بود که نمیومد تو لیگ شخمی ایران مربی گری کنه

میرفت اروپا یا یه جای بهتر

کار بهش ندادند

همین برانکو با اختلاف بهتر از همه مربیهای ایرانه

یعنی همه چیمون به همه چیزمون میاد
شما چول داری بده یه مربی بهتر بیار

مربی بهتر امکانات میخواد سخت افزار و نرم افزار و بازیکن

ما چیمون درسته که برانکو بهتر از این باشه

همین که هست

چارسال به فردوسی پور گیر دادند که چرا فقط بازی پرسپولیس رو انالیز میکنی ؟؟گفت تیم انالیزمون میگه تنها تیمی که از روی تاکتیک و منطق فوتبال بازی میکنه پرسپولیسه

بقیه رو باید گزارش کرد

فعلا همینمون خوبه برای بزرگی کردن باید اسباب بزرگی هم داشت اولیش پوله

شما 100میلیون دلار برای هر سال بزار وسط اونوقت ببین گسترش فولاد هم قهرمان آسیا میشه یا نه وای به حال پرسپولیس و استقلال
امیدوارم نقد شما هم از سر غرض ورزی نباشد. مربی کاربلد سیستم تیمش رو بر اساس تاکتیکی که در تمرینات طرح ریزی می‌کند انجام می دهد پس خواهشن جای مربی تصمیم گیری نکنیم.
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۶
سلام
Arman
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
تا قبل از بازی با الهلال تو تحلیل ها و نوشتارهای مختلف گفته می شد که پرسپولیس تا همینجای کار هم که تونسته صعود کنه ارزشش کمتر از قهرمانی نیست.حالا که تیم با حواشی وحشتناک و عدم امکان بازی مهره های اصلی و خستکی ناشی از تعدد بازی متاسفانه باخته ،به اشکال مختلف به تیم و برانکو حمله میشه .همه به خودشون حق کارشناسی میدن و با حجمه زیاد به تیم حمله میکنن.ملت فراموشکاریم و قدر نشناس .شاید با بضاعتی که برانکو داشت تا اینجا هم کاری بزرگی انجام داده .کمی انصاف ...
منم عمر خری بین
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۶
من برانکو رو به این حال و روز انداختم و روزگارش رو سیاه کردم .
خاطره الهلال
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
باید اسم الهلال گذاشت نابودگر لنگپولیس.
قديمى
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
حالا همه كارشناس شدن ديگه، عزيز من اين تيم اينقدر قويه كه
١- از تيم ملى عربستان كه رفت جام جهانى چند نفر ملى پوش فقط رو نيمكت داره!!!
٢- بهترين گلزن كشورهاى عربى رو تو تركيبش داره هم تو ليگ عربستان و هم تو آسيا آقاى گله.
٣- براى بازيكن برزيليش همين ١ ماه پيش ١٢ ميليون يورو پيشنهاد اومد كه رد كرد،
٤- دقيقا مثل بايرن تو هر تيم عربى بازيكن خوبى باشه ميخره و منتخب تمام تيمهاى عربىه.
٥- العين تيمى كه به استقلال ٦ گل تو يه بازى زد رو مثل آب خوردن ٣ بر صفر برد.
٦- مربىش مربيه تيم ملى اروگوئه بوده و چند قهرمانى تو آمريكايه جنوبى آورده.
در ضمن تو عربستان تمام كشور پشت اين تيم هستند نه اينكه هم بازيه رفت و هم برگشت كلى حاشيه براى تيم درست كنن و٤ روز قبل بازى بازيهاى سنگين براش بزارن و همه دنبال نابوديش باشن.
پرسپوليس امسال فقط اگر بازيهاش تو تهران بود خيلى شرايطش فرق ميكرد سفرهاى كمتر، مصدوميت كمتر و روحيه مضائف، هزينه و خيلى چيزهاى ديگه. فرق بازى تو آزادى اينقدر زياده كه استقلال به العين تو تهران زورش ميچربه ولى تو زمين العين ٦ تا ميخوره.
در مورد ربيع خواه هم فلسفه برانكو اينه كه بازيكن معمولى با تمركز خيلى بهتر از بازيكن عالىه بى تمركز هستش. متاسفانه وقتى تيمى تو ايران خوب ميشه بجاى حمايت همه دنبال نابوديش هستند. همين روزنامه " گل" تمام زندگى و هزينش رو چندين ماهه گذاشته كه براى پرسپوليس حاشيه بسازه. متاسفم براى فرهنگمون كه بجاى حمايت دنبال نابودى ورزشمون هستيم.
۳ ۱
خاطره بازی با العین
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
بزن به چاک نادون ه مربی ندیده...فوتبال ندیده....
همین الهلال با محمد الدعایا و صد تا ملی پوش جلوی بازیکنایی مثل باهنر و خان محمدی و برزگر زانو زد اونم با یک مربی سنتی مثل پروین...پروین حتی یک بار هم به الهلال نباخت.....الهلال کی ضعیف بود ؟؟؟؟همیشه قوی بود...ما شیشعلی رو مسخره می کنیم داره سوت میزنه دقیقه ۸۰جناب بزانکو دقیقه ۹۰ تعویض می کنه که بازی با مساوی تموم بشه....برانکو یک مربی ترسو بی خاصیت..بله قربانگو....و نفهمه.....
همین علی پروین و بکونن سر مربی با فوتبال علی اصغریش مطمئنا زیبا و با اقتدار تر از برانکو قهرمان میشه..یعنی مربی های لیگ مثل جلالی و میثاقیان و کمالوند و بقیه چقدر بار فنی بالاتر از پروین دارن ؟؟؟؟؟؟
این حرفها و توجیهات و بارها از زبون شما تو دپران دایی و پروین هم شنیدیم...فکر می کردین اگه مربی بره پرسپولیس سقوط می کنه......
حتی یحیی هم بار فنی بالاتری از برانکو داره
حداقلش ترسو نیست...ترکیب ثابت نداره به جوون ها بها میده......والا شما سینه چاکان برانکو به کیروش گیر می دادین چرا با عربستان و استرالیا بازی نکرده...چرا سوریه جنگ زده رو نبرده...عمر الخربین و عمر سوسمار مال همین سوریه جنگ زده ان که جناب برانکو یه تدبیر برای مهارشون نداشت..الهلال هم که به قول شما تیم ملی عربستان....یک بارم نبرد...استرالیا که انقدر بادش می کردین به زور همین سوریه جنگ زده رو برد
باز می گم برانکو چیزی بارش نیست....خلاص
666
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
فقط ی احمق می تونه بودن ربیع خواه تو زمین رو توجیه کنه
این اقا ب ظاهر پرفوسور هر کاری میکنه تا این اسگل رو تو ترکیب جا بده
از اون احمق تر ادمایی هستن اینجا که میگن شما در حدی نیستی برانکو رو نقد کنی !!!
خب اینجوری اگه بخوایم فکر کنیم اصلا فوتبال دیدن بعد این همه سال رو بزاریم کنار چون از نظر تجربه فوتبالی و فنی بخوایم نظر بدیم ما در حد درخشان هم نیستیم پس نمی تونیم نقدش کنیم !!!
کاشانی حرف درستی زد 4 تا بی سواد ب اسطوره توهین کردن که برانکو معلم کلاس اول و برا کلاس پنجم باس ی مربی بزرگ تر داشت
کاوه
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵
دلیل اینهمه توهین و عصبانیت در قبال یک‌نقد ورزشی ولو مخالف نظرمون رو نمیفهمم . مگه نمیشه با متانت و ادب پاسخ داد ؟؟؟
امید از تفت
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
برخی از انتقادهای شما میتونه درست باشه مثل کارشناس های داوری که بعد از چندبار صحنه آهسته داوری را نقد می کنند ولی برانکو همون مربی است که از بازی با الاهلی سربلند بیرون اومد. ۱۰۰۰ بار گفتم بازم میگم بازی با الهلال، ما بازی را بیرون زمین باخته بودیم و تحلیل های داخل زمین همش اشتباهه. مشکل ربیع خواه نیست. چرا وقتی ما با بازی درخشان ربیع خواه لخویا را حذف کردیم این صحبت ها نبود؟ اینها تحلیل های سطحی و بی ارزشی است.
دلایل باخت را میگم ببینید چندتاش فنی و مربوط به داخل زمینه: اولین و مهم ترین دلیل شوک محرومیت پرسپولیس و طارمی بود. دوم قانون سقف ۱۸ بازیکن بزرگسال است که با توجه به سنگینی و فشردگی بازیها و محدودیتها و محرویتها برای تمام تیمهای آسیایی ایران محدودیت ایجاد می کند. جالبه یه نفر می گفت چرا برانکو دو دفاع وسط تخصصی بیشتر نداره ولی نفهمید بخاطر سقف ۱۸ بازیکن بزرگساله. سوم بحث میزبانی در زمین بی طرف هست که تماما به نفع عربهاست. الان هندوستان با ورزشگاههای متعدد داره جام جهانی نوجوانان را برگزا میکنه چرا نباید بازیهای حساس حذفی در کشوری مثل هندوستان باشه؟ چهارم نه تنها عدم حمایت رسانه ای از نماینده ایران، که تخریب رسانه ای نماینده ایران کورسوی امید را از بین برد. حالا مقایسه کنید با الهلال که چه امکاناتی داره و چه حمایتهای زیادی از طرف تمام مسئولین کشورش و تمام ارکان فوتبالش از نماینده اش میشه.
رضا
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۹
جواب همه این قلم به مزدای خود مورینیو پندار وطنی یه چیزهایی لطفاً ساکت شین همین الان برانکو پیشنهاد کرواسی یکی از بهترین تیم‌های دنیا رو نقد تو جیبش داره اما بت موزامبیکی شما به غیر از پیشنهاد آفریقای جنوبی که از روز اول شما نوچه هاش واسش ساختین از کدوم تیم درجه یک دنیا پیشنهاد داره این تفاوت کلاس کار و پرستیژ دو تا مربیه در ضمن خوبه این ربیع خواه بدبخت وجود داره وگرنه قرار بود همه کاسه کوزه ها سرکی بشکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر