فهرست
حمله به فرشید باقری؛ چرا نپریدی؟
حمله به فرشید باقری؛ چرا نپریدی؟

حمله به فرشید باقری؛ چرا نپریدی؟

آی اسپورت - در دقیقه 93 بازی استقلال برابر ماشین سازی سامان نریمان جهان با دروازه بان تک به تک شد، در این صحنه محمد دانشگر برای اینکه از گل حریف جلوگیری کند زیر پای او تکل زد و از زمین بازی اخراج شد.

در دقیقه 94 بازی اما اتفاق اصلی رخ داد، جایی که اتابک زارعی پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و با یک ضربه نرم توپ را به کنج دروازه سیدحسین حسینی فرستاد و آنقدر ضربه اش غیر منتظره بود که دروازه بان استقلال نتوانست به آن واکنشی نشان بدهد.

اما بعد از بازبینی این صحنه یک اتفاق عجیب مشخص بود، اینکه فرشید باقری برخلاف سایر بازیکنان حاضر در دیوار دفاعی استقلال اصلا روی هوا نپرید و دقیقا توپ هم از روی سر او وارد دروازه استقلال شد.

این در حالی است که حتی اگر باقری روی پنجه پایش هم بلند می شد احتمالا ضربه اتابک زارعی وارد دروازه نمی شد اما یک تصمیم اشتباه باعث شد استقلال اولین شکست فصل خود را به تلخ ترین شکل ممکن و در اولین بازی تجربه کند.

البته در مورد این اتفاق چند احتمال هم وجود دارد، اینکه شاید باقری به خاطر فشردگی دیوار دفاعی نتوانسته روی هوا بلند شود و یا اینکه معمولا بعضی از بازیکنان به تصور اینکه ضربه زمینی است روی هوا بلند نمی شوند و مشخص نیست فرشید باقری به چه دلیلی در این صحنه روی هوا بلند نشد.

البته بی تردید بهترین فرد در مورد این صحنه خود فرشید باقری است که باید توضیح بدهد دلیل تصمیمش چه بوده است، شاید او توضیح قانع کننده ای در مورد این صحنه داشته باشد.

 

 

۸ ۵  
آی اسپورت
2019-08-23 21:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
عارف
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۳۶
شیخ دیاباته نپرید چرا میندازید گردن باقری؟ غول آفریقایی فکر کرد قدش بلند هست نیاز نداره بپره ۳میلیون دلار بگیری فقط توپ رو نگاه کنی
سعید
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۲۹
همش تقصیره وزیر ورزشه اگه توی اون صحنه می پرید، یا توی دروازه درست جایگیری میکرد و اونقدر به تیر راست نمی چسبید ویا قبل از خطا از دروازه خارج می شد تا دفاع مجبور به خطا نشه و یا اگه اون همه موقعیت رو گل می کرد استقلال نمی باخت. حالا هی ما میگیم وزیر پرسپولیسیه شما بگید نه.
علیرضا
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۱:۳۶
ترسید بابا
۴
فرشاد
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۱۱
آقا عارف حرف شما درست که چرا نپرید
ولی سه میلیون دلار را جوک گفتی‌ یعنی با دلار ۱۱۵۰۰ تومان الان میشه سی و چهار و نیم میلیارد
یک کم فکر کن از روی تعصب رنگی حرف نزنیم
۱
آرش
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۴۸
اگه شوت زمینی زده میشد و میخورد به پاش هیچکس گله نمیکرد. این جور مواقع دفاع با پریدن یا نپریدن ریسک میکنه. بعضی وقتا میگیره بعضی وقتا هم نه. دقیقا مثه بعضی دروازه بانها که 50 50 شیرجه میرن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر