فهرست
تهدید کمیته اخلاق: قلیان، محرومیت سنگین دارد
تهدید کمیته اخلاق: قلیان، محرومیت سنگین دارد

تهدید کمیته اخلاق: قلیان، محرومیت سنگین دارد

آی‌اسپورت- مرتضی تورک رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره حواشی زیادی که اخیرا با فیلم‌ها و تصاویری از قلیان کشی بعضی بازیکنان به وجود آمده صحبت کرد و اختیارات این کمیته در رسیدگی به این مسائل را توضیح داد. تورک در این باره گفت: "رفتار غیر حرفه‌ای نظیر استعمال قلیان و مواد مخدر به دور از شان یک فوتبالیست حرفه‌ای است و در فوتبال کشور به هیچ وجه جایگاهی ندارد و در صورت مشاهده این گونه رفتارهای خلاف و غیر حرفه‌ای، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بدون هر گونه مماشات، به شدت با خاطیان برخورد کرده و  محرومیت‌های سنگینی را اعمال خواهد کرد."

در روزها و هفته‌های اخیر پخش تصاویری از ستاره‌های فوتبال ایران در حال مصرف قلیان باعث شده تا بحث استفاده از دخانیات دوباره به یکی از اولویت‌های جامعه فوتبال تبدیل شود. اتفاقی که گوبا رفته رفته عادی می‌شود و همه می‌دانند که سطح وسیعی از فوتبال ایران را درگیر خود کرده اما هر باشگاه برای فرار از حواشی امروز، آینده بازیکنان خود را نادیده می‌‍گیرد و مدیران سعی می‌کنند بی سر و صدا از کنار این مسائل بگذرند.

تورک در ادامه گفت: "رفتارهایی مانند کشیدن قلیان، استعمال دخانیات و مواد مخدر، چاقوکشی که توسط اراذل و اوباش، مجرمان و زندانیان خطرناک مشاهده می‌شود به هیچ عنوان در شان و زیبنده بازیکنان حرفه‌ای فوتبال نیست. بنابراین به بازیکنان فوتبال و اهالی ورزش توصیه می‌کنم از این قبیل رفتار و شب زنده‌داری‌ها در قهوه‌خانه‌ها و پاتوق‌هایی که دام شیطان است، پرهیز کنند."

باید منتظر ماند و دید کمیته‌ای که برای عکس‌ها و تصاویر شخصی اینستاگرامی به سرعت حکم صادر می‌کند چقدر برای این پرونده که با آینده حرفه‌ای بخش بزرگی از فوتبالیست‌های جوان سر و کار دارد جدیت به خرج می‌دهد.

۱۲۸ ۷  
آی اسپورت
2017-10-15 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
میرزا کوچک خان
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
خودت پای بساط بودی وقتی اینا رو گفتی
عه! آقا چرا می خندی?
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
مواد مخدر هم انداختی تنگش که همه خفه خون بگیرند!!
۷
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
برانکو هم بعنوان ساقی تنبیه کنید
علی
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۱
اول تکلیف پیتزا سوخته های منصوبیان باید روشن شه!!
۶
عارف
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
واقعن برای صداسیما متاسفم معلومه دشمن سرسخت پرسپولیسه این مجری ۲۰:۳۰ برای چی فقط به حاشیه های پرسپولیس توجه میکنه عکس فتوشاپ میزاره به ترکاشوند هم زنگ میزنه جالبه به فحش قاعدی به مربیش و کوبیدن پیراهن فرار مدیرعامل از مجیدی هیچی نمیگه آخرش هم به شفر توصیه میکنه زود تیمش را بندازه و کری هوادار کیسه رو پخش میکنه حالم ازش بهم میخوره فردوسی پور لعنتی هم چند سال ۹۰ درصد برنامش به حاشیه بردن پرسپولیس و کمک به کیسه تا مثلا بهش نگن تو پرسپولیسی هستی! آقای فردوسی پور ما اگه بخوایم شما با ما کاری نداشته باشی کیو باید ببینیم؟
۹
یوسف
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۷
خیلی تهدید بازدارنده ای بود قول میده دیگه نکشه! شما فعلا نقدا برین تمرینات تراکتور رو رصد کنین یه وقت اگه یه بازیکنی فحش داده باشه فوری محرومش کنین!
۴
هوووووم
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۹
باید فقط برانکو رو دستگیر کنن.تیمی درست کرده کلاهبردار داره قلیونی داره و.... .باید بندازنش زندان و تیم لنگیا هم منحل بشه یا با ارفاق بره دسته دو تا لیگ برتر در سلامت برگزار بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر