فهرست
قاب روز:‌ این پیراهن دور انداخته نمی‌شود!‌
قاب روز:‌ این پیراهن دور انداخته نمی‌شود!‌

قاب روز:‌ این پیراهن دور انداخته نمی‌شود!‌

آی‌اسپورت- یک روز قبل از پایان لیگ پانزدهم، پیراهن ویژه قهرمانی پرسپولیس به باشگاه تحویل داده شد. روی لباس شیک سفیدرنگ قهرمانی سرخ‌ها، عدد سال‌های 9 قهرمانی این تیم در لیگ نوشته شده بود و ستاره‌ای که قرار بود به لوگوی باشگاه اضافه شود نیز روی این پیراهن دیده می‌شد. شاگردان برانکو امیدوار بودند بعد از بازی با راه‌آهن، با پوشیدن این لباس‌ها به زمین برگردند و پایان شیرین یک فصل پرنوسان را با قهرمانی جشن بگیرند اما جشن قهرمانی، سهم بازیکنان استقلال خوزستان شد و چیزی به نام پیراهن قهرمانی، در پرسپولیس به فراموشی رسید.

کمتر از یک سال بعد، حالا دوباره برای بازیکنان پرسپولیس لباس ویژه قهرمانی تدارک دیده‌اند و این بار دیگر اضطرابی درباره پوشیدن یا نپوشیدن این لباس‌ها وجود ندارد. همه هوادارانی که در آخرین گام از فصل گذشته به تماشای دیدار تیم‌شان با راه‌آهن رفتند، انتظار داشتند مراسم بالای سر بردن جام را تماشا کنند و شکست‌خورده ورزشگاه را ترک کردند اما امروز همه آن‌هایی که راهی آزادی خواهند شد، شانس تماشای رسیدن جام به پرسپولیس را به دست خواهند آورد. پیراهن قهرمانی جدید سرخپوشان، شاید به اندازه لباس ویژه فصل گذشته شیک و جذاب نباشد اما حداقل بر خلاف پیراهن قبلی، دور انداخته نمی‌شود!

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-04-19 16:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
pooyan
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
اون 1976 الی 1996 چی میگه ؟
بابا اینا قبلا یه حسرت 20 ساله داشتن
10 سال که خیالی نیست
۹ ۴
قرمز اصل
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۱۵
دوست عزیز اون سالها لیگ نداشتیم جام باشگاههای تهران برگزار میشد که پرسپولیس 5 سال مداوم قهرمانی رو حسرت بعضیا کرده بود!
حسن
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۰۲
کیسه کش باهوش اون موقع لیگ کشوری وجود نداشت لیگ تهران بود که سنت قد نمیده اما ما اون موقع 5 سال پشت سر هم قهرمان شدیم
محسن هوادار فوتبال
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
البته جماعت کیسه کش
همیشه دوست دارن برای بزرگ جلوه دادن تیم درپیتشون خودشون وبه احمقی بزنن و فکر کنن بقیه احمقند
البته اون زمان 76 تا 96 شما هنوز تو پوست موز تشریف داشتی ..اما از بابات بپرس اون زمان لیگ باشگاهی نبود و.زمان جنگ بود ..اول باشگاهای تهران بود بعدم لیگ قدس اومد که منتخب استان ها بازی می کردن ......که حادثه ورزشگاه متقی ساری تو دهه 60 بین تهران الف بود با منتخب مازندران ....احتمالا تودوران جنگ تو کشور لیگ کشوری وجود نداشت
درضمن اولین دوره لیگ سراسری با نام جام ازادگان بود که سال 1370 یا 91 برگزار شد ...دو دوره تیم پاس دو دوره سایپا و دو دوره هم پرسپولیس ...بعد از کناره گیری پرسپولیس بابت ملی پوشاش تو جام جهانی از طرف سازمان تربیت بدنی و فدراسیون وقت تازه تیم کیسه رنگ جام دید اونم در غیاب سرورش ..وقتی دوباره پرسپولیس برگشت دوباره تیم کیسه رفت قاطی باقالی ها ...اخرش سال 79 با کمک علی خسروی و دهمیانی وعرفانیان دانشور و محروم کردن بازیکنان پرسپولیس رنگ قهرمانی رو دید ...یعنی به طور واقعی کیسه سال اخر لیگ ازادگان رنگ جام واونم با کمک فتل ترقه و داوری ها دید اونم با حسرتی بالای بیست سال .
بعد از اون هم تو لیگ برتر بعد از تماشای قهرمانی سرورش پرسپولیس .سپاهان .پاس و فولاد تازه با کمک امیر مافیا و کلی خرید بازیکن رنگ قهرمانی و دید .....
چالبه کیسه کش های احمق که ادعای جام جام می کنن فقط 8 قهرمانی لیگ دارن که 3 تاش و امیر مافیا براشون اورده
وسابقه سقوط به دسته 3 رو هم دارن ..
می خواین یک ستاره بابت قهرمانی تو دسته 3 بزنید و بگید 9 قهرمانی
۷
محمد
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
شما که کلا ۸ بار قهرمان شدید، میانگین فاصله قهرمانی هاتون چند میشه باسواد؟
۷
دون چی چو
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۵۰
این که زیر پیرهنی مانوئل ژوزست
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر