فهرست
پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر...
پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر...

پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر...

آی‌اسپورت- پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر با سابقه این همه داربی، روحیات هوادار را می‌شناختید و شب داربی نمی‌گفتید نتیجه داربی مهم نیست و آن‌گونه روحیه هوادار را خراب کردید و بدتر از آن این‌که گفتید حتی قهرمانی هم اهمیت ندارد.

پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر شما در تمام این سال‌ها که رئیس هیئت‌مدیره بودید در جواب هر سوال نمی‌گفتید: «بنده مطلع نیستم.» و کمی هم در جهت عمل به وظیفه خود مطلع می‌شدید.

پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر پس از پنجاه سال سابقه در فوتبال می‌دانستید که مسئولیت فنی تیم با سرمربی است؛ نه شما یا هر کس دیگر حق ندارید به مربی بگویید که فلان بازیکن باید بازی کند و این‌گونه اعصاب سرمربی را به هم بریزید.

پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر شما می‌دانستید ارزش مقام معلمی به مقطع دانش آموز مرتبط نیست که با معلم اول ابتدایی خواندن برانکو در پی تحقیر او بودید و به جای بازگویی خاطرات استاد دهداری، کمی منش او را فرا می‌گرفتید.

پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر در مدرسه فرض کردن پرسپولیس، شما یک خادم برای همه بودید نه یک ناظم غرغروی خط‌کش به دست، که هر که را خواست بکوبد و هر که را خواست بنوازد.

پرسپولیس باشگاه می‌شد اگر شما به جای حرف از باشگاه شدن در پی دست‌یابی به آرزوی خود کمی هم عمل می‌کردید، که در جایی گفتید: «رئیس هیئت‌مدیره بودن پرسپولیس به هیچ کس شخصیت نمی‌دهد؛ این آدم‌ها هستند که به عنوان‌ها شخصیت می‌دهند. این را شما یادتان باشد، روی این صندلی هزاران نفر می‌نشینند و می‌روند و هر کدام یکی دو صفحه خاطره دارند.»

به واقع که هزاران نفر رفتند و آمدند اما شما جز لاینفک میز هیئت‌مدیره ماندید؛ به گونه‌ای که هوادار کم‌ سن و سال فکر می‌کند که نقش رئیس‌هیئت مدیره نظارت صرف و دخالت بی‌جاست و خاطرات ما از شما نه یکی دو صفحه بلکه کتابی قطور با صفحات تماما تکراری با این جمله است: «پرسپولیس باشگاه می‌شود اگر...

 

صدرا ناصری

۱۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-04-22 01:51:00
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۱۱
احسنت. کاشانی یه پارازیت مضر برای تیم و برانکو شده
حرف حساب
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۴
واقعا این کاشانی وصله ناجوره تو هیات مدیره متاسفانه
پدرام
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۴
قاتق نان نیستند قاتل جان هستند
عبدالرضا یوسفی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
حق ندارید به اسطوره و نماد پرسپولیس و شاهین اینگونه بی محابا بتازید
حرمت نگه دارید
آرزوی ما و همه پرسپولیسی ها باشگاه شدن کاخ رویاهایمان است.

درود به شرف جعفر کاشانی
او لنگرگاه کشتی پرسپولیس است

اخلاق درس ورزش شعار ماست

و امروز داشتن باشگاهی پویا و منظم با درآمدی تضمین شده و مردانی باسواد ودنیا دیده رویایی است که به زودی محقق میشود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر