فهرست
یونایتد-مورینیو: شروع مذاکرات برای تمدید
یونایتد-مورینیو: شروع مذاکرات برای تمدید

یونایتد-مورینیو: شروع مذاکرات برای تمدید

آی‌اسپورت- مورینیو احتمالاً به زودی قراردادش را با شیاطین سرخ تمدید می‌کند. اگرچه ژوزه مورینیو روز سه شنبه در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل بنفیکا، تمدید قرارداد با شیاطین سرخ را رد کرده بود، ولی بعد از گزارش چند رسانه بریتانیایی، حالا ESPN هم مدعی شده است که گفتگوهای ابتدایی برای تمدید قرارداد مورینیو آغاز شده است.

مورینیو تابستان ۲۰۱۶ با عقد قراردادی سه ساله هدایت شیاطین سرخ را به عهده گرفت و البته بندی در قرارداد وی برای تمدید یک ساله آن به صورت خودکار وجود دارد. طبق اعلام این منبع، هر دو طرف عجله ای برای تمدید قرارداد ندارند و به تازگی مذاکرات آغازین، شروع شده است. یونایتد هم ترسی نسبت به از دست دادن مورینیو ندارد و تصور نمی کند حضور وی در پاریسن ژرمن، فعلاً بحثی جدی باشد.

این در شرایطی است که مورینیو در صحبت‌های اخیر خود از پاریس تعریف کرده بود و البته به طور جدی عنوان کرده بود قرار نیست در یونایتد بازنشست شود. مورینیو چنین گفته بود:

فکر کنم شما رسانه‌های انگلیس بهتر از همه درباره آینده من بدانید چون یک روز می‌گویید قرار است قراردادی ۵ ساله به ارزش سالی ۱ میلیارد پوند با منچستریونایتد امضا کنم و یک روز می‌گویید قرار است از منچستر به پاریس بروم. پاسخ سوال شما این است که اتفاقی رخ نداده است. من قراردادی ۵ ساله با منچستر نمی‌بندم و به پاریس هم نمی‌روم. من در یونایتد هستم و با این باشگاه قرارداد دارم. تنها بخشی از مصاحبه من با رسانه‌ها فرانسه که درست منتقل شد همان قسمتی بود که گفتم در منچستریونایتد بازنشسته نمی‌شوم.

۱    
آی اسپورت
2017-10-19 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر