فهرست
خاص‌ترین بازیکن لالیگا چه کسی است؟
خاص‌ترین بازیکن لالیگا چه کسی است؟

خاص‌ترین بازیکن لالیگا چه کسی است؟

آی‌اسپورت- روبرتو سولدادو با پیراهن ۶ تیم مختلف گلزنی کرده است که در لالیگا این رکورد تنها به او اختصاص دارد. روبرتو سولدادو پس از حضور در لیگ ترکیه به اسپانیا بازگشته است. مهاجم گرانادا توانست در هفته نخست لالیگا برابر ویارئال گلزنی کند. با این گل او به تنها بازیکنی در این رقابت‌ها تبدیل شد که توانسته است با ۶ تیم مختلف گلزنی کند.

مهاجم اسپانیایی با پیراهن رئال مادرید در فصل ۰۶- ۲۰۰۵  دروازه اوساسونا را باز کرد. او با سفیدپوشان دو گل به ثمر رساند. مقصد بعدی‌اش اوساسونا بود که تنها یک فصل در آن جا حضور داشت. در ۳۰ بازی یازده گل به ثمر رساند. او دوباره به مادرید برگشت اما فرصت بازی پیدا نکرد و به همین خاطر مجبور شد به ختافه برود.

بازیکن اسپانیایی برای ختافه در ۶۰ بازی (دو فصل) ۲۹ بار گلزنی کرد. پیشرفتش باعث شد والنسیا با او قرارداد امضا کند. سولدادو در این تیم درخشید و به یک مهاجم گلزن تبدیل شد. او برای خفاش‌ها ۵۹ گل به ثمر رساند. پس از یک دوران نه چندان خوب در تاتنهام به ویارئال برگشت و در ۶۱ بازی تنها ۹ گل به ثمر رساند. مهاجم اسپانیایی شنبه دوباره توانست با پیراهن یک تیم دیگر (گرانادا)در لالیگا گلزنی کند و رکورد گلزنی با ۶ تیم مختلف رقابت‌ها را به ثبت برساند.

۲    
آی اسپورت
2019-08-18 14:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر