فهرست
کی‌روش دنبال پاسخ به کریمی؛ جوابیه تلویزیونی
کی‌روش دنبال پاسخ به کریمی؛ جوابیه تلویزیونی

کی‌روش دنبال پاسخ به کریمی؛ جوابیه تلویزیونی

آی اسپورت – پس از این که علی کریمی در مناظره تلویزیونی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال به برخی از شرایط تیم‌ ‌ملی فوتبال، اعضای کادر فنی و اردوهای این تیم ایراد گرفت، کارلوس کی‌روش در واکنش و در پیامکی سخنان و واکنش‌های علی کریمی را "بزدلانه" توصیف کرد که در این راستا علی کریمی نیز واکنش تندی به این پیامک سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال نشان داد. این پایان ماجرا نبوده چرا که پس از این اتفاق، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال در جلسه‌ای با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ضمن گلایه از انتقادات مطرح شده درباره تیم‌ ‌ملی درخواست کرده تا شرایطی فراهم شود تا در در یک برنامه تلویزیونی پاسخ اظهارات علی کریمی را بدهد.

۳ ۹  
آی اسپورت
2018-02-15 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۹
هر برنامه ای باشه باید طوری باشه که کریمی هم بتونه حداقل بیاد رو خط و جواب بده! تو هم اگه وجودش رو دادی میومدی رو خط نود جواب میدادی! دوران فحش دادن و در رفتن دیگه گذشته لمپن جان!
nima bagheri
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۴
لمپن اون کریمیه که انگار سره چاله میدون وایساده و میگه «اگه وجود داری بیا تو چشمام بگو بزدل»
۱
آبتین
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
تو که اسم خودت رو گذاشتی حرف حساب چطور نمی دونی که فردوسی پور با اومدن کیروش روی خط مخالفت کرده. ضمنا اگر خیلی فکر میکنی کریمی شوالیه ست نظرش رو درباره هدایتی و برادر برانکو بپرس. ببینم یه کلمه حرف میزنه.گیر یه مشت متعصب کور افتادیم.
۲
که به کیروش
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۳
#نه_به_کیروش
علیرضا
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
جمع کن بابا .....
۵
آنتی شومن
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۲
راستی کریمی همونی نبود که سال دو هزار و شش برانکو و تیم ملی را متلاشی کرد یا همون کریمی نبود که بدلیل زدن داور هم خودش محروم شد و هم تیم ملی.اینقدر واسه این نو کیسه یقه جر ندهید.اگه کیروش بد باشه قطعا کریمی هم قدیس نیست.انگار بعضی ها زیاد فیلم هندی نگاه میکنن که با چهار تا کاغذ کریمی فورا اشکشون در میاد.کریمی با کی دعوا نکرده از دایی و کیروش و ... بگیر تا برانکو و دادکان.اگه کریمی جیبش از برکت این فوتبال پر پول نبود حالا اینطور به جون فوتبال نمی افتاد
آنتی شومن واقعی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
آره کریمی همون بود که یه ساک بمب آورد گذاشت کنار نیمکت بعد با لگدش به اون ساک ترکید و دهها نفر از جمله کل اعضای تیم ملی و مربیان و تماشاگران مردند. الان هم روح برانکوست که ایران اومده شاید هم بدل داشته؟ خخخخخخ
کم چرند بگید! کم آوردید به دری وری گفتن افتادید؟ اگه همین یه لگد هم از کریمی نداشتید خدایی چی میخواستید بگید؟ یه موی علی کریمی میارزه به کل هیکل شما بی وجدانهای عشق کیروش که نه منفعت ملی میدونید چیه، نه عرق ملی دارید!
۳
ابی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
هرکه با علی کریمی درافتاد برافتاد
**
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
چاییدی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر