فهرست
جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!
جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!

جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!

آی اسپورت - بعد از مصاحبه عجیب و جنجالی بهروز رهبری‌فرد که در آن از اتفاقاتی که در باشگاه استیل آذین افتاده صحبت شده بود پای علی کریمی هم به میان آمده است. عده‌ای از علی کریمی خواسته‌اند که همانطور که وارد با فساد موجود در فوتبال امروز شده است به فساد آن روزهای باشگاه استیل آذین هم واکنش نشان بدهد. از توقع خودشان هم نتیجه گرفته‌اند که اگر این کار را نکند یعنی نفعی دارد! واقعیت این است که علی کریمی با شجاعت و جسارتی که از خودش نشان داده انتظارها را از خودش بالا برده است. حالا دیگر همه انتظار دارند هر تخلفی در هر جای فوتبال ایران اتفاق می‌افتد او نور چراغ جادوی‌اش را روی منطقه وقوع جرم بتاباند. چرا که در حال حاضر او پرچمدار مبارزه با فسادهای بی‌شماری که هر روز گوشه‌ای از آن بیرون می‌زند شناخته می‌شود.

اما اصل  مطلب چیست؟ گذشته از این که حرف‌های رهبری‌فرد چقدر حقیقت داشته و چقدر رنگ اغراق همیشگی مصاحبه‌های باورنکردنی او را داشته حالا عده‌ای از کریمی توقع دارند که درباره آن اتفاق‌ها که قاعدتا باید با اطلاع مالک و مدیرعامل وقت باشگاه استیل آذین انجام شده باشد حرف بزند. اما نکته این است که کریمی در بازه زمانی مذکور در باشگاه استیل آذین نبوده و طبیعتا ارتباطی با اتفاقات آن زمان نداشته است.  

اتهام دیگری که مطرح شده این است که کریمی به سبب رفاقتی که با حسین هدایتی دارد وارد این داستان نشده. سند ادعای این افراد هم یک تصویر است. تصویری از یک نامه که در آن اسامی کسانی که قرار بود سهامدار باشگاه استیل آذین شوند به چشم می‌خورد. در این لیست نام تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس وجود داشت که علی کریمی یکی از آن‌ها بود. این تصویر بعد از انتشار، سر و صدای زیادی به پا کرد و کریمی زیر آماج حملات قرار گرفت. واکنش کریمی اما خیلی ساده بود. او گفت این پروژه در حد ایده باقی ماند و اصلا به مرحله اجرا نرسید. در واقع الان «استیل آذین»ی وجود ندارد که کریمی یا دیگران در آن سهم داشته باشند. به همین دلیل استناد به آن ماجرا برای اتهام زدن به کریمی منصفانه نیست. او شریک هیچ کدام از پرونده‌هایی که هر از گاهی این طرف و آن طرف از هدایتی و دیگران باز می‌شود نیست.

درباره کاراکتر کریمی شاید نظرات مختلف و متفاوتی وجود داشته باشد. به خصوص الان که وسط معرکه مبارزه با «فدراسیون و فساد فوتبال» است. اما در یک چیز همه اتفاق نظر دارند. او در پرونده فعالیتش به عنوان بازیکن یا مربی هیچ نقطه سیاهی ندارد که که ترسی از دیده شدن و لو رفتنش داشته باشد. همه دعواهای او «جلوی چشم بقیه» بوده است. مثل لگد زدن به ساک پزشک تیم ملی در جام جهانی، یا دعواهایش با مربیان مختلف. او هیچ چیز پنهانی ندارد. اصلا برای همین هم هست که جلو افتاده و خودش را درگیر ماجرایی کرده که می‌داند شاید به ضررش تمام شود اما پا پس نمی‌کشد.

او اگر حس کند در جایی که مشغول به کار است اتفاقات ناخوشایندی رخ می‌دهد سریع خودش را کنار می‌کشد. مثل کناره گیری از تیم ملی قبل از جام ملت‌های آسیا. حرفی را هم که باید بزند بدون فکر کردن به عواقبش می‌زند. نه مثل آن‌هایی که شاهد فساد بوده‌اند و چند سال بعد به هر دلیلی شروع به افشاگری می‌کنند. این «نان به نرخ روزخوری»ها از آدمی مثل کریمی برنمی‌آید.

۱۵۵ ۴۱  
آی اسپورت
2018-04-20 17:57:00
نظر دهید

۴۱ نظر
***
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
قابل توجه دلسوزانی که یهویی! نگران فوتبال پاک شدن مثل اشک ریز
ادر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
علی کریمی : کسی که قلمش رو بفروشه دست به هر دیگه ای هم میزنه
شاهین ممسنی ❤❤
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷

لیدرِ دهن دریده ای که بارها به برانکو توهین کرده
سینه چاک و مثلن ذوب در کیروش جون
هواداران پرسپولیس را #حرامزاده و نمک نشناس خطاب کرده
اسطوره خودش را فرهاد مجیدی می داند
و هربار با ترکیب ِ فیلم های مزخرفی که دیده و اتفاق های پیرامون فوتبالی داستان سازی و حماسه سرایی می کند
بازهم زبان به هتاکی گشوده و شعور و شخصیت نداشته خودشو فریاد زده اما علی کریمی بیدی نیست که به این نیمچه نسیمای بهاری به خودش بلرزه...

من ایشان را عاشق کیروش نمی دونم !
ایشان از هر ابزاری که بتونه به پرسپولیس صدمه بزنه استفاده می کنه و در حال حاضر کیروش بهترین ابزار ممکن براش
ایشان پارسال با طاهری تهمت جعل زد و کلی توهین بهش کرد ولی تا حالا ذره ای درباره مدیریت تیم محبوب خودش به افشارزاده و افتخاری نقدی وارد نکرده
علی کریمی هم بهانه ست
میخواد ایشان را جلوی پرسپولیس قرار بده و بهش بگه تیم خودت رو تخریب کن وگرنه ماها رسوات می کنیم..
تو فیسبوک خودش علنن میگه بازیکن لنگی و مشخصه روزهای سختی رو تحت فشار شدید سپری می کنه!

"مرسی علی آقا بابت جوابیه عالی
AVA-86
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
امثال اون خانم یک فاجعه تمام عیار برای ورزشی نویسان ایرانن. کسی که عمدا و خیلی رک صرفا بی قید شرط از سرمربی تیم ملی حمایت می کنه و حاضره هر کسی که جلوش هست رو با بدترین الفاظ بکوبه اصلا نمیشه اسمشو ورزشی نویس گذاشت خداروشکر آی اسپورت بالاخره یادش اومد با ید یه مقاله در نظر عکس اون مطلب مسخره هم بگذاره
هومن جعفری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
در هر جای دنیا که در برنامه تلویزیونی مشخص شود یک نفر از سمت خود سوءاستفاده کرده و مثلا ماشینی را که قرار بوده برای مطالبات باشگاه بگیرد را گذاشته زیر پای خود یا از طریق اطرافیان خود از بازیکنان یک تیم رشوه گرفته، فردا صبحش طرف را احضار می‌کنند به مراجع ذی‌صلاح یا دست‌کم اینکه چند شاکی خصوصی و دولتی و سازمانی می‌ریزند سر طرف که برادر اینجا شهر بی‌حساب و کتابی نبوده که شما سی خودت از این کارها کردی؟‌!
منتها کسی با رییس هیات فوتبال قم کاری ندارد که چرا ماشین مطالبات زیر پایش قرار گرفته یا چرا بازیکنان تیم در موردش اینطور حرف‌هایی می‌زنند. یا همین بهروز‌ خان رهبری‌فرد رک و روراست آدرس داده که به داور بازی استقلال و استیل‌آذین صد میلیون در حیاط هتل دادیم و همچنین به بازیکنان تیم‌های مقابل هم پول دادیم که مقابل ما تبانی کنند یا اخراج شوند! بعد هم می‌خندد! کمیته داوران خواب! کمیته انضباطی و اخلاق خواب! مراجع ذی‌صلاح سرگرم چیزهای مهم‌تر! دقیقا در این مملکت چه اتفاقی افتاده؟ آقایانی که دنبال بهانه از حسین هدایتی می‌گشتند الان کجا تشریف دارند؟ الان واقعا این مطلبی که می‌نویسم طنز نیست و تراژدی است! همین آقای رهبری‌فرد چطوری از این قضیه اطلاع داشته و ماجرا را خبر نداده؟ همین سکوت ایشان مباشرت و مشارکت در جرم نیست؟ محرومیت از مربیگری ندارد؟ دست‌کم احضار به کمیته اخلاق ندارد؟
فساد سر تا پای فوتبال را گرفته و ما همه مشغول نگاه کردن به همدیگر هستیم. خب این هم فساد! یک بازیکن سابق در یک مصاحبه شوخ و شنگ‌وار اعتراف کرده که در باشگاه استیل آذین رشوه دادن به داور و بازیکن حریف به کرات دیده می‌شده. چرا کسی پیگیر نیست؟
ماجرای آقای الف پ را گذاشته‌اید بعد از جام جهانی پیگیری کنید. اینکه دیگر ربطی به کسی ندارد. ورود کنید دیگر!
سجاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۰۳
از لمپن دهن دریده ای مثل کریمی جز این هم انتظاری نیست که وقتی از جواب عاجزه و بهش فشار میاد به نویسنده تهمت قلم به فروشی بزنه و در لفافه تهمت زشت دیگه ای که کاربر «ادر» نوشتش. همچین لمپنی باید هم طرفدارهای لمپن تر از از خودش داشته باشه. کسانی که کریمی هرچقدر هم نشون بده چقدر عقده ای و بی شخصیته باز براشون حکم خدا رو داره، این ذوب شدگان در آقاشون علی کریمی
۹
مارال
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۵
خانم اشکریز بیشتر از اینکه نگران فوتبال پاک باشه کاسه داغ تر از آش شده!
((
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
زیرفشار قراردادن امثال کریمی و برانکو خیلی اسون تره تا کسی مثل کیروش جون! که عملا با سند ثابت کردن پول میگیره تا از کیفیت لباس ها انتقاد نکنه؛ این وسط کسی مثل اشک ریز هم میخواد ارادتش به عالیجناب کیروش نشون بده هم این وسط واسه ناجی المانی! گریبان چاک کنه
فرزاد مهریار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
متاسفم که این حرف رو مینویسم اما...
شقایق اشک ریز را جدی نگیرید که متأسفانه تن به ناجدی بودن داده‌...
مارال
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۰
خیلی ببخشید که این حرف و میزنم ولی من به طور کلی تا حالا که کامنتاتون و خوندم نتیجه گرفتم شما از آون آدمایی هستید که فقط بلده شعار های پوچ بده ! شما چندین بار به کسایی که اینجا کامنت گذاشتن و ... فحاشی و توهین کردید اما ی بار میگفتید که باید بهم احترام بزاریم و فحاشی نکنیم.
# فقط شعار ندیم ، از خودمون شروع کنیم!
فرزاد مهریار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
خانم مارال من تا حالا به شما اهانتی کردم؟
شما هرگز منو هتک حرمت نکردید . و من هم واجب بود که احترام شما رو نگه دارم . اما میتونم بپرسم چرا باید برخورد من با شما بانوی مودب و باشخصیت با اونایی که به خانواده من فحاشی می کنند یکی باشه؟
مارال
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۳
آقای مهریار عزیز من به خودم هیچ وقت اجازه نمیدم که به آدم با شخصیتی مثل شما که هیچ وقت هم به من حتی کوچکترین بی احترامی نکردید خدایی نکرده بی احترامی کنم ولی خب به نظرم در شان شما نیس که با هر کسی بحث کنید و خودتون رو هم ببرید زیر سوال!
هر کس شعور حرف زدن و نداره ارزش بحث کردنم نکرده !
خدا شاهده قصد بدی نداشتم میخواستم بگم با هر بیسوادی بحث نکنید .
۶
كسري
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
فرزادخان،كارت درسته شما از قديم ميگن جواب هاي،هوي اما من ميگم جواب هاي دو تا هوي،كسي كه به مرده اهانت ميكنه لايق هيچ احترامي نيست كسي كه به خانواده فحش بده لايق بدترين حرفهاست.مارال هم جو گير شده شعارهاي پوچ يعني چه؟.اما مطلب اصليم اي اسپرت يه سوال دارم،گفتن عفريته بدتره يا بي احترامي به رسول خدا؟؟من به نويسنده ي جلف گفتم عفريته پيامم رو نچاپيدين ولي بي احترامي به رسول خدا مشكل نداره؟؟چرا يه نويسنده ي استقلالي به خودش اجازه ميده هر اراجيفي رو راجع به سرورش بنويسه ؟؟چرا خبرنگارهاي پرسپوليسي مثل اونها نيستن؟؟مگه كريمي دادستان يا مدعي العموم هست كه احمقهاي كيسه ميگن چرا راجع به فلان مسعله صحبت نكرده!!ناصر حجازي خدا بيامرز اونهم زبان سرخي داشت ايا راجع به هر مسعله اي صحبت ميكرد؟؟پس كيسه هاي كثيف غلط ميكنن راجع به سرورشون مطلب بذارن تا مشكل ايجاد كنن براي تيم.اگه هدايتي مشكلش براي چند ساله گذشتس قهرمانيهاي كيسه كه قديمي تره؟؟يا جايي كه زرينچه خودش ميگه بازي با اس خوزستان قلعه نوعي به ما گفت شل بگيرين تا ما ببريم و به دسته ي پايين تر سقوط نكنيم اونموقع چرا كسي صحبت نميكنه؟؟
حمید
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
فرزاد یک نکته جالب.
دیشب برای اولین بار یکی از کامنت ها من سانسور شد. هیچ حرف بدی هم نزده بودم. فقط از طرفدارن پرسپولیس و بویژه همکاران شقایق اشکریز خواسته بودم بهش سخت نگیرن چون بیشتر از اینکه نیازمند جواب قانع کننده یا دندان شکن باشه نیازمند توجه و مراقبته. ولی این کامنت من منتشر نشد.
۳
محمد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
علی کریمی تو کانال تلگرامش نوشته :

من به اينى كه هستم افتخار ميكنم، طبيعتاً امثال شما هم به فروش قلمتون افتخار ميكنيد
شهرام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
یعنی مشخص نیس درد کریمی چیه؟! آیا فساد فوتبال هست؟! نه معلومه که نه!! یعنی تو دستگاه عریض و طویل ما یه کارلوس کیروش هست که منبع و ملجا تمام فسادهاست که 90 درصد پست های ایشون در مورد آقای کیروش هست؟! یعنی به جز تیم ملی بقیه بخش های فوتبال ما در پاک دستی هستن؟!! یعنی مشکل ما وجود کارلوس کیروش هست که اگه بره فوتبال ما گلستان میشه؟!
نه آقایون؛ خودتونو گول نزنید؛ مشکل علی کریمی مشکل فساد نیس بلکه تسویه حساب شخصی با کیروش هست. جالب اینکه کیروش هیچوقت با کریمی مشکل نداشته ولی کریمی با کی مشکل نداشته؟! این وسط هم یه گروهی که میدونیم کیان اومدن و پشت کریمی وایستادن تا بواسطه هوادارای پرسپولیس و زیر چار اونا زهرشونو بریزن.
یادمون نره کریمی و کریمی ها دقیقن بخاطر ساخت ساختمان پک جلوی کیروش وایستادن و گفتن فدراسیون داره برای کیروش ساختمان میسازه!!! اما الان میبینیم تیم فوتسال بانوان و تیم های نوجوانان هم از مک استفاده میکنن.
آقای برانکو و کریمی میگفتن چمن کمپ تیمای ملی خوب بود! بعد که یه باد و بارون خورد و فهمیدیم چه کیفیت ممتازی داشت!! بازهم سماجت های کیروش باعث شد چمن کمپ زیر کشت بره.
اینکه کریمی هر روز در مورد لباس پست میذاره، کی جلوی بی کیفیتی لباس ها وایستاد تا الان آدیداس بپوشیم؟!
کی برای پرواز اختصاصی جنگید؟!
کی برای امکانات جنگید؟!
اما کریمی هیچ کاری نکرده و فقط با دنبال کردن تسویه حسابای شخصیش آرامش تیم ملی رو بهم زده.
علی کریمی دیگه جایگاه خودشو از دست داده و کسی هست که پست میذاره و پست میذاره و هر بار تعداد کمتری بهش اعتنا میکنن! کریمی سوخت...
۹
حرف حساب
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
درد کريمي هرچي هست امثال شما و پرسپوليس واقعي که خودتون رو سخت به نفهميدن و نديدن زديد نخواهيد فهميد! پس بهتره بيش از اين خودتون رو ضايع نکنيد! کريمي با تلاشهاي مذبوحانه شما خراب نميشه چون حرف حق ميزنه!
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۳۲
تو الان چی فهمیدی یا چی دیدی از کریمی و مبارزه اش که ما نفهمیدیم و ندیدیم.
یه با فقط یه نفر به علی کریمی گفت بالای چشمت ابروست اونوقت ببین چی کار کرده ، فحش ناموسی داده
اونوقت علی کریمی فقط خوبه و بقیه ی آدمهای این فوتبال همه بدند.
این همع در گذشته همه داد زدند گفتند ، هیج کی ککش تگزید حالا علی کریمی داره میگه شده نوبرونه
اگه این آقا حمایت پرسپولیسیهای متعصب را نداشت آیا بازهم اینقدر تقلا می کرد؟
۲
خاطره بازی با العین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶
در جواب شهرام کیسه
مشکل همه شما پرسپولیسی بودن کریمی ه..و گرنه اگه همین کریمی یه دوره کوتاه پیراهن آبی تن کرده بود الان همین جنابعالی ازش بت می ساختی..اون زمان که همه داشتن فتنه فتنه می کردن و حمید سوریان مدالش به مموتی می داد الفرنازتون ازش لایی می خورد..علیرضا افتخاری میرفت عاشقانه محموتی رو در آغوش می کشید...علی کریمی پیراهن خودش و به اشکان سهرابی قربانی حوادث ۸۸ اهدا کرد..مچ بند سبزش از دست در نیاورد...همیشه برخلاف آب شنا کرده و دنبال عافیت طللی نبود..وگرنه موضع سیاسی تو جریانات ۸۸ نمی گرفت..اسطوره شما حجازی در حالی که در اغوش مرگ بود حاظر نشد این کار و بکنه..چرا حجازی علیه فساد گسترده فوتبال حرفی نمیزد چرا علیه فتل الله زاده حرفی نمی زد چرا علنی علیه دشمنش نمی گفت قلعه نوعی دست به فساد میزنه و تبانی از چی می ترسید ؟؟؟زمانی که با مرگ هم آغوش بود ؟؟فقط یک جمله مضحک گفت که جای ما پاکه که فوتبال ما پاک باشه؟
اوج مبارزه حجازی همین یه جمله بود...حجازی جسارت کریمی رو نداره..فقط دو نفر تو این فو تبال روی اعتقاداتشون هستن و راحت حرف می زنن و از کسی ابایی ندارن یکی مایلی کهن و دیگری کریمی
راستی همه دوستان که از کریمی توقع دارن زمانی که مسعود شجاعی علیه فساد حرف زد چه کسی ازش حمایت کرد ایا شجاعی هم با هدایتی دوست بود یا مایلی کهن علیه فساد حرف زد چه کسی حمایتش کرد ؟؟؟نکنه مایلی کهن هم با هدایتی دوسته ؟؟یا جواد نکونام علیه قلعه نوعی صحبت کرد چه کسی از نکونام حمایت کرد؟؟؟؟
۱
آرش6
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
باند کیروشی پور از اینکه ارباب زیر فشار هستش و لقمه های دلار به صورت خوش از گلوش پایین نمیره نگرانند

به خاطر همین از هر فرصتی برای اشک ریزی استفاده میکنند
بس
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
بابا چرا چرت میگی؟
طرف خیلی تابلو بیخیال پرسپولیس شده. همه دنیا رو زیر نظر داره ولی به پرسپولیس که میرسه خفه میشه.
موضوع به این واضحی رو نمی بینید؟
جلل خالق
واقعا تعصب رنگی کورتون کرده
___
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
یعنی چی بیخیال پرسپولیس شده؟ یعنی مثلا درباره استقلال، سپاهان یا هرتیم دیگه ای حرف زده ولی در مقابل پرسپولیس سکوت کرده؟ این هاله نوری که دور کیروش کشیدین دیگه جدا تهوع اور شده. کریمی از فدراسیون فوتبال ایران انتقاد میکنه فدراسیونی که یه حق میزبانی واسه تیم های ایرانی نمیتونه بگیره! فدراسیونی که عملا برده کیروش شده
كريمى منفعت طلب
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۲۳
چرا كريمى به گندكاريهاى استيل اذين و شيخ حسين هدايتى واكنش نشون نميده؟ مگه در اون تيم حاضر نبود؟ همه ميدونيم كه فساد در فدراسيون موج ميزنه، ولى فسادى كه هدايتى انجام داده بزرگتر از فدراسيونه. چند وقت ديگه اقا حسين هدايتى اسپانسر سپيدرود شد زياد تعجب نكنيد.
۷ ۱
آبی آسمانی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۰
قدم، قدم رفیق. نوبت استیل آذین و استقلال که به گفته واعظ تنها عنوان پاک تاریخش عنوان سومی با صمد بوده هم میرسه
علیرضا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۰
فوتبالیست جماعت چون از قشر ضعیف جامعه هست و پول قلمبه ندیده بنابر این انتظار نباید ازش داشت که مرتب رنگ عوض نکنه.مثال ها هم زیاده.مجیدی یه بار خودشو از مکتب حجازی(اگر همچین مکتبی باشه) می دونه به نیم فصل نرسیده میره تو بغل قلعه نوعی که درست و غلط به عقیده بعضی ها در مقابل این مکتبه.خود همین رهبری فر که اینطور افشاگر شده تا پیارسال با اون دوست اینستاگرامیش هر کاری کرد هدایتی پرسپولیس رو بخره.علی دائی یه زمان در مورد رویانیان می گفت اصالت به ریش نیست و به ریشه هست و درست فصل بعد رفت باهاش کار کرد،رحمتی و قلعه نوعی تا قبل از نیمکت نشینی رحمتی سایه همو با تیر می زدن ولی بازی ذوب آهن و استقلال چنان لاوی ترکوندن بیا و ببین.خود همین کریمی یه زمان با برانکو مشکل داشت و می گفت کوئیرش بهترین مربیمه حالا شده عشق برانکو و کوئیرش شده دلال موزامبیکی و...بنابر این فوتبالی ها رو خیلی جدی نگیرید
۶ ۱
کوهیار
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۳۶
کریمی با برانکو اون زمان مشکل داشت چون لجبار بود و روی اشتباهاتش اسرار و لجاجت می کرد.برانکو هنوز بهتر نشده که هیچ لجباز تر شده و این اواخر امثال ربیع خواهو با پارتی بازی و لابی آوردن تو ترکیبش. برانکو فنی ضعیفه و بی کارنامه ولی خوب ظاهر نگه میداره و برخوردش خوبه.. ولی کی روش فنی عالیه و با کارنامه ولی متاسفانه اخلاقش خوب نیست. و کریمی گفته کیروش بهترین مربیش بوده از بعد فنی بوده
۵
مصطفی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
جمله تاریخی داشعلی در وصف اشکریز
پس خودتون رو دلواپس ورزش و فوتبال نشون ندين كه ديگه حناتون رنگى نداره ، كسى كه قلمشو بفروشه، پاش بيفته كاراى ديگه هم ميكنه كه فساد جرمش كمتره
عرفان
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۶
عزیزان خیلی خوبین شما قضیه حرفای رهبری فر نیس اون که وضعیتش مشخصه قضیه اینه که صذ هزار دلاری رو که کارلوس 2014 گرفته و تمام رسانه ها بهش هزار بار پرداختن همون موقع الان به خاطر کینه شخصی با ادبیات نزادپرستانه مطرح میکنه ولی در مورد میلیارد ها پول معلمای این مملکت که توسط اون دزد بی همه چیز برای پرسپولیس داده شد هیچ حرفی نمیزنه یا در مورد طاهری
اراس
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
میدونی تفاوت تو چیه؟ هدایتی علنی حمایت میکنه اما اون کسی که از استقلال حمایت میکنه کاملا مخفیه! نکنه مهاجم 6 میلیاردی رو با بیل زدن پولش رو جور کردین؟ یا هزینه هرسال گرون ترین تیم رو بستن؟ یادتون رفته افتخاری تو نود چی گفت؟ گفت میدونید من این پوله ها رو چطوری جور میکنم؟ ولی فردوسی پور نپرسید چطوری؟ چون نباید میپرسید.
+
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۷
فقط کافیه یه سر به صفحه فیسبوک اشک ریز بزنید تا بفهمید چه موجودیه کسی که اینجا جانماز اب میکشه اونجا از به کار بردن انواع و اقسام واژه ها هیچ ابایی نداره حتی به طرفدارای پرسپولیس عنوانی که خودش لایقش بود رو داد. به امید محو شدن همچین ادم های عقده ای
اریا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
یه مشت قلم فروش بدبخت دیوسید..که برای خوش ایند این و اون مقاله که چرت مینوسید
sirvan.f
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
ای کاش شقایق اشکریز در مورد اینم مینوشت که چرا مجیدی هیچوقت درمورد فدراسیون هیچ حرفی نمیزنه.احیانا ارتباطی با اون لاپوشونی ماجرای دوپینگ و خداحافظی ناگهانی و اینا که نداره؟.
Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
میگن لنگیا لمپ هستن قبول نمیکنید،لنگی , خداحافظی ب۳۷ سال سن ناگهانیه؟ قضیه اون ۴ معروف نیست که تو آزادی ۹۶ هزار نفر رو آتیش زد؟
۱
***
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
بهانه جدید کیسه ها مجیدی 37 سالش بوده خداحافظی کرده خخخخ خودتون باور میکنید؟ همون فصل کیسه داشت واسه قهرمانی میجنگید از اسطوره تون خواستن اخرفصل خداحافظی کنه ولی خب خودش میخواست کمیته ضددوپینگ نذاشت.
۲
مصطفی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
خوشحالم این توطئه مسخره که توسط خانوم اشک ریز و دوستانشون علیه علی کریمی داشت طرح ریزی میکرد خنثی شد...کامنتها زیر مقاله ی ایشون و اینجا گویای این هستش.قلم فروشانی که میخوان کوچکی خودشون رو با کوچک کردن انسانهای بزرگ و شریف بزرگ کنن باید راهی بهتر انتخاب کنن.بازم این حرف تکراریه اما مگه علی کریمی در مورد فساد استقلال و سپاهان و باشگاهها و افراد غیراز فدراسیون حرف زده که در مورد پرسپولیس و طارمی و هدایتی نزده...منطق اشک ریز میگه چون علی کریمی در مورد فساد مرتضوی و خاوری چیزی نگفته پس ضد استقلاله
۴
Me
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۷
زنده باد خانم اشک ریز،دست مریزاد واقعا،حرف حق همیشه تلخ تر از زهره برای اینا،جوری تلخه که راهی جز فحاشی و عربده کشی براشون نمیذاره،شما حرف حق رو زده بودی ،اینکه درمقابل دو تا سوال تو اینطوری شلوغ بازی و فحاشی میکنن ناراحت نباش ،چون تا بوده همین بوده ،اینکه سوال کردی کریمی که ادعای پاکی و علیه فساد بودن داره،چرا علیه فساد هدایتی موضع نمیگیره ؟چرا درمقابل فساد و جعل قرارداد تیم محبوبش ساکته!؟همین،مگه فساد خوب و بد داره؟یا همه رو به یه چشم ببینه یا ادعای مبارزه با فسادش رو بذاره کنار
۱
عمله یاب
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۵۹
کسی که نخواد ببینه نمی بینه. علی کریمی هیچوقت از استیل آذین کنار نکشید و همیشه هم بیشترین حمایت رو از نفوذ هدایتی در پرسپولیس کرده. حتی در حد مالکیت باشگاه. دیگه اینا که کاری نداره. اسم علی کریمی و هدایتی رو گوگل کنید. مجبورید مگه خودتون رو به خریت بزنید. ای بابا. به زور میخوان یه لمپن نون به نرخ روز خور رو قهرمان کنن. شماها که روزنامه نگارید که دیگه کاری براتون دلیل این اداهای کریمی رو بفهمید. خداروشکر که اقلا شماها هستید که آدم بفهمه فرق عدالت و ادای عدالت چیه.
اون عمله هایی که بی چون و چرا کریمی کریمی میکنن حداقل یه زحمت به خودشون بدن توی گوگل این دو تا عاشق و معشوق رو باهم سرچ کنن. واقعا خجالت بکشید که انقدر هیاتی نفهمید.
۳
شیرسماور
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۵۹
آخه چی بهت بگن خوشت میاد نامدار. کریمی سهامدار استیل آذینه. ضمن اینکه مگه استاد دنیال عدالت نیست. چرا حجم به این گندگی از نا عدالتی رو نمی بینه. این سوال خیلی ساده ست. چرا خودتون رو خر گیر آوردین؟ به نظر میاد انگار شماها یه چیزی گیرتون میاد که دارین از همچین بی عدالتی در لفافه دفاع میکنید
۲
مهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۲۶
بی خیال بابا مردم جهان سومی. یک ادم بیسواد که چهار تا نوجوان براش غش میکنن فکر میکنه کسیه واسه خودش.ادم متوهم دورش تموم شده حالا برا اینکه رو بورس بمونه هر روز یه ادا و اطفار درمیاره.فساد تو کل وجودشه. همدست دزد ،. یک ادم عاقلی پیدا نمیشه بهش بگه تو که دوزار سواد نداری، حتی مدرک مربیگری نداری چطور مربی لیگ برتری شده و قرارداد 2/5 میلیاردی با نفت و 700 میلیونی با سپیدرود بستی.اگه قرار باشه قیمت تو برای یک فصل 3 میلیارد باشه باید قیمت قلعه نویی 30 میلیارد تومن باشه و اونوقت قرارداد کیروش باید 3000 میلیارد باشه.کیروش تنها قسمت سالم فدراسیون و فوتبال این کشوره که واقعا سرجاشه. بعد این عوضی فقط گیر داده به کیروش و عقده هاشو خالی میکنه بنام فساد و یه مشت جهان سومی احمق هم واسش بهبه چه چه میکنن و اینم فکر کرده ادم شده.
۱
Atlan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
تا الان پنج مطلب در جوابیه مطلب خانم اشک ریز تو کانالتون گذاشتین،ولی هیچکدوم نتونستن جواب قانع کننده ای بدن،در واقع هر گوشه اش رو که گرفتن بیشتر گند زدن به کریمی،خود کریمی میتونه بیاد بگه که من با فساد باشگاهها کاری ندارم و phd افشای فساد فدراسیون رو دارم و خیال همه رو راحت کنه
۱
خاطره بازی العین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
علی کریمی علیه فساد فدراسیون حرف زده ببخشید ما یادمون نبود کیسه شعبه دوم فدراسیون و وزارت ورزشه
از تیم حکومتی کیسه یاید هوادار ان لمپن با ادبیات شریعتمداری وکیهان تراوش کنه..البته
کیسه کش اشک ریز مطالبش در وطن امروز چاپ میشه ادبیاتش, باید لمپنییسم باشه..
البته هوادار کیسه که جدیدا به سوزش,افتادن ودر مورد فساد صحبت می کنن که خودشون در خواست تبانی و فساد از قلعه نوعی تو بازی با تراکتور داشتن
جالبه هیچ کیسه کشی نسبت به این ننگ واکنشی نداره..هوادار کیسه وقتی در مورد پاکی فوتبال صحبت می کنه من و یاده پاکی بانو الکسیس میندازه


۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر