فهرست
حمله سروش به مدیران پرسپولیس؛ مدیر نیستند!
حمله سروش به مدیران پرسپولیس؛ مدیر نیستند!

حمله سروش به مدیران پرسپولیس؛ مدیر نیستند!

آی اسپورت - در شرایطی که اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در ترکیه رو به پایان است و لیگ برتر در آستانه شروع دوباره است، پرسپولیسی ها سرانجام تصمیمی که روزها و هفته های اخیر گمانه زنی های زیادی در مورد آن شده بود را اتخاذ کردند و دو بازیکن یعنی سروش رفیعی و شایان مصلح را به دلیل پر بودن لیست بزرگسالان از تیم کنار گذاشتند.

در مورد کنار گذاشته شدن شایان مصلح طی هفته های اخیر گمانه زنی های زیادی شده بود ولی اینکه اسم سروش رفیعی با در نظر گرفتن این نکته که هنوز بازگشت بشار رسن به ترکیب پرسپولیس مشخص نیست، خط بخورد از آن موضوعاتی بود که نمی شد آن را پیش بینی کرد.

شماره 7 تیم فوتبال پرسپولیس ساعتی پس از انتشار خبر کنار گذاشته شدنش از لیست باشگاه و در شرایطی که با یک وسیله نقلیه سواری در حال ترک اردوی سرخ ها در ترکیه بود و ناراحتی را می شد به وضوح در صورت سرخ شده اش دید، با هواداران پرسپولیس گفتگو کرد که در ادامه می خوانید.

می خواستم فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم

سلام. امیدوارم حالتان خوب باشد. هوا خوب است ولی من در جاده ام و در حال بازگشت به تهران. یک روزی، دو سال پیش، پستی گذاشتم و به هواداران توضیح دادم به چه دلیلی مجبورم پرسپولیس را علیرغم عشق و علاقه ای که به آن دارم، ترک کنم و قول دادم زود برگردم. برگشتم و دلم می خواست همه چیز طوری رقم بخورد که فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم؛ کنارتان باشم و لذت ببرم از با شما بودن و در کنار تیم بودن.

مدیران باشگاه، بزرگی و موقعیت پرسپولیس را درک نکرده اند

متاسفانه اما امروز این اتفاق نیفتاد و مجبور هستم پرسپولیس را ترک کنم. به این دلیل که متاسفانه مسئولان ما درک نمی کنند که پرسپولیس چه تیمی است. اصلا پرسپولیس چه چیزی هست! در واقع مدیران باشگاه، بزرگی و موقعیت پرسپولیس را درک نکرده اند. مردمی که پشت این تیم هستند و هوادارانی که این تیم دارد را واقعا درک نکرده اند. چون اگر درک می کردند، آدم هایی را بالای سر این تیم می گذاشتند که حداقل اصول اولیه فوتبال را بدانند. متاسفانه مسئولان باشگاه ما هنوز نمی دانند در یک تیم حرفه ای شما می توانید 18 بازیکن بزرگسال داشته باشید و امروز من و شایان عزیز از تیم جدا شدیم.

درست نبود 10 روز مانده به لیگ، بگویند خداحافظ !

حالا من که شش ماه دومم بود که آمده بودم. من که نیم فصل پارسال آمدم و الان هم می روم و خیلی با امید زندگی ام را ادامه می دهم و کارم را انجام می دهم ولی ای کاش اینطوری نبود که یک بازیکن مثل شایان مصلح با مصدومیت و با هزار درد بیاید به تیم و در پنجره بسته به تیم کمک کند. در فینال آسیا بازی کند و حالا 10 روز مانده به شروع لیگ به او بگویند، خداحافظ.

اگر نمی توانیم خدمت کنیم، خیانت نکنیم

ای کاش درک کنیم که پرسپولیس کجاست. ای کاش اگر نمی توانیم خدمتی کنیم، زودتر برویم که خیانت نکنیم به تیم و بفهمیم که چه آدم هایی برای این تیم اشک می ریزند؛ چه آدم هایی برای این تیم حرص می خورند تا تیم را همینطوری بازیچه دست خودمان نکنیم. ارزش این آرم، ارزش این تیم و اسم پرسپولیس را همیشه در قلبم و وجودم دارم و همیشه ممنونم از همه حمایت هایتان. دوستتان دارم؛ به امید آن روزی که پرسپولیس را با حضور آدم هایی که لیاقت مدیریت دارند، ببینیم.

۱۵ ۴  
آی اسپورت
2019-07-16 18:19:00
نظر دهید

۴ نظر
حبیب
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۳۲
سزای آدم چشم سفید همینه وقتی از تراکتور به چرتپولیس آمد اونقدر هول شده بود که برسم معمول نخواست یک خداحافظی هر چند ظاهری از هواداران تراکتور انجام بده و خودش رو چرتپولیسی اصیل قلمداد کرد حالا که مثل دستمال کاغذی مستعمل از تیم پرتش کردن بیرون میفهمه که این تیم ارزش این ابراز احساسات و علاقه رو نداره .
۵
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
خدا ذلیلت کنه عرب بی همه چیز اخه احمد زاده و امیری چین که گرفتی که سروش بره ننگ برعرب خائن ننگ بر وزارت ورزش
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
خدا ذلیلت کنه عرب بی همه چیز اخه احمد زاده و امیری چین که گرفتی که سروش بره ننگ برعرب خائن ننگ بر وزارت ورزش
۹
سیروس
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۰
ازموقعیکه برای خودشیرینی از کارلوس کی‌روش انتقادکردی وبدترازان الکی به پروپای استنلس کی‌روش پیچیدی کارت تمام شد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر