فهرست
یعنی عراق را هم نمی‌خواهیم ببریم؟
یعنی عراق را هم نمی‌خواهیم ببریم؟

یعنی عراق را هم نمی‌خواهیم ببریم؟

آی‌اسپورت-  با در نظر گرفتن قدرت تیم‌ملی ایران و فاصله زیادی که با رقبا داریم و همچنین توجه به این مسأله که ٨تیم صدرنشین گروه‌ها به همراه ٤تیم برتر دوم، به مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی راه پیدا می‌کنند،‌ باید ‏گفت برای صعود نباید مشکل خاصی وجود داشته باشد. البته فوتبال به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیست. نباید ‏فراموش کنیم که بحرین و بویژه عراق می‌توانند برای ما دردسردرست کنند. ما قطعا مقابل عراق نمی‌توانیم ‏راحت بازی کنیم و با تمرکز و قدرت باید مقابل تمام حریفان قرار بگیریم. هنگ‌کنگ و کامبوج هم تیم‌هایی ‏نیستند که نگرانی برایشان داشته باشیم. ویلموتس و شاگردانش چون تیم اول بدون هیچ حرف و حدیثی به ‏مرحله بعد صعود می‌کند باید روی دو بازی که با عراق داریم حساب ویژه باز کنند و سایر رقبا را هم با قدرت ‏شکست بدهند.  با این حال انتظارات مردم و همه ما از تیم‌ملی بالا است. اگر شانس اول صدرنشینی نیستیم پس ‏چرا باید به جام‌جهانی برویم؟ بحرین کجای فوتبال آسیاست؟ هنگ‌کنگ و کامبوج چه؟

اینها تیم‌های رده سوم و ‏چهارم آسیا هستند و ما نباید از آنها ترسی داشته باشیم. در این بین فقط عراق می‌ماند که مقابل این تیم نیز ما ‏یک سر و گردن بالاتر هستیم و فقط باید تمرکزمان را حفظ کنیم. به‌طورکلی به غیراز عراق مابقی تیم‌های ‏همگروه ما، تیم‌هایی نیستند که بخواهیم به آنها فکر کنیم. اگر قرار باشد بحرین برای فوتبال ما ایجاد مشکل ‏کند، این دیگر مشکل ماست و همان بهتر است که به جام‌جهانی نرویم! ما مدعی اصلی قهرمانی در آسیا هستیم ‏و مدت‌هاست که در رده‌بندی فیفا بهترین تیم قاره به شمار می‌آییم. بنابراین مقابل عراق نیز نباید به مشکل بر ‏بخوریم. اگر قرار است عراق جلوی ما را برای صدرنشینی بگیرد، بهتر است از فکر حضور در جام‌جهانی بیرون ‏بیاییم.‏

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-07-19 00:03:00
نظر دهید

۴ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۴
تا جایی که بنده یادمه چند سال پیش که جلوی عراق (تازه اون عراقی که خالی از نسل فعلی بود و تحت اشغال داعش) باختیم و حذف شدیم تلویزیون و خبرگزاری ها و روزنامه ها هلهله راه انداخته بودن. حالا اگه این عراقو نبریم میشه فاجعه؟؟!!
البته که من خودمم اعتقاد دارم باید عراقو ببریم همونطور که قبلا هم این اعتقادو داشتم. ولی مشکل، دوستانی هستن که الان معتقدن باید عراقو پاره کنیم ولی قبلا واسه شکست جلوی عراق حماسه سازی میکردن!
amir
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۰۳
قربون قدت با شاه کارلوس آریایی دو بار با عراق بازی کردیم یه بار طرف باخت یه بار هم مساوی کرد و هر دوبار مافیای فردوسی پور ازش حماسه ساخت. پس تا دیر نشده یا کارلوس باید برگرده یا کاردل!
فرامرز
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۰۷
اگر این مطالب را یک ورزشی نویس تازه کار نوشته بود کمتر جای تعجب داشت. اما از جلال طالبی کسی که سر مربی تیم ملی در جام جهانی 98 و جام ملتهای 2000 بوده این مطالب بسیار دور از ذهن است. انتظار برد و بازی خوب از تیم ملی داشتن یک چیز است ولی دست کم گرفتن رقبا تنها غرور کاذب ایجاد میکند.
...
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۷
به چهارپولیسی
کم چیز کی روش رو بخور چهارپولیسی! باخت روی پنالتی بخت نیست ابلق
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر